Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 hours ago, Miki28 said:

@DameTIme mislim da je vrijeme za trejd Lillarda, da krene Portland novim putem i uzme neke igrace sa kojima moze graditi buducnost a i da Lillardu daju sansu za borbu za titulu. Najrealnije je da se odradi neki trejd za Simmonsa.

Ali ne bih se bunio ni za Lillarda u Lejkersima, posebno u trejdu za Lebrona, delgada i grofa. Cisto da uzivate u toj velicini Lebrona😀🤣🤣

 

Ako nešto ne bih preživela, to je da gledam kako ga krunišu usred Moda centra. 😂 Molim te, egomanijaci bilo koje vrste što dalje od nas...

Link to comment
Share on other sites

Mora da bi u Portlandu bili presretni trade(om) Damea za Simmonsa. Za osobu koja se je dovela na rub bankrota unatoč tome što je dosad zaradila preko 100 M $. Kako da ne , jedva čekaju. Evo svi stoje u redu za njega. Iskreno ne vidim koji tim bi bio zainteresiran za njegove usluge u ovom trenutku. Puno više ima smisla trade McColluma nego Dame naravno ne za ovog pogubljenog. Mada osobno mislim da postoji malo dublji problem u Portlandu koji neće samo tako riješiti nijedan trade osim ako lično ne dovedu KD

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Mora da bi u Portlandu bili presretni trade(om) Damea za Simmonsa. Za osobu koja se je dovela na rub bankrota unatoč tome što je dosad zaradila preko 100 M $. Kako da ne , jedva čekaju. Evo svi stoje u redu za njega. Iskreno ne vidim koji tim bi bio zainteresiran za njegove usluge u ovom trenutku. Puno više ima smisla trade McColluma nego Dame naravno ne za ovog pogubljenog. Mada osobno mislim da postoji malo dublji problem u Portlandu koji neće samo tako riješiti nijedan trade osim ako lično ne dovedu KD

Kakve veze ima bankovni racun sa ovim? Decko placa ozbiljne penale sto ne igra ove sezone.

 

Svakako da pored Dame treba da se trejduje i CJ i kao sto rekoh da odu u rebuild.

56 minutes ago, DameTIme said:

 

Ako nešto ne bih preživela, to je da gledam kako ga krunišu usred Moda centra. 😂 Molim te, egomanijaci bilo koje vrste što dalje od nas...

Ali ovo je kraljevska verzija egomanijaka. Takvih nema u ligi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Kakve veze ima bankovni racun sa ovim? Decko placa ozbiljne penale sto ne igra ove sezone.

 

Svakako da pored Dame treba da se trejduje i CJ i kao sto rekoh da odu u rebuild.

Ali ovo je kraljevska verzija egomanijaka. Takvih nema u ligi.

Pa vidiš da momak ima ozbiljnih problema u glavi. Šta,  ti biš htio jednog takvog u ekipi? Ja ne. A i o njemu se priča kao da je ne znam šta. Šta ne uze onda Phila uz onaj roster ono bar istok da ne idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, bodo said:

Pa vidiš da momak ima ozbiljnih problema u glavi. Šta,  ti biš htio jednog takvog u ekipi? Ja ne. A i o njemu se priča kao da je ne znam šta. Šta ne uze onda Phila uz onaj roster ono bar istok da ne idemo dalje.

Ne bih rekao da ima problema u glavi.

Uzeo bih ga bez razmisljanja😀

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ona smrdljiva povreda na Vanderbiltu je jedini razlog sto Garland vec nema pojavljivanje na AS i medijsku pompu po ovim cirkuskim njuz autletima u juesofej

 

Kakvo potcenjivanje Sextona. 

 

Cak je i ovaj sut za pobedu Garlanda njegovo maslo, povredio se u poslednji cas 😁

Link to comment
Share on other sites

Od 14 sekundi, na kraju je Garland potegao preko ruke sa 8-9 metara, lol

 

Plus bila je razlike samo jedan poen, ne znam zasto se mora obavezno ici na tricu.

 

 Dobar je Garland, ali ima on jos da se uci kako se igra kosarka, posebno da ne pravi ovakve glupe poteze.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ona smrdljiva povreda na Vanderbiltu je jedini razlog sto Garland vec nema pojavljivanje na AS i medijsku pompu po ovim cirkuskim njuz autletima u juesofej

 

Slabašan je fizički i atletski baš (jedan CJ McCollum naspram njega izgleda kao terminator), a šuterski ipak nije baš Steph pa da to kompenzuje. Svakako interesantan igračić koji ima all star potencijal posebno ako ne igra u paru sa nekim privatnikom ala Sexton, ali mora još popare da se pojede za taj all star nastup.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...