Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Imao je jednu odlicnu sezonu..verovatno onu prvu po povratku u Maksimir. Tad se izborio i za startera u repki..i tamo je davao golove.. U svakom slucaju - meni Drmic deluje daleko bolje..

Dok pisemo,Dinamo poveo. Ademi je stvarno Dinamovo suvo zlato. Menalu nije priznat (po meni) regularan gol. Trebalo je sad vec biti 0:2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Drug Crni said:

Zasto Petkovic igra pre Drmica? Lik se raspada vec drugu sezonu..

Zato što je Petković u najboljem izdanju u prvih 11 Hr reprezentacije. Bez ikakve dileme i podpitanja. Zato što Petković u najboljoj formi neće dat golova kao Drmić u najboljoj formi. Ali će primit 9/10 visokih lopti s igračem na leđima, poslat pas s 40 metara koji prepolovi obranu i spoji igrača s golom, imat korisna rješenja u napadu koja vidi 1/20 igrača. Igra jer očito daje znakove života i vjerojatno želi u Katar. Plus će Čačić imat problem i s Oršićem ako odluči da i Drmić i Petko moraju igrat. Kako na klupu stavit igrača koji nije pravio problem kad je klub odbio 10M od Premierligaša, uz to je najbolji strijelac kluba u Europi u povijesti. A ima 29 godina. Čačić će morat tražit svakakva rješenja. Da ne pričamo o Bočkaju kojeg su doveli za 2.5M, a ne može igrati beka u 4 iza jer ne može čuvati nikog. Onda to krpa Ljubičić kojeg su isto platili 2.5M i koji je definitivno kvalitetom među top 3 MC u Dinamu. Al koga tu na klupu? Mišić ima izvrsnu sezonu iza sebe i konstantan je i u Europi i u HNL-u, Ademi je kapetan koji je praktički svojim golovima spasio prvenstvo, i koji je i jučer zabio gol kojim smo prošli. I imaš Baturinu koji je bezgranično talentiran i koji mora igrat da bi se na njemu uzela velika para. 

Ugl, bitno je da se uđe u skupine i prođe u ko fazu da se mogu dijelit minute. Ionako u suprotnom Čačić leti.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Bodo maksimalno iskoristio igrača više + penal.

 

Jel su oni potencijalni protivnik Zvezdi u borbi za LŠ ili se to opet nešto izvlači? Ovo kako stoji žreb za sada potencijalni konačni duel mogao bi biti Zvezda i Bodo. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Itachi Uchiha said:

Da. Mislim da Plzen sad tu upada. 

Da, da sad vidim da su objavili kako sve ide dalje.

Trabzon - Kopenhagen

Dinamo - Ferencvaros

Zvezda -  Apolon

Bodo - Plzen

 Moja procena 😄

Link to comment
Share on other sites

Da, sad ako prođu svi favoriti, u play-offu su povlašteni timovi Dinamo, Zvezda, Kopenhagen i Plzen - tako da sa njima Zvezda ne može da se sastane, ako sam dobro vidio klupske koeficijente u UEFA tabeli. Ja mislim da sa ostalima Zvezda ne bi smjela imati problema, naravno, ako se odigra maksimalno ozbiljno. Tako da je sad odlična prilika za Zvezdu da opet igra grupnu fazu LŠ.

Edited by Radoznalko
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Bugl Khan said:

Zato što je Petković u najboljem izdanju u prvih 11 Hr reprezentacije. Bez ikakve dileme i podpitanja.

Pa,u ovome je ipak satkana dilema. Jer tog Petkovica nema vec godinu dana..on jeste pokidao po povratku na Maksimir,ali sto rece jedan bivsi Zvezdin trener - u fudbalu i seksu nema starih zasluga..samo iznova dokazivanje.

Sa ostatkom posta se manje vise slazem..

Link to comment
Share on other sites

Pa nije ovo nekultura ovo je glupost. Ne znam, ok uradili to što su uradili, super i ispali su, moguće da ih čeka i kazna neka. I šta sad? Ispali su, moguće da će biti kažnjeni, navijači verovatno neće neku utakmicu moći da gledaju na stadionu. A zarad čega, zarad ovoga? Ne znam ali meni je to takva glupost da nemam reči. I da, ne samo da mogu da vidim sličnu stvar kod nas nego se i dešavalo da zarad nekih gluposti koje ti pričinjavaju neko lažno zadovoljstvo 5 minuta ti patiš duže vremena.

 

Najpoštenije je nekako da oni koji naprave ovakvu glupost snose najveći deo krivice, da plate kaznu i prožive kaznu nešto tipa 5 godina zabrane prilaska stadionu ili tako nešto. Ovako nešto u normalnim sredinama se sankcioniše jer neko nije toliko glup da zarad nekolicine glupaka koji nanesu štetu celom klubu i svim navijačima ostane nekažnjen.

 

Najgluplje od svega je što ovo nisu nekakvi ideali već čist idiotizam jer se sa istog ovog stadiona pre godinu dana ili manje čak (verovatno kada su igrali sa nekim Rusima) orilo Putine kurvo, žena ti kurva, ćerka ti kurva tako nešto i Putine kurvin sine tako nešto.

 

 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

On 7/28/2022 at 1:46 PM, Drug Crni said:

Pa,u ovome je ipak satkana dilema. Jer tog Petkovica nema vec godinu dana..on jeste pokidao po povratku na Maksimir,ali sto rece jedan bivsi Zvezdin trener - u fudbalu i seksu nema starih zasluga..samo iznova dokazivanje.

Sa ostatkom posta se manje vise slazem..

Zato i kažem da izgleda da mu se opet igra i da želi u Katar. On je u sličnoj situaciji bio i kod Bjelice kad je u jedenom trenutku krenuo s kurcoboljom. Samo je to trajalo kratko i par tekmi na klupi je vrlo brzo riješilo problem.

Što se bolda tiče, naravno da ne ide nigdje ako se ne vrati u formu u kojoj je i bio kad je igrao za Hrvatsku. Pa nije ga Dalić prestao zvat jer mu se ne sviđa Petkova frizura.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...