Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Одвалили смо их од јебеног фудбала, ОДВАЛИЛИ. Прва утакмица несрећа у овој превише промашаја (као и у лиги али је тамо Металац а не Ренџерс). 

Ако ништа ту је победа за коефицијент. На муда смо изашли и одвалили их.

 

Судија шупак прво полувреме продужи минут???!!!!

 

Такпђе Шкоти стока бацају столице флаше и чаше на нас на југу, ал како оно беше само смо ми стока

Link to comment
Share on other sites

Treba nam bolji igrač na poziciji Kange. Da ne bude zabune, treba nam bolji igrač sa slobodom u igri kakvu ima Kanga.

 

Od igrača koji su podbacili izdvojio bih Kataija, Rodića i Ivanića od nekog 60. minuta. Uništio ih je Tavernier. Carska partija.   

 

Od igrača koji su iznenadili izdvojio bih Pićinija do povrede.

 

Plaća se ceh zbog pichkuliranja u prvenstvu i taktiziranja. Igračima pada roletna u gol šansi.  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Treba samo reci "bravo momci!" 

 

Da nam je neko pre pocetka sezone rekao da cemo igrati 1/8 finala Lige Evrope rekao bih "ma nema sanse". 

Neka nam se ovaj manjak srece vrati kroz osvojenu titulu u domacici i sve je ok. 

 

Bili smo apsolutno bolji u ovom dvomecu. Hajde da im ne racunamo ovo kad su se povukli posle 1:1, jer su se tu stavili u podredjen polozaj, ali i sve pre toga svih 3 poluvremena i jace, bili smo generalno bolji, konkretniji. Malo vise srece da je bilo ovo bi bila igra za prolazak. 

 

Idemo dalje, tu je domacica, treba zavrsiti posao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrali smo fudbal onoliko koliko znamo i mozemo, da stalno igramo u ovom ritmu to bi bilo pravo zadovoljstvo gledati a zašto nije tako je poznato svima. Nikom nema šta da zamerim sem čelnicima kluba ali njihovo neznanje i loše poslovanje su vec godinama poznati. Kad bi iz ovog meča izvukli pouke to bi bilo velika stvar ali sumnjam i dalje ce se šibicariti i ugrađivati. I da večeras nema razloga da se priča o domaćoj ligi. O utakmici detaljnije sutra kad odgledam snimak.

Edited by Perkos2
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzistrou said:

Treba nam bolji igrač na poziciji Kange. Da ne bude zabune, treba nam bolji igrač sa slobodom u igri kakvu ima Kanga.

 

Od igrača koji su podbacili izdvojio bih Kataija, Rodića i Ivanića od nekog 60. minuta. Uništio ih je Tavernier. Carska partija.   

 

Od igrača koji su iznenadili izdvojio bih Pićinija do povrede.

 

Plaća se ceh zbog pichkuliranja u prvenstvu i taktiziranja. Igračima pada roletna u gol šansi.  

 

 

Treba nama dosta igraca, ali (da me ne shvatis pogresno, ne prebacujem) nije sad pravi trenutak za to. Pricacemo na tu temu. Sad treba da procesuiramo to da se zavrsila jedna evro sezona u kojoj smo stigli do osmine finala LE. Ni za sta drugo, sem za ponos.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bih imao nista protiv da svake sezone ispadamo iz Evrope u drugoj polovini marta.

 

Ne znam zasto se danas pljuje Ohi. Ograo je vise kao desno krilo, dok je Pavkov sramotno odigra, a sramotno se i ponasao. Mrzelo ga da pomeri bulju kad je Ohi izginuo i dao mu loptu. Da je uklizao da bi gol. Ali ne, on se naljutio sto nije na tacni dobio. Bruka i sramota.

 

Super dvomec, ja nemam nekih zamerki. Steta za sanse, ali jebiga, i to je kvalitet koji nam trenutno ocigledno fali, kao i neko ko nije Srnic. Od njihovog golmana smo napravili kombinaciju  Bufona i Jasina, a realno smo sve gadjali u njega. Cak je i Ivanicev danasnji gol isao blizu, mogao je da odbrani glat.

 

Da se dobije Kolubara u nedelju, i da se nadamo da ce Racnik da produzi seriju bez primljenog gola, pa da odmorimo.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da smo ovako poceli u Glazgovu, ne bi se ovo desilo sto se desilo.

 

Jako sam pozitivno iznenadjen tandemom sa 3 stopera (Dragovic-Erakovic-Pinoci).

Italijan je pokazao kvalitet, mislim da mu bolje lezi ova uloga sa 3 stopera.

 

Ako se ovaj tim bude zadrzao uz jos dva kvalitetna pojacanja, mozemo do LŠ uz srecu u zrebu i da se borimo za to trece mesto.

 

Ubedjen sam da se Strahinja sad gura da bi se prodao na leto, ali sta je tu je.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Treba nama dosta igraca, ali (da me ne shvatis pogresno, ne prebacujem) nije sad pravi trenutak za to. Pricacemo na tu temu. Sad treba da procesuiramo to da se zavrsila jedna evro sezona u kojoj smo stigli do osmine finala LE. Ni za sta drugo, sem za ponos.

U pravu si potpuno. Dobra sezona i dobra borba. 

Link to comment
Share on other sites

Treba uzeti u obzir da je i Škote usralo u Evropi ove godine. Izbace Borusiju pa onda nas koji mozda nismo toliki kvalitet ali su u 2 utakmice pokupili svu srecu svijeta. Po nekoj logici, sledece 3 sezone ispadaju u sezoni kupanja. Mi dobri, jbg. Dosli smo do nekog nivoa kad vise nije dovoljno samo neobrukati se. Nezadovoljni smo sto nismo prosli u 1/4 finale evropskog takmicenja i tako treba i nsastaviti. Ako nista, pobijedili smo i sveukupno, ostavili smo pozitivan utisak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dzistrou said:

Treba nam bolji igrač na poziciji Kange. Da ne bude zabune, treba nam bolji igrač sa slobodom u igri kakvu ima Kanga.

 

Od igrača koji su podbacili izdvojio bih Kataija, Rodića i Ivanića od nekog 60. minuta. Uništio ih je Tavernier. Carska partija.   

 

Od igrača koji su iznenadili izdvojio bih Pićinija do povrede.

 

Plaća se ceh zbog pichkuliranja u prvenstvu i taktiziranja. Igračima pada roletna u gol šansi.  

 

 

 


Зар нам не треба више Срнић?

Link to comment
Share on other sites

Dejan je dobro postavio igru sa Mipanom, sjebo ga Gobelja.

I sada smo igracki nadigrali Rendzers, ali su oni bili disciplinovaniji i koncentrisaniji.

Dejan je uvideo konacno da mu Srnic ne treba.

Voleo bih da igramo LS.

Drago mi je da smo na kraju pobedili.

Rendzersu zelim sve najbolje dalje.

Link to comment
Share on other sites

Da korigujem stav prema Ohiju..nije mi problem priznati kad pogresim..pokazao je borbenost veceras,nije igrao nezainteresovano i na kraju krajeva - spakovao je Pavkovu dve mrtve prilike..

Kljucni momenat utakmice je bio na 1:0 kada Pavkov stoji kao ukopan dok mu Ohi daje loptu kao na tacni na prazan gol..mislim,zar si toliko glup i toliko ne pratis igru? Kako nije mogao da predvidi da ce ovaj dodati loptu? Ohi je odlagao sut cekajuci Pavkova..zapravo je sve majstorski odradio. To sto Pavkov stoji na petama nije Ohi kriv..a ceo stadion je verovatno video da ce ici pas..

Pavkov je igrac koji ili resava ili se raspada..kod njega nema sredine..veceras je bio stetocina br.1.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pavkov i Ohi katastrofa. Generalno je losa odluka bila da se krene sa njima dvojicom. Iskreno sto se tice Ohija mislim da ce se nadavati golova u nasoj ligi, ali da nije dorastao ovom nivou fudbala. 

 

Ostalo sve super, ja sam zadovoljan. Jbg, 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...