Jump to content

Premier League 2021/22


mr clutch

Premier League 2021/22  

64 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Za koga navijate?



Recommended Posts

39 minutes ago, Don Juan said:

Pa sunce mu žarko :).

Imali smo kod nas relativno davno sličnu situaciju kada je OFK Beograd gostovao Zvezdi i odgovaralo im je da izgube meč da bi Zvezda osigurala titulu, a oni kao finalisti kupa osigurali Evropu.

Zbog sličnih slučajeva je UEFA oduzela mjesto u Europi za finalista kupa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cek da ti McL odgovori kako sutra Siti dobija bar 4 razlike pa da stavimo sampanjac da se ‘ladi. :s_d:

 

Nadam se samo da se necemo nadati do nekog 80-85. minuta i da onda neki Laporte/Fernandinjo resi mec… bolje da bude 3:0 u prvih 45 minuta pa da na miru gledam Liverpul.

Edited by Darth Steva
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Drug Crni said:

Jbg,Stevo...ja mislim,da za ovih bezmalo deset godina na forumu,nisam stekao reputaciju trola. Ja ne trolujem.
Imam neki osecaj da ce oni da kiksnu..ali,ajde..videcemo..

Predosećao si i da će Liverpool dobiti sve do kraja. 😒

Link to comment
Share on other sites

Jesam..zajeb'o me Klop promasenom taktikom protiv Spursa. :classic_sleep: Nego,setih se malopre price o bonusu kojeg ce City isplatiti Vili u slucaju titule,za Grealisha..to menja perspektivu :classic_biggrin:
Ako je tacno..?

Edit: isto tako sam predosetio da ce City kiksnuti kod WH..tamo ste i vi ostavili kosti..a Mahrez je mogao/trebao staviti tacku penalom. Mozda bas taj promaseni penal postane kljucan detalj..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drug Crni said:

Jesam..zajeb'o me Klop promasenom taktikom protiv Spursa. :classic_sleep: Nego,setih se malopre price o bonusu kojeg ce City isplatiti Vili u slucaju titule,za Grealisha..to menja perspektivu :classic_biggrin:
Ako je tacno..?

 

Nije tacno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...