Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

5 minutes ago, realno *w said:

 

Pa ne možeš ih u isti koš. Osetkovski definitivno ima kvalitet, nije baš tolika razlika između EC i EL.

 

 

Što se Jaramaza tiče, pa ok, možda bi mogao da igra solidno EL u Partizanu ili Zvezdi, što opet nije dokaz da može i u Bajernu, ili negde drugo. Naši klubovi su u stanju da trpe domaće igrače baš dugo, dok ove strane to baš i ne zanima.

Kako god, Jaramaz je neko koga bi voleo u timu i da igram EL, ali kao opciju sa klupe od koje se ne očekuje bob zna šta. Za nešto više mu je neophodan šut.

 

 

U svakom slučaju glupa tema 🙂

 

 

Od ostalih vesti danas će biti zanimljivo videti da li je Efes izašao iz krize ili je tekma protiv Žalgirisa bila trenutak dobrog raspoloženja.

 

Da li će mučeni Žalgiris osvojiti prvu pobedu ili će ih Alba proslaviti sa negativnim rekordom Eurolige 0:8.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

CSKA mi je isto sumnjiv na pleju, previše zavise od vremešnog Heketa, iako ovaj igra sasvim dobro.

 

gledao sam 2-3 cska tekme a vidim i po statsima da igra daleko ispod renomea. međutim, nema šanse da šved ne podigne svoju igru i to vrlo brzo.

jes' da više nije mlad ali šveđo will rise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, realno *w said:

 

Šajok, koji je btw sinoć imao indeks 17 u pobedi  protiv CSKA, u Moskvi, ti spada u kategoriju "zalutalih u EL"?  wow, baš imaš visoke standarde.

Po meni je on potencijal za ozbiljnu radilicu, na EL nivou. Igra vrhunsku odbranu, svuda ga ima. Još malo da upristoji šut i biće to sasvim dobro.

 

 

 

Ma sasvim moguče i da lupam. Gledao sam dosta utakmica ove sezone, ali mnog od njih onako sa jednim okom, a tako možeš da doneseš neke pogrešne zaključke. Meni je ostao u glavi pre svega zbog nekih rešenja u napadu, na nekim utakmicama. Zato je bio na listi. A naravno da ima i mnogo, mnogo gorih, al rekoh nije fora da stavljamo ove domače epizodiste

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ma sasvim moguče i da lupam. Gledao sam dosta utakmica ove sezone, ali mnog od njih onako sa jednim okom, a tako možeš da doneseš neke pogrešne zaključke. Meni je ostao u glavi pre svega zbog nekih rešenja u napadu, na nekim utakmicama. Zato je bio na listi. A naravno da ima i mnogo, mnogo gorih, al rekoh nije fora da stavljamo ove domače epizodiste

 

Potpuno razumem tvoj utisak ako je na malom uzorku, deluje nezgrapno, mlatara onim ručerdama po terenu, ali dobar je stvarno. 

 

Zaeban je prelaz sa Burse na Fener i EL, ali napreduje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

 

gledao sam 2-3 cska tekme a vidim i po statsima da igra daleko ispod renomea. međutim, nema šanse da šved ne podigne svoju igru i to vrlo brzo.

jes' da više nije mlad ali šveđo will rise.

 

Ja sam se sa nekim još pre 3 godine prepirao na forumu oko njega. Već tada je bio proglašen "bivšim", a izvukao je još 2 dobre sezone. 

 

Problem je što sada već ima 35 godina i baš je suludo očekivati da i dalje bude prvo rešenje i igra po 25 minuta. Za Šveda ne znam, sviđa mi se kako se prilagodio ulozi, da još malo poravi šut, biće ok. 

Opet, nekako mi ni Šved ni Ludndberg nisu pravi kečevi, ali ok, jasna mi je zamisao Itudisa. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kompletan CSKA je pokriven vrhunski na svim pozicijama. Mozda nemaju nekog floor djenerala (mada bi to Shved mogao da bude) ali imaju ballhandlinga na svakoj poziciji kad se prikljuci Grigonis. Clyburn i Toko su medju najboljim kreatorima u EL na svojim pozicijama. 

Odavno je to u njega 'mogao bi' a on uvijek po svom. A kako će uskoro napuniti 33 godine očito da je to - to.

Vrhunac karijere je proveo nabijajuci statse i sprdaju se u ekipi sa velikim budžetom u kojoj se promijenilo jedno 50 igrača a rezultat je uvijek bio isti.

 

Mislim, vjerovatno bi i ja iato, zašto ne, sigurno mu je bilo odlično. 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Meni Efes gore izgleda u napadu nego odbrani. Potpuno bezidejni su, a izgledaju i kao da nemaju ni volje.

 

Što reče Sector,  ubacio je i Zenit sve živo. Kuzminskas dve dugačke trice na isteku napada, pa onda još Baron. Zanimljivo, uništio ih je Baron kao ball handler iz pick&rolla. u kombinaciji sa Poythressom. Sečam se koliko se je mučio u takvim situacijama dok je bio u Zvezdi. 

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Nego kako je goldberg podneo da PAO ošuri Efes u prošlom kolu pa izgubi u Pioniru sinoć stoka razlike, da li sme to tako? Brinem se za čoveka.

 

Pa jasno ti je valjda da PAO nije toliki odron pa da gubi u Beogradu od Crvene zvezde bez Ivanovica tako sto ce obarati negativne rekorde?

 

Takodje, podneo sam to tako sto sam prestao da gledam mec negde u prvom poluvremenu. Jednostavno, ako je neka ekipa dosla da otalja mec sta imam da ih gledam?

 

Evo, recimo ako gledamo raniji format i nase pobede - u prvom delu sezone 2013/14 smo imali samo jednu ubedljivu pobedu od +24 u nebitnom mecu protiv Rytasa.

 

Onda smo u sezoni 2014/15 ubedljivo vodili protiv Galatasaraya i Valencie, ali su oni smanjili razliku na kraju i pokazali reakciju. Jedinu pobedu sa vise od 20 razlike smo imali na gostovanju protiv iskasapljenog Galatasaraya.

 

U sledecoj, TOP 8 sezoni smo igrali epske meceve protiv Bayerna, Reala i Khimkija. Samo poslednja tri meca TOP 16 nisu bila gledljiva.

 

Izvini, ako je tebi ili bilo kome normalno da KKCZ (uz svo uvazavanje i igraca i trenera) bilo koga u ovom takmicenju dobija sa 20+ razlike kao da je Krka u pitanju, onda samo imam da izjavim da ne delim taj kosarkaski neukus i to mi je podjednako kao da neko slusa zavijanje narodnjaka i naziva to muzikom.

  • Like 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Dosao Larkin na utakmicu.

Za sta tacno sme da se trazi celendz?Video sam par situacija za koje komentatori kazu da ne moze a ja ne vidi neku slicnost medju njima.

Iscekujem mec Monako,Oli ne garantujem neizvestnost ali me bas zanima kako ce izgledati,mozda sa bude bas dobro.

Edit:Brajant sa OVAKVIM negiranjem OVAKVIH faulova moze direkt u Real,sjajno bi se uklopio.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...