Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

11 minutes ago, Radoznalko said:

Težak poraz fudbalske igre. Kad ti je golman daleko najbolji igrač utakmice, onda se zna kako si pobijedio. Bili su nadigrani u svakom dvomeču, nadigrani i u finalu, ali...

Jer, naravno, golman nije deo fudbalske igre nego popunjava broj. O, bože...

 

Mada, što se mene tiče, moglo je finale da se završi tako što im pukne lopta a nemaju rezervnu. :s_d:

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno zasluzena titula za Real Madrid, dobili su sve najvece rivale u LŠ i pokazali da se fudbal igra za postignuti gol. Liverpul neka i dalje robuje nekoj čudnoj taktici da na klašičnog napadača makar da uđe sa klupe i promeni nešto na terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

Jer, naravno, golman nije deo fudbalske igre nego popunjava broj. O, bože...

 

Mada, što se mene tiče, moglo je finale da se završi tako što im pukne lopta a nemaju rezervnu. :s_d:

Kad Porto osvoji tako trofej, onda je to ok, jer oni nisu nikad bili top ekipa, ali šugavi Real koji je zvanično najslavniji tim na svijetu tako da se provlači i osvoji, onda to nikako nije dobro za fudbal. Ako ti voliš destruktivan, defanzivan fudbal na kontre, to je tvoje legitimno pravo. Zamisli da svi tako igraju, to bi onda bio nivo fudbala Zvezda - Partizan. Ja uvijek preferiram ekipe koje se ne boje da napadnu, i koje preuzmu određeni rizik.

Svaka čast Kurtoi, trenutno je najbolji golman na svijetu, ali on je golman Real Madrida a ne Getafea.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Aman, sta se jedite toliko?

 

Jeste, niko ih ne voli i sralo ih je za medalju. Ali ljudi izbacise:

 

PSG

Celzi

Siti

Liverpul.

 

Na koji god nacin da su to uradili, moze samo da se skine kapa i cestita, ne pamtim tezi put.

 

Liverpul je izbacio Porto, Benfiku i Viljareal 😁 (doduse, imali su tezu grupu i naravno jacu ligu).

 

Plus sto nema vise smradova tipa Ramos. Meni je najodvratniji igrac Reala onaj Lukas Vaskez koji i nema ulogu. Benzema, Modric, Kros, Kazemiro, sve pozitivci, Karlo isto.

Edited by pantelia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Perkos2 said:

Apsolutno zasluzena titula za Real Madrid, dobili su sve najvece rivale u LŠ i pokazali da se fudbal igra za postignuti gol. Liverpul neka i dalje robuje nekoj čudnoj taktici da na klašičnog napadača makar da uđe sa klupe i promeni nešto na terenu.

Cestitke Realu, No vudbal je bas bljutav sport...nije u pitanju nikakva cudna taktika, usla su dva napadaca i ofanzivni vezni, vec pregrst suteva kroz buket odbrane Reala i golmana koji je skidao suteve ko na treningu, a srece je falilo .... Pod pritiskom se tesko daje gol a jos lakse prima, srecom pa Vinisijus i Benzema nisu bili realizatori kad je to bilo skoro vidjeno.

Link to comment
Share on other sites

Ala su naređali Engleze kao domine. Strašno je šta im uradiše ove sezone. Mogu komotno sada da izmišljaju zajedničke viceve na konto ove sezone. 

 

Ja sam video Liverpul kao pobednika u ovom meču, ali Real je čudo kako mirno i opušteno igra ovu Ligu šampiona. Fenomeni su svega mi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...