Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, berti said:

Van La Para, RišŽile, Dioni, Falko, Garsija., Žander, Bakajoko   

Kakav tim, strašan tim.

Onaj tenk da nanišani...

da te prodje jeza 

Van la Para 1,5 milion

Falko 1,2

Garsija 2 miliona

Tondela milionce

 

+plate

Link to comment
Share on other sites

Ja bih bio jako radostan da nemamo kretencine u upravi, osmina finala, korak vise nego prosle godine. Normalno bi bilo da se nadamo da konacno idemo na gore i da cemo poceti da preskacemo i te stepenice jer svake sezone idemo po korak napred. Al posto u klubu imamo ljude kakve imamo, jako sam zalostan, jer znam da svaka sansa moze da nam bude poslednja i da idemo u ambis posle jedne lose sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Van La Para, RišŽile, Dioni, Falko, Garsija., Žander, Bakajoko   
Kakav tim, strašan tim.
Onaj tenk da nanišani...
I posle tih i takvih "pojačanja" nađu se genijalci koji jedva čekaju da sledeće sezone vide leđa Ohiju i pre svega Kataiju... Valjda očekuju da oni koji su doveli takva pojačanja dovedu znatno boljeg igrača od navedene dvojice pa još za manje para. Kakvi optimisti, jebo te...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Martin Mystere said:
2 hours ago, berti said:
Van La Para, RišŽile, Dioni, Falko, Garsija., Žander, Bakajoko   
Kakav tim, strašan tim.
Onaj tenk da nanišani...

I posle tih i takvih "pojačanja" nađu se genijalci koji jedva čekaju da sledeće sezone vide leđa Ohiju i pre svega Kataiju... Valjda očekuju da oni koji su doveli takva pojačanja dovedu znatno boljeg igrača od navedene dvojice pa još za manje para. Kakvi optimisti, jebo te...

ja licno nisam terao kataija, to bi bila epska glupost jer je i pored svega najbolji igrac ove ekipe

i ne cekam da vidim ledja ohiju vec mrkeli, posto terzu niko nece maknuti dok se klub ne urusi finansijski

 

sto se tice para mi smo toliku kolicinu bacili da je glupo kukati na manjak istih

gledao sam fejnord protiv komsija, oni su za 2 miliona kupili sinisteru koga ce prodati za 20 miliona, mi za 2 miliona kupujemo igrace poput garsije, van la pare, motike, koji ne mogu da igraju ni u linglong ligi 

 

sve dok se to ne promeni i navijaci budu zadovoljni igracima koji ne mogu da daju gol u 2 utakmice iz 5 mrtvih sansi ovaj klub ce dalje tonuti poslovno i finansijski a bilo bi lepo da u tom urusavanju napravimo neki rezultat kada nam se otvori kao u ovogodisnjem zrebu le

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Martin Mystere said:
3 hours ago, berti said:
Van La Para, RišŽile, Dioni, Falko, Garsija., Žander, Bakajoko   
Kakav tim, strašan tim.
Onaj tenk da nanišani...

I posle tih i takvih "pojačanja" nađu se genijalci koji jedva čekaju da sledeće sezone vide leđa Ohiju i pre svega Kataiju... Valjda očekuju da oni koji su doveli takva pojačanja dovedu znatno boljeg igrača od navedene dvojice pa još za manje para. Kakvi optimisti, jebo te...

 

druze, norveska liga... bodo, molde, viking... haha pa to je nivo nase druge lige ali bukvalno

 

ne mogu da verujem da su doveli jos jednog pavkova

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

 

druze, norveska liga... bodo, molde, viking... haha pa to je nivo nase druge lige ali bukvalno

 

ne mogu da verujem da su doveli jos jednog pavkova

Ohi barem nije zadnjih 200 godina povredjen i kontinuirano igra. Ja verujem da ce nesto da bude od njega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

da te prodje jeza 

Van la Para 1,5 milion

Falko 1,2

Garsija 2 miliona

Tondela milionce

 

+plate

 

Bez brige, sve je pod kontrolom

 

Quote

Mitar Mrkela: Obećavam, bićemo jači na leto

 

Decko koji obecava:

 

A8oMPMT.jpg

 

Okrece Mita fiksni:

Halo, jel to stan Donald? Micela mogu li dobiti? 

...

Micele, zdravo, Mita ovde!

Micel: Hi Mita!

Mita: Znam da si dobro, pa cu odmah da predjem na stvar. Treba nam jedan defanzivni vezni, a ja sam studiozno procitao Vikipediju, i tamo pise da si igrao kod nas. Da li bi se vratio?

Micel: Can't do Mita, I am satisfied in Turkey, easy tempo, lower league, a lot of sun. I am enjoying currently here. Sorry.

Mita: e jebiga. Nista, hvala Micel. 

 

Pola sata kasnije:

 

Halo, stan Causic? Gorane, zdravo...

...

 

Sat kasnije, Mita u sebi:

 

Jebali te Rusi Gorane. Nista, ostao mi jos Bakula. Ako me i on ispali ubicu se, moracu da prosirim potragu van srpske Vikipedije. Ko ce sad da pali FM 2016 u picku materinu.

 

2 sata kasnije:

 

Ma moze Van La Para na DMC 100%, Deki je zmaj, utegnuce on to. Samo da nadjem gde igra, ni Viki ne pomaze.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

 

druze, norveska liga... bodo, molde, viking... haha pa to je nivo nase druge lige ali bukvalno

 

ne mogu da verujem da su doveli jos jednog pavkova

Nikad nećeš odrasti niti shvatiti neke bitne stvari, mali veseljače, sve dok se ne oslobodiš nekih predrasuda...

 

A i ona Borusija Dortmund - kud se zajebaše i dovedoše napadača poniklog u norveškoj ligi, pa još da je igrao za Molde i Bryne pre toga ... Da su barem tebe pitali pa da ne čine takav prejeb...

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:

Nikad nećeš odrasti niti shvatiti neke bitne stvari, mali veseljače, sve dok se ne oslobodiš nekih predrasuda...

 

A i ona Borusija Dortmund - kud se zajebaše i dovedoše napadača poniklog u norveškoj ligi, pa još da je igrao za Molde i Bryne pre toga ... Da su barem tebe pitali pa da ne čine takav prejeb...

 

 

borusija je napadača iz dovela salcburga

 

dobro si rekao - ponikao u norveskoj ligi - gle cuda - jer je norvezanin

 

i jovic i vlahovic su ponikli u srpskoj ligi, niko ih nije kupio zbog ucinka u ligi u kojoj igraju vec zbog toga sto su bili mladi i imali potencijal, sto igracki sto gledajuci taj potez kao investiciju

i milan je kupio lazetica za 5 miliona a nije kupio ivanica, kataija ili rikarda kojima lazetic trenutno ne moze da cisti kopacke

samo se ni neki tim sa dna championshipa nije zajebao da dovede ogranicenog tridesetogodisnjeg špica zbog  toga jer je dao 25 golova u norveskoj ligi koja je ono... ta liga sluzi da kada ti fali par na tiketu stavis sandjeford-stromsgodet 3+ i posle pogledas flashscore a ono zavrseno 3:5, 6:2... 

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Mi smo Ohija uzeli za dž, tako da nije ni realno da očekivanja budu kao da smo ga platili 2 miliona. 

Imao je ok statistiku tamo, u našoj ligi ok pogađa za sada, a realno i nema previše utakmica u Evropi da bi izdominirao u nokaut fazi. 

 

Šta znam, meni je i ok. Mislim da će biti i bolji naredne sezone, dok se uklopi u potpunosti. I sam je rekao da nikada nije radio na taktičkom planu kao kod nas. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedan od problema koji je bio za Ohija u ovom dvomecu je taj sto je Rangers igrao vrlo visoko, drzao odbranu daleko od gola i nije bilo puno situacija u kojima Ohi moze da se nabije u 16 i tu saceka loptu, sto mu je ocigledno najjaci kvalitet. Videli smo u Glazgovu kako je reagovao u one dve sanse, dosta traljavo jer nije spic koji ce da trci spic i ubacuje se iza ledja odbrane. Cak sam juce bio iznenadjen kako je istrcao u onoj situaciji kad je Pavkovu dodao na prazan gol, mislio sam da nema sanse da dodje do lopte u tom sprintu. A nas problem je sto smo pored njega imali Pavkova, koji je bukvalno isti tip centarfora. Da smo imali sinoc nekoga ko moze da istrci na otvorenom terenu uz Ivanica i Kataija bili bismo puno opasniji.

Edited by Del Piero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Bodo Glimt strpao Romi 6 komada kući, nije izgubio ni u gostima. Pobedio Seltik u obe tekme u prošloj fazi, izbacio sinoć i AZ, ali to je nivo OFK Žarkova...bukvalno. 

kakav ti je to argument pobogu si dropčiče

ajde sto roma ozbiljnije pristupa treningu kada se igraci podele medjusobno nego ovom opskurnom kupu, nego sto jedan tako reći eksces uzimas kao merilo kvaliteta

 

pa i vojvodina sa stašnim ožegovićem je pre par godina umalo petardirala sampdoriju u gostima sa ederom i luisom murijelom u duplo ozbiljnijem takmičenju koje je sampa želela da igra i da dogura što dalje pa to niko normalan nije uzeo kao razlog za proglasi nasu ligu za ozbiljno takmicenje

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites



 
borusija je napadača iz dovela salcburga
 
dobro si rekao - ponikao u norveskoj ligi - gle cuda - jer je norvezanin
 
i jovic i vlahovic su ponikli u srpskoj ligi, niko ih nije kupio zbog ucinka u ligi u kojoj igraju vec zbog toga sto su bili mladi i imali potencijal, sto igracki sto gledajuci taj potez kao investiciju
i milan je kupio lazetica za 5 miliona a nije kupio ivanica, kataija ili rikarda kojima lazetic trenutno ne moze da cisti kopacke
samo se ni neki tim sa dna championshipa nije zajebao da dovede ogranicenog tridesetogodisnjeg špica zbog  toga jer je dao 25 golova u norveskoj ligi koja je ono... ta liga sluzi da kada ti fali par na tiketu stavis sandjeford-stromsgodet 3+ i posle pogledas flashscore a ono zavrseno 3:5, 6:2... 


Čekaj dok odu Kataji i Ivanić pa ćeš videti koga će umesto njih dovesti dinamic duo Mita&Terza i onda mi reci sve to ponovo.

Mada, nije ni do 30-godišnjeg špica, pošto kao što si mogao da pročitaš ni taj Motika nije apsolutno nikakav igrač čim ga se Bayern odrekao.

Btw paralela između Halanda i Ohija nije u kvalitetu već zbog nipodaštavanja norveške lige i Moldea, kao da otud po defaultu ništa ne valja = if U know what I mean.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SunZero said:

kakav ti je to argument pobogu si dropčiče

ajde sto roma ozbiljnije pristupa treningu kada se igraci podele medjusobno od ovog opskurnog kupa, nego sto jedan tako reći eksces uzimas kao merilo kvaliteta

 

pa i vojvodina sa stašnim ožegovićem je pre par godina umalo petardirala sampdoriju u gostima sa ederom i luisom murijelom u duplo ozbiljnijem takmičenju koje je sampa želela da igra i da dogura što dalje pa to niko normalan nije uzeo kao razlog za proglasi nasu ligu za ozbiljno takmicenje

a i ti brate uzeo jednu tekmu iz kvalifikacija, kad su iznenadjenja verovatnija nego tokom sezone da poredis sa grupnom fazom i nokaut fazom : )

pa u kvalifikacijama je i armedija tukla seltik sa 5 komada valjda 

 

i ja nisam merio kvalitet lige na osnovu bodoa, nego je lik ubacio taj bodo u pricu kao argument da je to nivou nase druge lige. mozes videti iznad

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci mi imamo 

Sezona u Lš

Sezona u Lš gde smo za jednog Žandera ispustili trece mesto i prolaz u Le 

Sezona u Le 

Sezona u Le gde smo za 10cm Šilje Pešica ispali od Cska u 1/16 finala

Sezona u Le gde smo za jednog Gobeljica ispustili prolaz protiv Milana 

Sezona u Le gde smo za jednog Srnica izgubili sanse za prolaz u cetvrtfinale

 

I mi posle ovoliko ,,uspesnih'' sezona  zasranih zbog uzasne sportske politike i  para od Uefe  imamo opet mator tim sa 5-6 uzasno losih i uzasno preplacenih igraca

Umesto da smo otisli korak dalje i postali bez premca najjaci klub na balkanu sto nam i prilici

      

 

                      Borjan 

Picini     Degenek  Dragovic  Rodic 

                Sanogo   

                              Grujic

                         Ivanic 

Katai             Ohi              Radonjic 

 

I kao zamene Kanga, Gavric, Radulovic, Lazetic, Terzic, Erakovic... 

 

Mi imamo Risaire za kog je ceo forum osim vas par trubio da je penzioner, Srnica poluigraca, Pavkova pokretno drvo, Pankova pokretnu kiksaru, Dionija koji uzima pare a ko zna gde je, Gobeljy koji uzima pare  a bleji sa pevaljkom, Radulovica negde skrajnutog, Gavrica koji propada u Ferencevorosu zajeeno sa Lazeticima, Terzicima i ostalim koje pustimo za saku evra, Bakajoka koji takodje ko zna gde je, Krsticica u Banji Koviljaci na lecenju kostiju... 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vepar said:

 

da su jaki, jaki su

 

morelos vredi 13 miliona evra, u barnliju imas 5 igraca koji vrede vise, a to je kanta od ekipe (pogledaj transfmarket)

 

da se razumemo, nismo ni mi bolji, kod nas su pola tima amateri, pola igraci koji imaju kvalitet ali su igrom slucaja u zvezdi (borjan, dragovic, katai, kanga)

 

mi sad nismo iskoristili sansu, pitanje je kad cemo je opet imati sa ovom transfer politikom

 

Nije ni tebi lako, buraz, osim ako si trol i sve redom podjebavas, a bolje bi ti bilo da trolujes ( bolje za tebe ). Vazno je da se druzimo i navijamo, bez negativne energije, jer sve je to samo sport i ne vredi ni jedan zivac da gubis radi Terze i fudbalercica. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ako ima nesto sto mi se cini kao pozitivan zaokret u nasoj transfer politici je potpis motike i za takav potpis dizem obe ruke

uopste nije iskljuceno da motika bude promasaj ali barem pucas na nesto, imas mogucnost da motika odigra nesto i da ga prodas za 10 miliona

za to nesto je potrebno da i trener i rukovodstvo shvate da crvena zvezda nije preduzece iz vremena samoupravljanja i da jedini cilj nije osvajanje bednog linglonga uz neogranicene resurse za domace pojmove vec i trzisno ponasanje u kome moras da razvijes dodatnu vrednod, da zaradis nesto, makar na tim mladim igracima koji imaju prodju na trzistu

to znaci i da motika ne treba da igra 10 minuta u garbidzu vec da odigra neku takmicarsku tekmu makar protiv klubova iz donjeg dela tabele

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...