Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Za mene kreće režim vojnika na noćnoj straži - u krevet u ponoć (nažalost ni klinac ne zaspe ranije), buđenje usred noći i gledanje tekme, nazad na drugu rundu spavanja, ujutru neko osposobljavanje za radni dan (srećom, ne moram da sam u kancu pre 10 a i upražnjavaću remote pojačano) tako da sam sposoban za posao, a posle posla život na 30% healtha pa dokle stignem...i tako do kraja PO.

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

Uf, ne znam za vas, ali meni je draze da ustanem ujutru i odgledam ko covek. Taman i premotam slobodna bacanja, tajmautove i sl.

 

Onda bi propustio vise od pola one "lepotice" u Ljubljani sinoc

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

da, to je to od mog gledanja uživo.

kako beše onaj sajt što je išlo zavitlavanje po topiku, gde postoje snimljene tekme? ako postoji to uopšte

 

nbareplay.net

fullmatchtv.com

 

 Sada u plejofu imaju cele tekme na oba sajta, a tokom sezone na fullmatch su bile cele, a na ovom prvom valjda iscepkane po cetvrtinu. To najvise mrzim, kad moram da klikcem svaki cas na part1-4, a onda po minutazi odlomaka lako mogu da zakljucim da l je tekma bila BO, eventualni produzetak... Ovako kad pustim celu, zavalim se, zazmurim da ne pogledam vreme utakmice i gledam (ne pogledajuci rez). Naravno, gledam i zaostale tekme koje odaberem iz PO, u sustini kombinujem lajv i gledanje snimaka, obicno one tekme koje sam zaspao u lajvu dovrsim posle na ovim sajtovima... 

  

 A ako ne znate kako da popunite vreme dok cekate tekmu, evo izaslo je vec 5 epizoda novog Better Call Saula, ima i 6-7 novog Ozarka (mada razmatram da drugi deo ni odgledam koliko je postalo uzasno) , mini serija novi Dexter True Blood od 10 epizoda (vidim da se ljudima ne svidja, ali meni je ovo bilo skroz kul) a ako hocete da budete u trendu ima i 19 epizoda/2sez Euphorie, da gledate to i govorite sebi sve vreme Auu sta rade danas ovi mladi, ovog nije bilo u moje vreme 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

E da, zaboravio sam da dodam u potpis pobednik prve zvanicne prognoze 2016. i vicesampion 2019. (iza Vinija) -> Fritra moze da potvrdi

U bubbleu sam bio prvi nakon prve runde, ali nisam verovao u Miami 2x i to me kostalo 😕  Ovde sam izgubio korak rizikujuci (previse) na Toronto protiv File

Svakako pohvale za ovaj pajton projekat

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

i vicesampion 2019. (iza Vinija) 

😕

 

ja se ne secam da sam ikada bio u top5 a kamo prvak prognoze 😕

 

mozda smo vremensku djuskali? nekada sam umeo da provalim koji oblaci su kisni a koji u prolazu 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

ja se ne secam da sam ikada bio u top5 a kamo prvak prognoze 😕

 

mozda smo vremensku djuskali? nekada sam umeo da provalim koji oblaci su kisni a koji u prolazu 

 

Aa sori, pomesao sam te sa Malkolmom, on je uzeo 19-te, ali mislim da si isto do samog kraja bio u igri za titulu ako me secanje dobro sluzi

Presli smo na novi forum u maju 19-te (kraj aprila zvanican pocetak) u sred plejofa. Onda su se i zagubili ti rezultati, Fritra me proglasio pobednikom, ali kao svaki posten covek sve sam sracunao i Malkolm je dobio sa 255p

 

 

walking through the memory lane...

 

 

prognoza.jpg

Edited by delgado
  • Like 2
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, freethrow said:

rispek. To sam poslednji put valjda uspeo u vreme Pejinih Kingsa.

 

Ja zaspim rano da bih mogao da gledam nesto ako ima rano ujutru drugo poluvreme, mali se probudi, ja ne cujem to nista, nit me zena budi, probudim se u pola 9 naspavan, odmoran, lep, upalim YT pregled svake tekme od 10 minuta dok ne pocne posao i to je dobar civot. 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je baš iznenadio Bullock svojom odbranom, mislio sam da je šalabajzer i klasičan jednodimenzionalni spot up pripaljivač za 3 kad ono međutim. Ali svakako je DFS defanzivni mvp Mavsa, a bogami i Maksi Kliba je postao sasvim respektabilan igrač. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene je baš iznenadio Bullock svojom odbranom, mislio sam da je šalabajzer i klasičan jednodimenzionalni spot up pripaljivač za 3 kad ono međutim. Ali svakako je DFS defanzivni mvp Mavsa, a bogami i Maksi Kliba je postao sasvim respektabilan igrač. 

 

ma kakvi. razlika u defensive ratingu knicksa prosle i ove sezone je otprilike bullock. opasan je defanzivac, samo sto mu je ta trica streaky. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

..ovo je pre tekme 7

 

 

Ntilikina didn't score a single point in the Mavs' 113-86 blowout of the Suns in Game 6, but he tallied four steals in 22 minutes of play and was a +9 while spending a lot of time guarding Devin Booker. Fore the series, Ntilikina has been the primary defender on Booker for 29 possessions and has held him to just 16 percent shooting in those one-on-one matchups.

 

In the points per 100 possessions category, the Mavs' defense has been a full 15 points better with Ntilikina on the floor vs. when he's on the bench. When he hasn't been in the games this series, the Mavs have given up 116.5 points per 100 possession, whereas they've only given up 101.5 with him thrown into the action.

 

https://www.si.com/nba/mavericks/news/dallas-mavs-phoenix-suns-frank-ntilikina-defense-devin-booker-chris-paul-playoffs#gid=ci02a11f50c0002506&pid=c6d4e367-0589-424f-a135-0112254b34a6

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...