Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

21 hours ago, Markoss said:

Gledaju tog Parisa vec godinu dana za prvi tim. Sad htedoh da napisem da sam gledao hajlajtse i video ukupno jedan dribling - fintu suta, kad vidim pretece me kolega Venger.

 

Možda naši iz uprave čitaju basne.

Znaš onu o mački i lisici. Lisica ima 100 trikova, a mačka samo jedan (da se popne na drvo). U basni je popedila mačka. 😄😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2022 at 1:05 PM, Markoss said:

Gledaju tog Parisa vec godinu dana za prvi tim. Sad htedoh da napisem da sam gledao hajlajtse i video ukupno jedan dribling - fintu suta, kad vidim pretece me kolega Venger.

Uh kad ga uparimo sa Rišairom i Dionijem, ima sve da pršti u napadu, ubitačan triling 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, deez nuts. said:

f4a2da538c615c6fa35c19c7886dc732.jpg

Šta očekuješ od jednog fudbalera? 

 

Zaista ne znam koji đavo tera neke ljude da se guraju gde im nije mesto!? Čuvena scena iz filma Karlitov put, kada Al Pacino kaže drugaru advokatu - Čoveče, šta se tebi desilo? Ti si advokat, a ne krimos, radi posao za koji si se školovao.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor_ said:

Dozvoljeno vredjanje pojedinaca, dakle recenica "mrs govno smrdljivo" koja je upucena Savicu je sasvim okej i nije uvreda. Al da si napisao "Savici su ceo zivot govna" vrvt bi to bio razlog za ban..

 

Nemam ti ja pojma o cemu pricas. Neka me kazne ako je za ban. Ali covek je dokazano govno. Nijednom kada se javno oglasavao nije propustio da to potvrdi. Sve do ovog Z i podrske Miki Aleksicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, pantelia said:

 

Nemam ti ja pojma o cemu pricas. Neka me kazne ako je za ban. Ali covek je dokazano govno. Nijednom kada se javno oglasavao nije propustio da to potvrdi. Sve do ovog Z i podrske Miki Aleksicu.

Nene nije bio moj upis poziv na banovanje tebe, ili bilo koga.. neka druga prica..

Slazem se sa napisanim u vezi njega svakako..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Duletu svaka cast za sve sto ne uradio kao igrac, ali njegovi politicki stavovi nisu vredni pomena.

 

Secam se kad je Prosinecki dosao za trenera, ono je bruka i sramota sta je pricao za njega. Naravno, on je to uvio u neku satro strucnu analizu kako Prosinecki nema pojma, a prilicno sam siguran da mu je smetalo samo to sto je Hrvat. Nisam ga cuo da tako pljulje bilo kog drugog trenera Zvezde, ni pre, ni posle toga. A bilo je svakakvih.

Edited by Venger
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, pantelia said:

Mr's govno smrdljivo. Teraj se u Ukrajinu kao dobrovoljac a ne ovde da jedes govna

E,al' francuski pasos u dzepu,bato..i njegovom i njegove dece..i prosecni srpski nacosh zna gde sunce lepse sija..samo sto voli da laze i bude licemeran..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...