Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

43 minutes ago, berti said:

Da idiot nije napravio penal na prvoj utakmici, prosli bismo vrlo verovatno. Jesmo se ispromasivali, ali balvan nas je isekao. Vazda neki Srnici, Gobelje, Pankovi...

Док нам играју такозвани борбени играчи у важним утакмицама испадаћемо. Сваки пут нас такви осакате.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stankovic Evropu odradjuje dosta dobro. Kvalifikacije su klimave, ali sve posle toga je odlicno. Prosle sezone drugi u grupi iza Hofenhajma, ove sezone prvi. U sva 4 meca nokaut faze smo igrali dobar i ofanzivan fudbal, svideo mi se pristup u svim tim mecevima. 

Pokazuje se da nije bas toliko nerealno stici do 1/4 finala LE sto nam je do skora bilo u rangu novog Barija. Slavija Prag je igrala cetvrtfinale pre 3 sezone, Kopenhagen pre dve, sad ce igrati Braga koja ni po cemu nije pokazala da je bolja od nas u ona dva meca u grupi. Rendzers takodje nije bolja ekipa od nas. Mi za Ligu Evrope imamo sasvim finu ekipu koja moze da igra fudbal sa manje vise svima, mislim da ne bi bili neki teski autsajderi ko god da nam je dosao. 

Uglavnom jos jedna lepa evropska sezona i bilo bi puno razloga za optimizam da nam uprava nije kakva jeste i da nam klub nije leglo kriminalaca. Ovako ko zna koga ce prodati, a kakve ce poluigrace dovoditi.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, Bajern je jedan od najbogatijih, najorganizovanijih klubova na svijetu. Njima je sezona losa ukoliko nisu uzeli titulu prvaka Evrope ili ukoliko bar nisu u finalu. To sto neki igrac nije dobar za njih ne mora znaciti da taj igrac istovremeno nije Bog otac za nase terene. Tako da priča "Motika da je valjao ostao bi u Bajernu" bas i ne pije vode.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Da idiot nije napravio penal na prvoj utakmici, prosli bismo vrlo verovatno. Jesmo se ispromasivali, ali balvan nas je isekao. Vazda neki Srnici, Gobelje, Pankovi...

 

А неки су се овде смијали када сам ономад причао о г-ђи карми.

Наша багра из управе би и јаре и паре, и да узима мафијашке талове на балванима и да пролази озбиљне тимове да УЕФА стално сипа паре, неће да може. Још када се дода Сисојева срећа коју је потрошио за пар година са пролазима без побједа и јајарењем, онда није чудно што са играма године не можемо прођемо тих задњих пар година, увијек нешто мало фали. Све се враћа све се плаћа, значи требамо засукати рукаве и још боље радити и планирати, развијати клинце, отјерати одмах редом балване , али је 7-ца на лотоу вјероватно реалнија од тога.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odgledao snimak pa malo da podelim utiske.

Izašli smo da napadnemo i to smo radili u svakoj prilici koja nam se ukazala, to je vrlo pozitivan stav kod naše ekipe ali mora da bude prisutan na svakom meču. Postavka aa dva špica je bila logična a to što Pavkov nije bio na svom uobičajenom nivou ne znači da bi bolje igrali sa još jednim zadnjim veznim u ekipi.

Pojedinačno je bilo grešaka ali su sve bili u sklopu igre i u velikoj borbi, niko nije imao kurcobolju i zato ne želim nikog da prozivam za pojedinačnu grešku. Isto tako ne bih baš nikog ni veličao nešto posebno, niko nije nešto ni odskočio i odigrao iznad svojih mogućnosti.

Da bi se utakmcie u ovoj fazi evropskih takmičenja dobile mnogo toga mora da bude na višem nivou u samom klubu, retko mogu samo igrači i trener da prevaziđu sva sranja koja se dešavaju tokom godine. Transferi su  nam užasni, imamo mnogo primera ali dvojac bez ili sa korimilarom je nedodirljiv. Nažalost ispaštaćemo zbog toga u Evropi i ubuduće.

Nisam siguran da u klubu preovladava stav da u Evropi mora da postignemo značajan rezultat, uglavnom se šibicari i moli boga da nas neko ne razlupa kao kantu sa pet komada u našoj mreži.

Šteta je što nismo prošli pošto ovaj Rendžers nije bolji od nas i suvi je prosek što se Evrope tiče, ali pristup celog kluba ovoj fazi takmičenja nas je doveo do ispadanja.

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Константин said:

 

А неки су се овде смијали када сам ономад причао о г-ђи карми.

Наша багра из управе би и јаре и паре, и да узима мафијашке талове на балванима и да пролази озбиљне тимове да УЕФА стално сипа паре, неће да може. Још када се дода Сисојева срећа коју је потрошио за пар година са пролазима без побједа и јајарењем, онда није чудно што са играма године не можемо прођемо тих задњих пар година, увијек нешто мало фали. Све се враћа све се плаћа, значи требамо засукати рукаве и још боље радити и планирати, развијати клинце, отјерати одмах редом балване , али је 7-ца на лотоу вјероватно реалнија од тога.

Nije samo tu mafijaska kombinatorika. Nasi treneri se vazda prave pametni, tupe ga nesto, vole te sto kao kvare protivnicku igru a kvare našu... Od čuvenog Osima pa dalje sve neke tupadzije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Nije samo tu mafijaska kombinatorika. Nasi treneri se vazda prave pametni, tupe ga nesto, vole te sto kao kvare protivnicku igru a kvare našu... Od čuvenog Osima pa dalje sve neke tupadzije.

 

У праву си, али српска "струка" је посебна прича-Jurassic Park. Пикси их је све прописно испишао с обзиром како су сви редом имали резерве због 3 доле, како ето у нападу не могу заједно Митар и Влаховић и како у Португалији треба прије свега опрезно...

 

p.s. управо читам мрског нам Пиксија у вези утакмице.

 

Quote

 

"Velika šteta. Prošao je srećniji tim. Dekiju i igračima Zvezde čestitam na hrabroj igri. Nisu zaslužili da ispadnu. Ali to je fudbal. Po meni, ta prva utakmica koja je bila onako nezasluženo visok poraz… Kad čovek koji nije gledao i vidi 3:0, deluje da su ih razbili. Ali, nije tako. Sinoćna utakmica je bila prava, ide nam fudbal u dobrom pravcu", rekao je Stojković i dodao:

"Promašen penal, promašene šanse sinoć te koštaju. Bilo je jako blizu da bude 2:0 poluvreme i bude otvoreno do kraja. Ono što sam video, ja sam bio prezadovoljan. Pirova pobeda je došla na kraju, ali kakva god da je, to je pobeda."

Quote

 

O Strahinji Erakoviću, koji pruža dobre partije u dresu Zvezde.

"Prošle godine sam Dejanu Stankoviću rekao, nisam ni bio selektor tada, za malog Erakovića. Gledao sam neke utakmice, pokazao je odličan potencijal. Drago mi je da nisam pogrešio u tome. Napreduje, to se vidi iz utakmice u utakmicu. Nije ni on bio nešto standardna prošle godine, ako ćemo da gledamo njegovu minutažu. Dosta raduje to, dobar je benefit za srpski fudbal."


 

 

 

Требају га напасти, нису одавно.

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odigrali smo sinoc odlicno, pre svega tempo i trcanje je bilo na izuzetnom nivou. U 89 min smo trcali kao sumanuti da damo bar taj drugi gol, jurili klince pored aut linije da nam sto pre vrate loptu kod izvodjenja auta, cak i Katai je jurio u 90 min , iako je sve bilo reseno, da sto pre izvede aut. 

Cak i na 2:1 u 95 min smo jurili da zabijemo treci gol. 

 

Ispali smo jer nismo imali srece u dobrom delu dvomeca, ali i jer smo amaterski primali golove u prvoj utakmici, ti golovi nisu pali sami od sebe , ali to je skola, ocito da se mora proci i takva skola da bi se nekad napravio jos veci uspeh od ovoga. 

Steta za sinoc sto nismo poveli sa 2 0, imali smo toliko sansi da dodje do toga, ludilo bi bilo na 2 0. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ajde da se ne zanosimo, rendzers je trecerazredni evropski tim. dosta i sa dortmundom, takvi mecevi se desavaju, kao nama protiv liverpula i slicno 

 

oni su prvi gol primili tako sto je loptu primio ivanic potpuno sam na 2 metra od gola posle centarsuta u pun sesnesterac. ono nema ni u amaterskim ligama

 

doduse, oni bar nemaju igrace koji su fizicki nespremni, povredjeni ili ih hvataju grcevi usred utakmice... 

 

nadam da sledi nova cistka, picini, ohi, pavkov, katai, srnic, gobelja, erakovic, falkao...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vepar said:

ajde da se ne zanosimo, rendzers je trecerazredni evropski tim. dosta i sa dortmundom, takvi mecevi se desavaju, kao nama protiv liverpula i slicno 

 

oni su prvi gol primili tako sto je loptu primio ivanic potpuno sam na 2 metra od gola posle centarsuta u pun sesnesterac. ono nema ni u amaterskim ligama

 

doduse, oni bar nemaju igrace koji su fizicki nespremni, povredjeni ili ih hvataju grcevi usred utakmice... 

 

nadam da sledi nova cistka, picini, ohi, pavkov, katai, srnic, gobelja, erakovic, falkao...

Jbt.Jbt.Jbt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vepar said:

ajde da se ne zanosimo, rendzers je trecerazredni evropski tim. dosta i sa dortmundom, takvi mecevi se desavaju, kao nama protiv liverpula i slicno 

 

oni su prvi gol primili tako sto je loptu primio ivanic potpuno sam na 2 metra od gola posle centarsuta u pun sesnesterac. ono nema ni u amaterskim ligama

 

doduse, oni bar nemaju igrace koji su fizicki nespremni, povredjeni ili ih hvataju grcevi usred utakmice... 

 

nadam da sledi nova cistka, picini, ohi, pavkov, katai, srnic, gobelja, erakovic, falkao...

Nisu trecerazredni tim, nemoj da se zanošiš. Po kojim su to parametrima 3rd tier evropskog fudbala? Jasno da nisu kompletna ekipa, ali su za LE i dvomeč poprilično zeznuti. Možda i fizički najdominantnija ekipa LE (uz WH), u prekidima predominantni već par sezona, taktički kompaktni. Jedino po pitanju tehnike nisu bajkoviti, ali imaju dosta ofanzivniju postavu sa Barišićem na levom beku, te sa Hadžijem koji je povređen. Svakako ima kvalitetnih i tehnički potkovanih pojedinaca (Aribo, Kent i Hadži pre svih). Fokusiran Morelos je igrač za ekipe iz gornjeg doma lige Petice. Imaju ozbiljan budžet čak za Evropske uslove. Odlična fudbalska infrastruktura i domaći teren, oni ni po čemu ne pripadaju 3rd tier ekipama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vepar said:

ajde da se ne zanosimo, rendzers je trecerazredni evropski tim. dosta i sa dortmundom, takvi mecevi se desavaju, kao nama protiv liverpula i slicno 

 

oni su prvi gol primili tako sto je loptu primio ivanic potpuno sam na 2 metra od gola posle centarsuta u pun sesnesterac. ono nema ni u amaterskim ligama

 

doduse, oni bar nemaju igrace koji su fizicki nespremni, povredjeni ili ih hvataju grcevi usred utakmice... 

 

nadam da sledi nova cistka, picini, ohi, pavkov, katai, srnic, gobelja, erakovic, falkao...

7CtUfvW.gif

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Liska Manjina said:

Nisu trecerazredni tim, nemoj da se zanošiš. Po kojim su to parametrima 3rd tier evropskog fudbala? Jasno da nisu kompletna ekipa, ali su za LE i dvomeč poprilično zeznuti. Možda i fizički najdominantnija ekipa LE (uz WH), u prekidima predominantni već par sezona, taktički kompaktni. Jedino po pitanju tehnike nisu bajkoviti, ali imaju dosta ofanzivniju postavu sa Barišićem na levom beku, te sa Hadžijem koji je povređen. Svakako ima kvalitetnih i tehnički potkovanih pojedinaca (Aribo, Kent i Hadži pre svih). Fokusiran Morelos je igrač za ekipe iz gornjeg doma lige Petice. Imaju ozbiljan budžet čak za Evropske uslove. Odlična fudbalska infrastruktura i domaći teren, oni ni po čemu ne pripadaju 3rd tier ekipama.

 

da su jaki, jaki su

 

morelos vredi 13 miliona evra, u barnliju imas 5 igraca koji vrede vise, a to je kanta od ekipe (pogledaj transfmarket)

 

da se razumemo, nismo ni mi bolji, kod nas su pola tima amateri, pola igraci koji imaju kvalitet ali su igrom slucaja u zvezdi (borjan, dragovic, katai, kanga)

 

mi sad nismo iskoristili sansu, pitanje je kad cemo je opet imati sa ovom transfer politikom

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

falco iako se pojavljuje periodocno uspe da me iznervira vise nego srnic i gobeljic zajedno a zna se kolike imam simpatije prima njima..

znaci lik(falko) ne zna dal je posao ili dosao, ovo sto on "igra" i sa kakvim pristupom igra je za samaranje, sto neko rece, nadam se da vise ni minuta nece dobiti..:default_coffee: 

18 minutes ago, vepar said:

 

da su jaki, jaki su

 

morelos vredi 13 miliona evra, u barnliju imas 5 igraca koji vrede vise, a to je kanta od ekipe (pogledaj transfmarket)

 

da se razumemo, nismo ni mi bolji, kod nas su pola tima amateri, pola igraci koji imaju kvalitet ali su igrom slucaja u zvezdi (borjan, dragovic, katai, kanga)

 

mi sad nismo iskoristili sansu, pitanje je kad cemo je opet imati sa ovom transfer politikom

pa cim si u jacoj igraci normalno i da su cene naduvanije.. ako je morelos u skotskoj 13, da predje u recimo barnli vrednost bi mu automaskti bila 19m..

ko sto i u nasoj ligi da balvan koji kosta 200k po transmerketu dodje iz cukarickog u zvezdi, automaski mu cene ide na 600k, al on je i dalje balvan, a druga stvar je dal ce neko zaista i platiti toliko..

tako da transfermarket moze macku o rep da se okaci..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Manoly said:

Nije mi ni smesno, moglo se gurati dalje obzirom na to kakav je zreb bio tj znalo se na koga mozemo ici. 

nije nam u interesu, skupo je to takmičenje ,samo troškovi i još se ekipa umara pred derbi u Lazarevcu i na B.brdu

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manoly said:

Nije mi ni smesno, moglo se gurati dalje obzirom na to kakav je zreb bio tj znalo se na koga mozemo ici. 

Jebiga, to je fudbal. Ta Braga je bila na korak od Lige Konferencija, samo da su Danci imali malo više sreće u završnici u Bugarskoj, ko zna koji bi onda put bio i nama, možda kao Bragin, možda ne....

 

Ali šta je tu je. Sledeća sezona, novi izazovi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Све разумем али да је онај слепац продужио прво полувреме 1 минут, то ми и даље није јасно.

45 minutes ago, berti said:

Van La Para, RišŽile, Dioni, Falko, Garsija., Žander, Bakajoko   

Kakav tim, strašan tim.

Onaj tenk da nanišani...

Најежио сам се кад сам прочитао имена.

Иста реакција као кад сам морао да једем поврће са 6-7 година

Edited by Урош19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...