Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Meni se sviđa što će Marin da nam vodi skauting. Mislim da dećko dobro poznaje fudbal i da će lako da razdvoji talenta od propale investicije. Nama je od suštinskog značaja da nam se ne dešavaju promašaji kao do sada i mislim da sa Marinom je sigurnije da ćemo imati neku bolju selekciju igrača u budućnosti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

Nema online da se kupe karte za nedeljno gostovanje u Niš???!!ii'

 

'al neka dobra duša da kupi 2 karte , za zapad/istok ( gde je bolje da idem sa klincem)?? Placam :classic_biggrin: ( mslim karte )

@Constantin 😄

 

Zar nije u subotu ?

Nije problem, ali bez problema ćeš doći do karata....zar misliš da će biti prodato 25 000 ulaznica ?   .... i preporučujem ti Istok...to je ona   najveća, dvospratna tribina...možeš da biraš gde ćeš da sediš. Čak ne moraš ni više od 45 min do sat vremena pre utakmice da se pojaviš.....ali kako kažeš...sutra ti je to od 16,15...

 

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

Meni se sviđa što će Marin da nam vodi skauting. Mislim da dećko dobro poznaje fudbal i da će lako da razdvoji talenta od propale investicije. Nama je od suštinskog značaja da nam se ne dešavaju promašaji kao do sada i mislim da sa Marinom je sigurnije da ćemo imati neku bolju selekciju igrača u budućnosti.

Pod uslovom da se bude nesto pitao, hoce :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Venger said:

Zar nije neko skoro rekao da Noj i Lukovic nisu vise u klubu? Moguce da sam i na nekadasnjem RSB citao, al ostala mi nekako ta informacija.

 

Andjelkovic je SD Graficara.

 

Lukovic je selektor U16 reprezentacije. 

 

Skauti su nam od bivsih igraca Andrej Mrkela i Milanko Raskovic. 

 

Apropo Marina, vidjao sam ga da gleda omladince i Graficar i dok je igrao kod nas. Cak je bio na nekojt ekmi tipa pionira, sto govori da decka zanima fudbal. Od prvotimaca, tu sam jos vidjao samo Garsiju (i to isto bas redovno), Milunovica i Borjana tu i tamo, i Degeneka jednom. 

 

Sto se Gobeljica tice, on uglavnom i radi van ekipe, zajedno sa Bakajokom i Dionijem, ne znam koji je razlog, ali prakticno nije deo takmicarske grupe. Jedno vreme je i Zivkovic trenirao s njima, pa ga je Dejan vratio u tim.

 

Gajicu i Pankovu su ponudili ugovore, ali obojica se neckaju. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Marokanac said:

Koliko znam, Marin radi i kao menadzer za neke igrace i trenere (ne znam da li je pominjano). Jbt, Raskovic i Mrkela?! Kako li ih samo biraju..

verovatno po stručnosti zar mozr drugačije kod terze&mrkele

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...