Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

dobila nas je fizicki bolja ekipa, u svakom smislu i jaci i brzi

bukvalno samo jos jedna u nizu nasa klasicna evropska utakmica gde mi kao nesto tamo vamo ali ustvari nista odradi te prosecna evropska ekipa rutinski i sve se nesto mislis kao mozda smo mogli a da je ono uslo a da je ovo proslo a nije mnogo falilo a ustvari oni su drugi nivo u odnosu na nas u svakom smislu od funkcionisanja kluba mentaliteta igraca fizicke spreme uprave kluba navijaca skautinga pripreme...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dekifisher said:

Ako je epitet batadjorista kulturan argument onda se stvarno izvinjavam!

To je, barem tako sam ja, a koliko vidim i drugi, shvatili kao trenerski stil i u tome nema niceg nekulturnog. 

 

2 hours ago, dekifisher said:

Ja bih ipak to nazvao seirenjem usled trauma iz prošlosti. Čak i da imam želju da nešto napišem o vašem treneru, to svakako ne bih uradio 10 minuta nakon poraza. 

Ovo postavljanje dijagnoza je vec nekulturno. I kaznjivo. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dekifisher said:

Ako je epitet batadjorista kulturan argument onda se stvarno izvinjavam! Ja bih ipak to nazvao seirenjem usled trauma iz prošlosti. Čak i da imam želju da nešto napišem o vašem treneru, to svakako ne bih uradio 10 minuta nakon poraza. 

Ajd ovako - previse se lako vredjas zbog sitnica kao sto je nazivanje trenera batadjoristom i prelako lepis dijagnoze (traume iz proslosti). Ovo prvo nije uopste problematicno, a sigurno nije uvreda. Al ovo drugo tvoje jeste i nemoj to vise raditi.

 

@Misterija Organizma Tebe molim da prestanes da ides sa teme na temu i insinuiras jedne te iste stvari, koja god da je tematika u pitanju. Nece vise biti tolerisano.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovi sad ubacise ove premium kanale na Iris GO. Znaci trebalo je zvati da bi se setili.
Nije ovo bilo lose. Dobra reakcija nakon gola minusa. Mogu pojedinici da pisu svasta za Jojica, ali momak je maksimalno spreman - rame uz rame sa Zdjelarom. Sto se tice Meniga, necu jos uvek da mracim, ali za sada je ovo skromno. Stranac mora da pravi razliku na terenu. Ako se ovako muci u domacici, tesko da ce bolje u Evropi.
Sledeca u cetvrtak, ona odlozena protiv Metalca.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Danas po prvi put vodio klince na tekmu, tako da hvala momcima za pobedu, da se kompletira lepa uspomena.

 

Najbolje od nas je bila ta dobra reakcija nakon primljenog gola, bez panike, pojačan ali i smiren napad i 2 brza gola.Generalno, Rikardo opet gol, nema tu šta da se doda. Natho imao tu bitnu asistencju, ali osim toga dosta tanko poluvreme. Terza takođe ne toliko dobar u polju, ali 2 gola, puna kapa.

Jojić danas po meni među boljima, baš se dosta kretao u obra pravca, dobrih pasova imao.

 

Odrana nam je kriminalna. Skok standrardno nije problem, ali čim dođe ekipa koja voli da ugra po zemlji, kao što je to i TSC, to su konstantni problemi. Bili smo spremni da primimo bar još jedan, ali dobro smo prošli.

 

Za kraj, fenomenalni utisci o stadionu. Mali, skockan, akustičan, sve kako treba. Baš nešto čemu treba težiti kada je domaća liga u pitanju.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ranzo, gori si od Frensisa kad piše o Sansima. :classic_biggrin:

 

Limit tima će do kraja jeseni najviše biti na ispitu u Gentu i protiv Čuke. Kao što je već pisano, tri kritične pozicije bez zamene su Natho, Rikardo i Zdjelar. Poslednja dvojica će moći da odmore tokom pauze za desetak dana, a Natho je najkritičniji zbog igranja za Izrael, dakle bez odmora. Cenim da kompletni možemo da odigramo 50-ak minuta u jakom ritmu na koji ih Stanoje tera i da to bude dovoljno da se ne unervozimo, a takođe i da protivnika kasnije slomimo izmenama jer većina timova padne u drugom delu. Valjda ćemo da preživimo neki loš teren ili kad lopta neće u gol. Uglavnom ne putujemo u narednom periodu pa i to može da pomogne.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...