Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Bekovi Bajerna odlični u prvom poluvremenu. NWB preuzeo nešto više odgovornosti u napadu, Jaramaz ubacio onaj težak od tablu, Šiško sa par floutera održao dobar ritam. Jako je bitno da spoljna linija ima produkciju, treba napomenuti da igraju bez prvog strijelca sa početka sezone i Waldena koji je prvi plej. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, necke said:

Ex yu Bajern sa Lucicem, Jaramazom, Djedovicem, Radosevicem, Siskom i na klupi uz Trinkija Rimac i Adzic, stvarno pregotivna ekipa

+sportski direktor Marko Pesic.

+prethodni treneri Radonjic, Djordjevic, Kari Pesic.

+igraci prethodnih godina: Savovic, Micic, Stimac, Savanovic, Macvan, Jovic, Gegic, Dangubic...

 

Bas dugo neguju u kontinuitetu po 3 igraca u rosteru sa ovih prostora.

Link to comment
Share on other sites

Koliko je Laprovitola bio neubedljiv u Realu, toliko je mocan u Barsi.

 

Bayern je bas popustio u drugom poluvremenu, pregazeni su. Dosta lakih poena za Mirotica. Lucic premalo ucestvovao u napadu, gotovo da nije pokusavao nista.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Trinkijeri se sa ovom serijom učvrstio među najbolje evropske trenere. Dvije pobjede protiv ovakve Barse su stvarno pravi podvig. Ja mislim da je imao Hilliarda da bi možda i okinuo Barsu. 

I prosle godine im je Paskval uzeo 2 pobede u plej ofu.

 

To su po meni tri najbolja trenera Evrolige trenutno. Paskval, Andrea i Saras.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam rekao, prejaka je Barcelona. Ono u cetvrtom mecu nisu bili oni, kao da ih nije mnogo zanimala pobeda tada. Odbrana brutalna, u napadu raspolozeni.

 

Jos ako Olympiacos prodje i bice to cetiri brutalne ekipe u F4, ovo ostalo sto je ispalo nisu neki sistemi poznati po ulaganju i uspesima. Ok, mozda i Monaco prodje, ali nesto ne verujem u to.

Link to comment
Share on other sites

Iako je Bajern odigrao jako dobru seriju, jasno je da su napadački prilično limitirani, baš su se mučili juče u drugom poluvremenu, čak su ubacili i neke teže user šuteve, dobili 2 trojke od Huntera i opet nisu bili ni blizu. Nisu Hilliard i Walden sad neka suva klasa ali baš bi značili sinoć.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, goldberg said:

Kao sto sam rekao, prejaka je Barcelona. Ono u cetvrtom mecu nisu bili oni, kao da ih nije mnogo zanimala pobeda tada. Odbrana brutalna, u napadu raspolozeni.

 

Jos ako Olympiacos prodje i bice to cetiri brutalne ekipe u F4, ovo ostalo sto je ispalo nisu neki sistemi poznati po ulaganju i uspesima. Ok, mozda i Monaco prodje, ali nesto ne verujem u to.

 

Da, poznato je da se timovi ne cimaju previše u 1/4finalu Evrolige, kao i da vole da igraju 5. tekme, čisto da ispoštuju publiku.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bejkon će teško izgurati celu tekmu...tanke mu licne a namazani Nikolae ga već ubacio u mašinu...od starta mu ulazi u auru, iznudio mu faul u napadu, sada čista blokada u kontri...bude opet vatanja za grkljan ako mu stane šut.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...