Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

ja povratio sina kanjona martina, vomitovo takoreci, uzeo buducu knicks legendu deucea, bacio trej laj-la-lajlsa, ne znam kakve ti velicine furas u sastavu pa ti oni ne valjaju 

 

plus ne kapiras da u ligi od 20 timova retko imas dobre FAs u kontinuitetu, taman da nema IR mesta 

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta ljudi mi se raspituje za Bama i Granta, namirisali da mi sada visi i opstanak. S obzirom da su u pravu, spreman sam da trejdujem jednog od njih dvojice (radije bih Granta, svestan sam da je on jeftiniji), moze 1 za 1, 2 za 2, sta god. Nemojte da pitate da vam pogledam ekipu i sam smisljam ponude 😁

 

Takodje, posto nemam nikakav interes da posaljem sebe u B ligu, kao i ortak koji isto mora da potvrdi prihvatanje ponude, ocekujem da na kraju prihvatite cinjenicu da smo izabrali ponudu koju smatramo najboljom i ne budete debili sa vetovanjem trejda iz ne znam kojih razloga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nlavrnja said:

Dosta ljudi mi se raspituje za Bama i Granta, namirisali da mi sada visi i opstanak. S obzirom da su u pravu, spreman sam da trejdujem jednog od njih dvojice (radije bih Granta, svestan sam da je on jeftiniji), moze 1 za 1, 2 za 2, sta god. Nemojte da pitate da vam pogledam ekipu i sam smisljam ponude 😁

 

Takodje, posto nemam nikakav interes da posaljem sebe u B ligu, kao i ortak koji isto mora da potvrdi prihvatanje ponude, ocekujem da na kraju prihvatite cinjenicu da smo izabrali ponudu koju smatramo najboljom i ne budete debili sa vetovanjem trejda iz ne znam kojih razloga. 

 

b1: ako ne možeš da odvojiš 2ipo minuta da kažeš ko ti treba iz ekipe koja hoće da uzme tvoje povređene igrače, zašto ih trejduješ uopšte?

ja npr nikada neću smišljati za ekipu koja želi da trejduje šta toj ekipi treba: kažeš "hoću tog & tog igrača ili ovog & onog" pa je jasno da li radimo biznis ili ne.

to mi se čini daleko logičnijim nego da šaljem 4 ponude u kojima nagađam šta je vaš plan.

 

b2: ja ću bez problema biti debil sa vetovanjem ako smatram da trejd nije balansiran, te priče "nama ovo treba, ništa bolje nije bilo, rizikujemo svi" su dobre priče za laku noć u predškolskom uzrastu.

 

a ujedno je povezano i sa činjenicom da kada sam predložiš trejd, zaista dobiješ ono što hoćeš a ne ono što ti nude.

 

meni možeš slobodno da pošalješ info koga bi tražio za ajdebaju - ja se konsultujem sa fritruom i javim ti do ručka, čak do branča a možda i ranije da li nam to odgovara ili jok. i dalje može da ti se desi da ti vetuju trejd ali bar onda znaš šta nije štimalo pa možeš da podesiš ponudu (nije da nisi slao po tri-četiri puta isti trejd request u prošlosti : ))

Link to comment
Share on other sites

On 12/18/2021 at 8:38 AM, nlavrnja said:

Dosta ljudi mi se raspituje za Bama i Granta, namirisali da mi sada visi i opstanak. S obzirom da su u pravu, spreman sam da trejdujem jednog od njih dvojice (radije bih Granta, svestan sam da je on jeftiniji), moze 1 za 1, 2 za 2, sta god. Nemojte da pitate da vam pogledam ekipu i sam smisljam ponude 😁

 

Takodje, posto nemam nikakav interes da posaljem sebe u B ligu, kao i ortak koji isto mora da potvrdi prihvatanje ponude, ocekujem da na kraju prihvatite cinjenicu da smo izabrali ponudu koju smatramo najboljom i ne budete debili sa vetovanjem trejda iz ne znam kojih razloga. 

 

 

Tai neki unutrasnjo-spoljasnji rat. imam ja iskustva sa tim, citao sam neke  brosure, mog'  ti pozajmim ako ti treba...

 

kod nas u Nisu se kaze, doso si na mojega lavrnjo

 

 

lm, sad ce da ti uini objasni kako uzalud trud, dzabe ti sve, sto pokusavas da isplivas iz govana jer njegova matematika je jasna. njegove ponude su extra(ne nisu) - sve ostale nisu ni za stojka i zato ces biti vetovan

 

daklem sedi tu gde si i cekaj kraj sezone. cekamo te  ❤️

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobra nedelja za nas i zadovoljavajuci rezultat. Cestitke gagi na dobrim partijama, mozes biti zadovoljan kako su tvoji momci odigrali ali ove 3 kategorije su ipak tvoj maksimum. Sinovi iz Anrhije jos jednom pokazuju da su glavni konkurenti za titulu i dubina u rosteru koju poseduju moze biti kljucan faktor u osvajanju iste. Mrlju na pobedu stavlja neugodna povreda Porzingisa ali to je nesto s cim je ova ekipa navikla da zivi i nadamo se da se nece previse odraziti na rezultate koji nam predstoje. Sledeća nedelja ce biti jako teška, izuzetno slab raspored ali protiv protivnika koji je oslabljen povredama imamo cemu da se nadamo

Anarhija i sinovi do pobede

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kakva nedelja... a čini se da će ova da bude još gora/luđa!

 

Tesna pobeda protiv Čete, moglo je da bude i obrnuto. Zapravo, možda i najzabavniji duel koji sam igrao ove sezone, svaki dan klackalica;

7-5, 9-4, 4-8, 5-7, 6-6, 8-5, 7-6 ... protivniče, svaka čast.

 

Šestorica mi OUT, ali ko me jebe! Idemo jako!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Davai Davai said:

Kakva nedelja... a čini se da će ova da bude još gora/luđa!

 

Tesna pobeda protiv Čete, moglo je da bude i obrnuto. Zapravo, možda i najzabavniji duel koji sam igrao ove sezone, svaki dan klackalica;

7-5, 9-4, 4-8, 5-7, 6-6, 8-5, 7-6 ... protivniče, svaka čast.

 

Šestorica mi OUT, ali ko me jebe! Idemo jako!

Mogao sam veoma lako da izbegnem poraz da je Gidi ubacio bilo koji od poslednjih 6 suteva za TD, jer je imao 8 poena. Na kraju izgubih poene za 5, rekao bih da sam zasluzio bar nereseno, ali ok i ovo je blizu. Bio je neizvestan duel do samog kraja, nadao sam se preokretu u tricama, oreb i poenima, ali je tvoj FA Kemba Voker sabio u subotu vece i moze se reci da je on kljuc pobede. Ponovicemo valjda ovakav duel i u plej ofu, samo da ne bude Koroncuge.

 

Sada idu budjave 2 nedelje, dok su mi 4 vazna igraca na IR-u. Opasno mi na ruku ide sto je Madjiji Janis u protokolu i nadam se da ce biti citave nedelje, u suprotnom mi sledi gadan poraz, jedan njegov mec bi me dobro udesio. Takodje mi odgovorara i sto je Madjija potrejdovao rotacione igrace za povredjenog Morenta, pa imam sansu da se takmicim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...