Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, Martin Mystere said:

Ali kako oni bez problema stvaraju višak dok se mi porađamo da stvorimo priliku za šut

 

Tako što nemamo pojma, operisani smo od košarke. Radonja se pogubio, zajebao je totalno da rosterom. Ne mogu polupenzioneri Kuzmić, Mitrović i Marković da mu igraju u ozbiljnom takmičenju, a da ih menjaju Cirbes i Simonović. Kalinić van opanaka je ultra štetočina, Dobrić i Deda odigraju svaku sedmu utakmicu ok. Ako mu je jedini adut čelična odbrana i energija, sa šatro proverenim igračima, kad to nema dobije se ovaj hrkljuš... Promašena selekcija totalno, kao što smo trubili od oktobra još... Ne treba nam EL na ovakav način, nema svrhe...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast braci ciganiji na tribinama, veliki smo klub ... Idemo da pometemo region i vratimo miseve u rupu ... Ne zamera se nista igracima, maksimum je uvek bio tu od pocetka do kraja ... bice bolje sledece sezone ako i nama dozvole da dovedemo po nekog Pantera Ledeja i slicno, ipak mora i to da bi se bio konkurentan u EL a ne samo granit odbrana. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put ove sezone delujemo u Evroligi da nas je neko puškom naterao da igramo. Mislim da je problem što je Radonjić još pre utakmice odustao od top 8, izgleda ne želi dodatno da umara ekipu. Gadno ga je večeras odvalio Trinkijeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Prvi put ove sezone delujemo u Evroligi da nas je neko puškom naterao da igramo. Mislim da je problem što je Radonjić još pre utakmice odustao od top 8, izgleda ne želi dodatno da umara ekipu. Gadno ga je večeras odvalio Trinkijeri.

Taman posle da se podseti ukusa pravog Paulanera...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Trinki Radonji:Moze pljeska?

Radonja:Moze

Trinki: Njemu obicnu malu, meni duplu gurmansku od priloga sve sem cumura, da se proslavi lagan ulazak u top 8(11)

 

trinkijeri je super trener, ma sta mi mislili 

 

onaj hack-ceo-zvezdin-tim 5 min do kraja prvog poluvremena je odluka koja je resila tekmu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Instinkt said:

@Edward Louis Severson III

 

Znaš da te nisam provocirao. Nego momak slabo kapira

 

Znam da nije provokacija, ali se ne slazem sa tobom.

 

Ovo je jako tanak roster za Evroligu.

 

Kalinic, Wolters su evroligaski igraci.

 

Holins i White su vrh evrokupa

 

Ostali su prosecni evrokup igraci.

 

Od govana se pita ne pravi, da smo imali Lojda ili Berona na dva plus centra startera, mozda bi nesto moglo. Ovako ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...