Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

3 hours ago, Barkley#34 said:

Razmišljam nešto, prilika za sigrnu evropsku jesen i najmanje tri miliona evra od Uefe bi značila i veću bitku za prva tri mesta, pa bi se više timova spremalo za taj rat. Nije mala nagrada.

Baš je malo 10, i po geografiji i po broju stanovnika.

Svejedno je da li je liga od 10 ili od 24, kada postoje dva kluba.

Obzirom da smo divljaci, i regionalna liga ne dolazi u obzir, jedino rešenje je Srpska Superliga sa dva učesnika. Svaki drugi vikend derbi. Em imaju jake utakmice, em nabijaju koeficijent... verovatno bi bili redovni učesnici LŠ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Xpert said:

Sve cisto. A i izgleda da je i golman izasao ispred linije pre suta.

ima pravo da istupi jednom nogom sto je i bio uradio, kad se istupi sa dve noge onda se ponavlja, al to ovde nije bio slucaj. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad sam video penal. Nisam znao da se u ovim slučajevima i dalje daje dupla kazna - penal i crvendać. Penal je kao kuća, ne znam samo što ju je štopovao, odma' je šibaj.

 

Ovako na brzinu, samo uz debelo usporen snimak se može oceniti da li je golman izašao pre šuta ili ne. Nema šanse da je sudija mogao to sam da proceni. Na prvi pogled ja ne bih vraćao penal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krenuo je leva pa desna noga.

 

PARTIZAN-POVEO-U-KRU-EVCU-Rikardo-pogodi

 

Sa VAR kamere kod gola se bolje videlo.

 

Sto se crvenog tice po pravilu je da ide penal i crveni ako igrac nema nameru da igra loptu.

 

Tako da je i crveni i penal i ponovljeni po pravilima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt kakvo izvodjenje penala i to lik 2 puta zaredom pokusava. Ne pratim fudbal aktivno, ali se jezim od ovakvih izvodjenja, ako se secam, tako je i Ronaldo promasio penal kad se Celsi uzeo LS?

To treba da se zaletis ko muflon pa cak i da promasis ceo gol. 

 

 

Edit: Ne ne, Mancesta' je ipak uzeo titulu tad jer je valjda onaj svaler promasio penal, a ostali su povadili Ronalda, ali svakako glup sut. 

Edited by AgroLaki
EDIT: Ipak je MUFC uzeo titulu tad.
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ponavljanje penala je čisto sviranje kurcu. U pitanju su delići sekunde i skoro je nemoguće na osnovu snimaka proceniti da je spustio i desnu nogu ili nije. A za odluku da ponove penal valjda je logično da su trebali da imaju čistu situaciju, a definitivno nisu. Ja kad bih morao da se odlučim, pre bih rekao da nije napravio taj drugi korak.

 

I ne mogu da verujem da Rikardo nije onu loptu samo ćušnuo u prazan gol, nego je prima, valjda je hteo da se ušeta s njom u gol.

 

Što se nas tiče, vidljiv je ozbiljan pad forme. Pauza u pravo vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sudije nisu na osnovu ovog snimka donele odluku.
VAR ima više kamera, pogotovo oko gol linije, pošto iz nekog razloga nema gol tehnologije.

Iz ovog TV ugla se ne vidi najbolje zbog perspektive, jer je upravo dalja leva noga koja je prvo krenula iza bliže desne sa kojom je zakorak veći.

U svakom slučaju mislim da već kruže snimci kamera iza gola gde se jasno vidi da ni jedna noga nije na liniji.

A zanimljiva stvar je da je i kod ponovljenog uradio istu stvar.

Očigledno je u pitanju stara navika golmana i ne bi me iznenadilo da mu ponove još koji penal ako kojim slučajem odbrani

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Cooper said:

Sudije nisu na osnovu ovog snimka donele odluku.
VAR ima više kamera, pogotovo oko gol linije, pošto iz nekog razloga nema gol tehnologije.

Iz ovog TV ugla se ne vidi najbolje zbog perspektive, jer je upravo dalja leva noga koja je prvo krenula iza bliže desne sa kojom je zakorak veći.

U svakom slučaju mislim da već kruže snimci kamera iza gola gde se jasno vidi da ni jedna noga nije na liniji.

A zanimljiva stvar je da je i kod ponovljenog uradio istu stvar.

Očigledno je u pitanju stara navika golmana i ne bi me iznenadilo da mu ponove još koji penal ako kojim slučajem odbrani

Ајде не дрви око очигледних ствари нећеш семинарски писати, ово када би се овако понављало свака утакмица са пеналом би трајала преко 100’.

Мало достојанства барем за рођендан…

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...