Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

12 minutes ago, Marvin said:

sto navodnici?

 

Prirodnije mi zvuci u dve reci tj najbolji odbrambeni igrac, a ovo mi dodje kao izraz izveden iz engleskog pa zato navodnici. Inace se slazem sa izborom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se iznenadio da nema Vase, ali sad gledam statistiku i maltene su izjednaceni on i Larkin. Vasa 4 poena vise u proseku, ali Larkin nesto veci PIR. Mada i dalje mislim da je Vasa trebalo pre, nekako mi je imao bolju sezonu, mozda sam subjektivan. Obojica bi svakako bilo previse obzirom da su zavrsili 6.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2022 at 1:42 PM, Borca said:

2021-22 Prva petorka EL

Mike James
Shane Larkin
Nikola Mirotic
Walter Tavares
Sasha Vezenkov

 

All-EuroLeague Druga petorka

Vasilije Micic
Kostas Sloukas
Shavon Shields
Vladimir Lucic
Giorgos Papagiannis

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, MrTwister said:

Ali Papagiannis 2 najbolji centar u EL, nemojmo da se zajebavamo. Othelo Hunter odigrao odlicnu seriju sad za Bajern, Donta Hall jedan od najboljih rukija ove sezone, Zizic i Nebo isto korektne sezone i ovaj nekako dobije. 

Potpuno zasluzeno. Imao je najbolju sezonu u karijeri. Indeks korisnosti mu je veci za 5 od Donte Hola i Niba a od Hantera cak 7.

 

Na primer ukupan indeks korisnosti mu je 505 na 29 odigranih utakmica a Holu 440 a odigrao je cak 6 utakmica vise. Nibo jednu utakmicu manje a skupio 357 indeksnih poena, bas velika razlika.

 

Jedino su Tavares i Veseli bili korisniji od njega, ali pretpostavljam da nisu stavili Veselog jer je propustio dosta utakmica.

 

Zizic tu jedini upitan da je mogao i on da dobije, ostali nikako. Barem sto si tice ko je bio korisniji, a manje vise se prema tome dodeljuju petorke zapravo tako su dodeljivali za prvu petorku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 1945 said:

Potpuno zasluzeno. Imao je najbolju sezonu u karijeri. Indeks korisnosti mu je veci za 5 od Donte Hola i Niba a od Hantera cak 7.

 

Na primer ukupan indeks korisnosti mu je 505 na 29 odigranih utakmica a Holu 440 a odigrao je cak 6 utakmica vise. Nibo jednu utakmicu manje a skupio 357 indeksnih poena, bas velika razlika.

 

Jedino su Tavares i Veseli bili korisniji od njega, ali pretpostavljam da nisu stavili Veselog jer je propustio dosta utakmica.

 

Zizic tu jedini upitan da je mogao i on da dobije, ostali nikako. Barem sto si tice ko je bio korisniji, a manje vise se prema tome dodeljuju petorke zapravo tako su dodeljivali za prvu petorku.

Realno, koga boli kurac.

 

Igrao je vise minuta u ekipi koja je zavrsila fazon predzadnja od svih ovih sto sam nabrojao. Tu treba da bude 10 najboljih igraca te sezone u ta 2 tima a ne ko je skupio najvise indeksnih poena u garbage time tokom sezone. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nisam fan Žižića, al' je odigrao dosta dobru sezonu, a i Makabi je na kraju ušao u plejof sa 5. pozicije... Ako je do famoznog indeksa korisnosti i tu je u top 10, plus najkorisniji igrač svoje ekipe. Svi drugi igrači koji su izabrani u 1st ili 2nd Euroleague team su iz plejof ekipa, pa jeste malo glupo da Makabi nema predstavnika, a ima ga PAO od koga su ove sezone bili gori samo Asvel i Žalgiris. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...