Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Фалко није балван. Он игра на прву и одговара му екипа гдје се брже игра кроз пас, понуди се за троугао. И неће бити једини који неће показати ништа посебно у овој игри без система. И Мотика изгледа немоћнији јер тренер треба да дефинише непрекидну обавезу утрчавања иза леђа одбране, данас су требали непрекидно да атакују и да се укрштају  и Мотика и Фалко и Родић и Гајић, наравно и ови из средине да трче без лопте. А не да се блеји и чека лопта. Били би много лепршавији и опаснији, овако смо статични и ријешавамо све на индивидуални квалитет, прекиди и нека убацивања са стране. Али као што рекох, до тренера је највише.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Stankovic je odlican, i tehnika i trci kao navijen, odlicno se krece, ubacuje iz drugog plana. Mislio sam da je def vezni, ali on je box to box, moderan vezni. Steta da ne dobija vise minuta, od svih mladih, on mi nekako odmah proigrao, bez nekog privikavanja na seniore. 

 

Dejan utego i zatego masinu, istrcali smo odlicno, kao i protiv Rangersa. Kanga je nevidjeno lud, covek igra u zivotnoj formi, fenomenalan je. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Meni Motika deluje da zna da igra. Polako.

Meni nije jasno da neki ljudi očekuju od njega da ne znam šta uradi. Dečko igra prvu ozbiljnu polu sezonu u seniorskoj konkurenciji i treba će mu malo vremena i da se navikne i da stekne pun potencijal. Naravno, pošto se ovde traže instant igrači, ostali se posle pola sata procenjuju i donose se odluke, možda nama i ne trebaju igrači sa potencijalom neko zaista neki novi Čaušići, La Pare i slično.

Dečko zna fudbal i dečko će biti pun pogodak, samo mu treba dati i vremena i šansu. Isto važi, ili slično i za Stankovića, i za Stanića i za Radulovića i za Đurića.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Falko je izgubljen u vremenu i prostoru, iskreno meni deluje kao da loptu nije video ni na fizičkom.

Kad mu vidim facu i one izbezumljene oči kad je lopta kod njega deluje mi kao da će da se usmere istog momenta.

Stvarno me mrzi da gledam njegov highlights na YouTube i ne vidim zašto bih sebe mučio.

Ono što sam video na utakmicama je ispod nivoa prosečnog amatera.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bio u zabludi jedno pola godine da ce Falko nesto da pokaze, jer se vidi da zna, ali to je toliko sporo, u mestu, nezainteresovano. On, Zivkovic i Dioni su promasaji u rangu Garsije, Van La Pare i Kanjasa, samo na svu srecu sada imamo druge i bolje igrace na tim pozicijama, pa to toliko i ne dolazi do izrazaja, ali...

 

Meni, a i mnogima je prva zelja na leto Nemanja Radonjic. 

 

P.S. Ovaj mali spic Milovanovic iz Radnika (cale mu je inace onaj celavi menadzer Goran Hadzi) je bio kod nas u omladincima, pa i u Graficaru, al je bila procena da je slabiji od Burmaza i Krstovica. U omladincima kod Slavoljuba nije ni igrao, posle ni u Grafosima pored Vidica nije igrao, a kad je na leto pricao sa ljudima iz kluba, receno mu je da je tu Krstovic, i da nema mesta za njega. Steta, jer mali deluje da zna, a delovalo je i u omladincima da ima vise stofa od Burmaza recimo, al avaj. 

Edited by Markoss
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

2 hours ago, Markoss said:

Meni, a i mnogima je prva zelja na leto Nemanja Radonjic. 

 

Nadam se da su u kategoriji "mnogi" i pojedini iz uprave kluba 🙂

 

Ima i par zanimljivih domacih slobodnih igraca na leto. Veljkovic, Spajic, Ristic, Radoja... I Danijel Aleksic da je koju godinu mladji fino bi nam legao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Фин је избор домаћих играча на лето, ваљда ћемо приволети неке. Јбг, имамо озбиљну екипу и добре резултате у Европи, требало би то олакшати неке преговоре ( ако их буде).

Link to comment
Share on other sites

Sledece godine se mora osvojiti titula. Okosnicu ove ekipe zadrzati, tu pre svega mislim na nosioce i ekipu pojacati sa proverenim domacim igracima. Ove strance sto dovode ovo je bogu za plakati koliko nemaju pojma. Tolike pare a da nisu doveli ni prosecnog igraca. Ja ne mogu da shvatim da neko moze da bude toliki dunster. Sreca nasa pa su ovi iz Partizana tu negde, inace bi ove godine kao od sale izgubili titulu. 

Radonjic bi ovoj ekipi legao kao budala samar, osim njega jedan kvalitetan zadnji vezni sa Sanogom i bili bi mnogo jaci nego sada.  Radonjic bi doneo tu preko potrebnu prodornost i brzinu, a Sanogo ukoliko bi dobio jos jednog igraca slicnog kvaliteta bi prodisao u smislu da ne bi morao da pokriva toliki prostor i da konstantno bude u opasnosti da dobije karton.

Naravno morali bi i da rascistimo ekpu, ima tu nepotrebnih igraca koliko hoces: Krsticic, Gobeljic, Gajic, Falko,Nikolic...

Moraju se pripremiti kvalitetni bonusi, ne znam da li Erakovic izlazi iz bonusa. Ako ima sanse da se mali Radulovic isforsira ja sam za, meni se on i Stanic bas svidjaju kao igraci. Ovaj mali Motika, da li on moze da bude bonus, ne znam da li to mora da bude igrac koji ima nas pasos?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Helmet said:

Ovaj mali Motika, da li on moze da bude bonus, ne znam da li to mora da bude igrac koji ima nas pasos?

 

Pa,obzirom da igra za našu U19 reprezentaciju,velike su šanse da ima i naš pasoš ... 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

 
Pa,obzirom da igra za našu U19 reprezentaciju,velike su šanse da ima i naš pasoš ... [emoji1]
Na to "fudbalsko drzavljanstvo" sam i mislio. Nisam znao ni da igra za nasu reprezentaciju, znam da je odrastao u Nemackoj...
Bas je veliki ulog sledece sezone. Sa dva top pojacanja imamo cemu da se nadam, ovi bonus igraci ce biti ppsebno vazni, nece ni Partizan sedeti skrstenih ruku, mada imaju mnogo losiju osnovu od nase trenutno. Brinu me ovi nasi dunsteri u upravi, imam utisak da bi oni i lopatu pokvarili koliko su nesposobni.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Helmet said:

Okosnicu ove ekipe zadrzati, tu pre svega mislim na nosioce i ekipu pojacati sa proverenim domacim igracima. 

 

Ovo ce biti mnogo tesko uraditi. Mislim da su jako male sanse da Dragovic ostane i iduce sezone. Pitanje je kakva je motivacija kod Kataija, Ivanica, Kange, a kod Borjana uvek postoji i ona druga vrsta uticaja. Sanogo i Ben uskoro slave 33. rodjendan. Treba nam mnogo sveze krvi, nismo o tome razmisljali na vreme, a kakvi su dunsteri u upravi bio bi pravi incident da oni posao urade kako valja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Erakovic je bonus i sledece godine.

 

Kvalitetnih bonusa za sledecu sezonu imamo koliko hoces, Erakovic, Motika, Stanic, Stankovic, Radulovic, Djuric. Ne bi tu trebalo da bude problema, bar se nadam. 

 

Nadam se da ce golmani malo da se raskrce, imamo ih mnogo na platnom spisku. Balvane tipa Gobelje ne racunam, sa njim bi trebalo da je gotovi, neka lomi noge ljudima po Tadzikistanu malo. 

 

I ja se nadam Radonjicu, mada mislim da nije toliko produktivan na desnom krilu, posto nam je leva strana zacementirana.

 

Voleo bih da se forsira Stanic ili Stankovic u sredini sa Sanogom i Kangom. Naravno, od toga nece biti nista, jurice se neki Ado. Sto naravno nije lose, bitno je zakljucati Mitu Smotu negde dok se bira taj igrac.

 

Sem tog veznog, ne treba dovoditi nikog. Eventualno rezervnog spica ako Pavkov ode. Sve ostalo mogu klinci da pokriju. Mislim da Dragovic sigurno ostaje ako uzmemo titulu, bar do SP.

 

Link to comment
Share on other sites

Pod obavezno se moramo osloboditi jednog broja igrača; Srnić, Gobeljić, Krstičić, Falko, Bakajoko, Dioni, Rišario, su apsolutno nepotrebni. Ako se pojavi neka dobra ponuda za ostale igrače može se napraviti i neki dobar transfer a uz ove mlade koji su uz prvu ekipu dovesti 2-3 pojačanja. Ali prava pojačanja a ne ove poluigrače     

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pantelia said:

Nadam se da ce golmani malo da se raskrce, imamo ih mnogo na platnom spisku

Pa šta znam i nemamo ih baš previše. Imamo tri uz prvi tim i neke klince po pozajmicama. Jedino je tu Vasiljević kao višak, ali imajući u vidu onu odbranu koja nam možda i donese titulu, ne znam šta da ti kažem 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Pod obavezno se moramo osloboditi jednog broja igrača; Srnić, Gobeljić, Krstičić, Falko, Bakajoko, Dioni, Rišario, su apsolutno nepotrebni. Ako se pojavi neka dobra ponuda za ostale igrače može se napraviti i neki dobar transfer a uz ove mlade koji su uz prvu ekipu dovesti 2-3 pojačanja. Ali prava pojačanja a ne ove poluigrače     

Odlaskom ovih promasaja, dodatno bi rasteretili budzet

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Pod obavezno se moramo osloboditi jednog broja igrača; Srnić, Gobeljić, Krstičić, Falko, Bakajoko, Dioni, Rišario, su apsolutno nepotrebni. Ako se pojavi neka dobra ponuda za ostale igrače može se napraviti i neki dobar transfer a uz ove mlade koji su uz prvu ekipu dovesti 2-3 pojačanja. Ali prava pojačanja a ne ove poluigrače     

 

+ Pankov i Nikolic. Mada ovaj drugi jos uvek nije dibidus izgubljen slucaj, kao mlad je pa se mozda i opameti. Mozda.

Link to comment
Share on other sites

Ja misilim da Erakovic mora da ostane minimum jos jednu celu sezonu u Zvezdi pa tek onda da razmislja o transferu. Zvezda je sada nesto sto je Dinamo Zagreb bio pre nekoliko godina, klub koji je dobar za afirmaciju i korisno je igrati tu i graditi nesto za neki iskorak u Evropi. Treba da ostavi trag u Zvezdi, da predje u reprezentaciju mozda takodje od kvalifikacija za EP pa tek onda da razmislja o prelasku negde. U tom slucaju mislim da ce taj klub koji ga bude kupio ozbiljnije racunati na njega i dati mu pravu sansu, a i on ce nakupiti dovoljno iskustva za igranje na visem nivou. Mlad je, ne treba nigde da zuri, a kao sto sam rekao Zvezda je dobra prilika za razvijanje i transformaciju u pravog igraca. Jos ima pored sebe odlicnog stopera da uci.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...