Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

I ne mogu da verujem da Rikardo nije onu loptu samo ćušnuo u prazan gol, nego je prima, valjda je hteo da se ušeta s njom u gol.


Tačno sam iznevjerovao. I na prošloj utakmici sa Spartakom je imao sličan slučaj kod prvog gola, činilo mi se da je minut prošao prije nego je poslao loptu u gol, čak mi je djelovalo da nije ni driblao nego su igrač i golman sami letjeli u prazan prostor. Nekako ga uvalja na kraju.

A za ovu situaciju nemam riječi, samo da je postavio nogu na loptu cijele ove gungule ne bi ni bilo. Nadam se da će Stanoje uticati na njega da izbaci ove gluposti.
Link to comment
Share on other sites

Na stranu to sta misli o pravilu na osnovu kog je poništen gol,  ali iz VAR sobe su dobro presudili.  Postoji jedan snimak kamere ( lokalne TV ili FK Napredak ) iza gola gde se jasno vidi da je Vasiljević sa "obe noge" napustio liniju gola pre suta Rikarda ( bar ja tako mislim ) ...

 

Ono sto je problem i velika greška sudije je crveni karton igracu Napretka . Penal sasvim opravdano dosudjen.

Link to comment
Share on other sites

I to je po pravilima, jer...

 

Quote

Najveća promena tiče se takozvane "trostruke kazne". Radi se o situaciji kada poslednji igrač odbrane ruši napadača i tom prilikom dobija crveni karton, automatsku suspenziju, a za protivničku ekipu se dosuđuje jedanaesterac. Ovakve situacije sada će biti mnogo ređe, jer poslednji igrač odbrane posle prekršaje neće u svakom slučaju dobijati crveni karton. Ukoliko do faula dođe, a arbitar proceni da on nije namerno načinjen, već u želji da odbrambeni fudbaler dođe do lopte i tako spreči pogodak, uslediće samo javna opomena, dakle žuti karton.

 

Igrač Napretka nije želeo da dođe do lopte, faul je napravio rukama, namerno.

 

Tako da -  i penal i crveni i ponovljen penal.

 

Jbg, nije to greška igrača Partizana, ali tako je...

Link to comment
Share on other sites

Gde sam ja napisao da je greska Partizana ( ili bilo sta slicno )??? Postoje neke druge "stvari" koje se mogu zameriti igracima FKP , koje je sudija dopustio i nije sakcionisao na jucerasnjoj utakmici, ali oko penala nema sta da rspravljamo.

 

I sam sebe si demantovao ovim boldovanim, samo se potrudi da razumes procitano 😛 ( ako bas hoces Cukovic nije bio poslednji igrac odbrane, i ovo sto si boldovao odnosi se na sasvim druge situacije)

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

my 2 cents:

Penal - opravdano ponovljen, malo je izasao prvo levom, bukvalno samo da vise ne stoji na liniji, a onda napravio pravi korak desnom. Zajebao ga taj prvi mali korak. 

Crveni - tesko je reci, ako gledamo strogo po pravilima sudija treba da proceni nameru odbrambenog igraca, da li je isao samo na igraca ili je pokusao da dodje do lopte. A to je dosta tesko cak i uz pomoc VARa. Meni se cini da je Rikardo malo teatralno pao kad je osetio kontakt i u tom padu je povukao i loptu pa odbrambeni igrac nije uspeo u svojoj nameri da dodje do nje. Da li je zuti ili crveni? Negde sam blize zutom, ali samo za nijansu. 

Link to comment
Share on other sites

Na sajtu kluba je pre nekoliko dana stajalno da je sledeći meč u prvenstvu, za vikend. Sad vidim da je ubačen kup za sredu, u 16.30.

 

edit: Cene mini-paketa karata, za mečeve protiv Genta i Anortozisa

Quote

ПАКЕТИ УЛАЗНИЦА (ДВЕ УТАКМИЦЕ)
Југ/Север -2.000,00 динара
Исток бочно – 4.000,00 динара
Исток центар – 5.000,00 динара
Запад бочно – 5.000,00 динара
Запад центар – 6.000,00 динара
Ложе – 15.000,00 динара

 

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

Utakmica koja bukvalno ništa novo nije rekla o ovom timu, sve već poznato:
- Popović je tempirana bomba. Ima bar jedan veliki kiks po meču. Ne shvatam zbog čega se forsira.
- Bekovi su totalni raspad. Centaršut mogu da pogode svake prestupne godine. Miljković je toliko loš da više ne sme ni iz izglednih situacija da centrira. Baš tužan prizor.
- Marković može i da napravi genijalnost, ali i da upropasti gol šansu zbog indolentnosti.
- Rikardo je gol mašina.

Link to comment
Share on other sites

Kojoj statistici verovati?
Sudija resio da ne deli kartone. Mogao je Zdjelar da pozuti odavno. Nije morao ovoliko da drzi Rikarda.
Videcemo u cetvrtak kakvi smo, prvi pravi protivnik. Mada, i Gent igra promenljivo. U njihovoj ligi su ocajni. Veceras igraju protiv ekipe koja pobedom preuzima celo lige. Ipak, daleko je ta liga ispred nase i mnogo je ujednacenija. 2f24e3cd4dcf701354397ec993305960.jpgb6f2225a9de4456e1aa117b3847c2795.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Xpert said:

- Bekovi su totalni raspad. Centaršut mogu da pogode svake prestupne godine. 

Uvek se setim utakmice Zvezda-Kopenhagen na Marakani gde desni bek Kopenhagena duplira sredinu i ostavlja Gobeljarda samog da centrira. Kakve su to muke bile bog te vido 😄 ili je metiljav centaršut koji se vuče po zemlji ili je prava bekovska koja završava u suprotnom autu/gol autu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...