Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

45 minutes ago, Venger said:

Napisah pre neki dan da treba da pojurimo igrace iz Ukrajine i Rusije, ali dok se mi cesemo po glavi neko je iskoristio situaciju. Dinamo Zagreb je doveo 20 igraca iz Sahtjorove omladinske skole!

 

http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/dinamo-doveo-20-igraca-iz-ukrajine-hoce-da-registruje-sahtjorove-top-talente/415601

Teško da će izabrati Srbiju.

 

Sa druge strane, ovo liči na lov u mutnom, treba ukoliko postoji mogućnost da se potpišu igrači, ali treba ostaviti i opciju da se igrači bez obeštećenja u svakom trenutku mogu vratiti u matični klub ili da se u slučaju prodaje sredstva rasporede tako da ukrajinski klubovi ne gube.  Svaka druga opcija je po meni loša i nefer.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Don Juan said:

Teško da će izabrati Srbiju.

 

Sa druge strane, ovo liči na lov u mutnom, treba ukoliko postoji mogućnost da se potpišu igrači, ali treba ostaviti i opciju da se igrači bez obeštećenja u svakom trenutku mogu vratiti u matični klub ili da se u slučaju prodaje sredstva rasporede tako da ukrajinski klubovi ne gube.  Svaka druga opcija je po meni loša i nefer.

 

Situacija u Ukrajini je nepredvidiva i niko ne zna kad ce se i kako to zavrsiti. Igraci nece sigurno da sede tamo i cekaju da se rat zavrsi. Tako da je vrlo verovatno da ce se svi razbezati u narednih par meseci na ovaj ili onaj nacin.

 

Mozda je nefer, ali je tako. I nas su tako 90ih ocerupali, generacija iz Barija je otisla za tepsiju ribe, ako ne racunamo par jacih transfera.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Venger said:

I nas su tako 90ih ocerupali, generacija iz Barija je otisla za tepsiju ribe

U pa nije baš tako....To što su novci raznim kanalima iznošeni iz Zvezde, nije do klubova gde su odlazili, nego do toga što se kralo, mada dosta toga je odnela država.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marokanac said:

Ljudi, pitanje za istinske poznavaoce sporta. Zasto se kaze "tepsija ribe"? Ima neka fora ili..? Ja nikad nisam vidio de se riba pece u tepsiji.

Naravno da se riba peče u tepsiji, ali izraz se koristi kada hoćeš da kažeš da je nešto otišlo u bescenje, prodato za džabe.

Link to comment
Share on other sites

Veljkovicu istice ugovor sa Verderom na leto. Da li se mozda razmislja o uparivanju njega sa Dragovicem u slucaju prodaje Erakovica? I on je izjavljivao da mu je Zvezda u srcu.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Zasto onaj neki iz Kopra ne izlazi iz tekstova na Mozzartu? Neke napredne statistike, kurci, palci..a lik nigdje veze. Nadam se da nije on pojacanje Ligu Šampiona.

Inace, gazda Kopra je mrtvi kriminalac, nadam se da necemo sa njima u neke kombinacije.

Edited by Marokanac
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marokanac said:

 

Inace, gazda Kopra je mrtvi kriminalac, nadam se da necemo sa njima u neke kombinacije.

Srecom pa je nas gazda izrazito posten covek, nadam se da nece nasesti na kriminal.. 

 

 

2 hours ago, Урош19 said:

Видим да нема теме за бивше играче као на кк делу па пишем овде. Марин оде у пензију изгледа, ако неког занима

Da smo bili pametni, kod nas bi je zavrsio, prethodne 2 godine bi nam bio jako vazan  ispred Kange i Sanoga, mogli bi da sakrijemo loptu od bilo kog. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Marokanac said:

Zasto onaj neki iz Kopra ne izlazi iz tekstova na Mozzartu? Neke napredne statistike, kurci, palci..a lik nigdje veze. Nadam se da nije on pojacanje Ligu Šampiona.

Inace, gazda Kopra je mrtvi kriminalac, nadam se da necemo sa njima u neke kombinacije.

 

I ja se nadam da su ono samo neki naruceni tekstovi. Gledao sam snimke tog lika, mozda, ali samo mozda bi bio pojacanje za Graficar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki Marko Marin otisao u penziju ❤

 

Pravi Zvezdas, mnogo sam ga volela kad je dosao, bilo mi je zaista nestvarno, iako je Ninkovic prvi otvorio ta vrata ostvarenja decijih najiskrenijih snova.

 

Veliki si Marko, a i ime ti je mnogo lepo 🥰

 

Hvala za sve!

  • Like 12
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

Opet na Mocartu vade neke statitstike i pominju onog Parisa iz Slovenije? Jbt od Radonjica dodjosmo do nekog anonimusa iz Kopra koji budzi statiatiku u ligi koja je pet puta losija cak i od Ling Longa.

 

Nadam se da je to sve neka zajebancija i da se taj igrac razmatra za Graficar.

 

Evo njegovih hajlajtsa, covek ima jedan dribling, odnosno neku kao fintu suta, koju besomucno ponavlja i prodaje slovenackim livadarima u svakom napadu. 

 

 

Edited by Venger
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...