Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

o favoritima za prsten najbolje je pricati nakon trade deadline, nema previse smisla sada, jer dosta toga se moze promeniti u nekoliko glavnih kandidata za titulu.

 

danas sam slusao dosta o kao nekim trade predlozima i najzanimljiviji je bio siakam i mykhailiuk za adamsa, meltona i cuvlera +2 frp od valjda lakersa i jazza...rekao bih da bi tu obe ekipe dobile ono sto zele i da bi bili svi zadovoljni. mozda neki bolji frp da raptorsi dobiju, bilo bi idealnije...

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Vracamo se opet na onu pricu - koji ce falus igraci kao Puma ili Maple Jordan na all-staru? Za kvalitet nastupa throughout the season i zasluge za timske rezultate tu su all-nba pocasti. AS treba da igraju najatraktivniji medju top igracima - znaci Trae startni PG na istoku i tai rad.

 

po cemu su to npr. gobert ili adebayo atraktivniji od aytona? ako stvari posmatras tom logikom.

Link to comment
Share on other sites

Mi ovde pricamo o doselekciji unutar grupe najboljih, vrhunskih igraca, a ne da se na AS zove 1 Dennis Smith Jr umesto Lillarda. AS je zabava i presmesna je prica gde se vec godinama na isti guraju elitni role playaz i glue guys na ustrb igraca koji se percipiraju kao 'pumpaci statsa koji nigde ne mogu da odvedu ekipu'. Tako su nas ubedili da je skroz ok da Mond tu igra godinama u kontinuitetu, ali zato ce 2/3 reci npr. da Tatum nema sta da trazi na doticnoj smotri...

Link to comment
Share on other sites

Šta uopšte ima zabavno u tome da ljudi dva sata izvode cirkuske poteze? Zabavno je kad ima atraktivnosti, ali u okviru nekog takmičarskog naboja. Ljudi su prepoznali da je to generalno smor i sve je manje interesa za tu utakmicu. To ne može promijeniti nikakav Tatum i kompanija. All-star je u velikoj mjeri izgubio svoju važnost.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je malo za ovog Wigginsa, konstantno se potcenjuje i otpisuje a izgleda je nasao svoje mesto pod Suncem, i ovo je sad lepa nagrada. 

Kad sam se konacno da poradovao da gledam LBJ+Dejvis konacno protiv jace ekipe, LBJ sada ne igra. Iste stvari se desavaju kao i prosle sezone, samo jos jezivije... 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

wbrook 9-15 iz igre, 2-3 za 3 ali svega 3ast na 6 prodatih 

ne čudi me 6 prodatih ali ne kapiram kako je napravio svega 3ast i to pored davisa

Pa ostatak ekipe je šutirao 4-26 za 3, a odbranu ne igraju. To je kada se ekipa popunjava g ligašima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...