Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 minutes ago, Manoly said:

Nemoj bre sad da serete ko je gori, Zvezda je nadigrala Skote veceras i da je bilo realizacije zgromili.bismo ih! 

Toliko je i falilo u dvomecu.

Falilo je da si doveo spica koji vredi, a ne poluigrace za 1.5-2m. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam, neko ce reci da smo ispali samo zbog nedostatka srece ali moj je utisak da smo dobili jednu skupu lekciju da se puno ozbiljnije moramo baviti skautiranjem i dovodjenjem igraca, mi nismo ispali zbog manjka srece jer je za postizanje golova potreban i kvalitet. mi imamo sleper poluprofesionalnih napadaca, pavkova, bena, zivkovica, ohija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram reći da pojedinci baš preteruju sa pljuvanjem naših igrača!

Ne valja nam Katai koji nas je nosio na toliko utakmica, ne valja Ohi a pre toga smo imali Dionija, ne valja Ben - možda i stranac koji je ostavio najviše traga u našem timu i da ne nabrajam dalje...

Hajde oladite malo sa pljuvačinom...

  • Like 20
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne valja kad parkiramo autobus i igramo cekalicu, ne valja ni kad napadnemo kao nikad. Jbg, ovo je top 16, nema slabih, nekad se mora ispasti, a ovo je mozda i nasa realnost. Slavno smo poginuli i ne zameram igracima mnogo.

 

Sada se polako okrecemo obavezama u domacem prvenstvu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kao prvo Rendzers nema Srnica. Njihovi napadaci nisu dosli na termin malog fudbala, kao Kataji.

Kataji je sutnuo alibi penal, raspao se posle toga, sada je imao 1 na 1 i ponovo se izglupirao.

Mancini ie svojevremeno klupirao Balotelija posle par min igre za slicno glupiranje.

Pavkova reakcija u prvom poluvremenu je ubila svaku nadu u preokret.

Na kraju nema se sta zameriti ekipi, borili su se, Dejan je imao samo taj fejl sa Srnicem, ako se izvuku pouke, mozda na jesen budemo igrali LS.

Cestitke Sanogu, odigrao je za 10 dvomec.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Martin Mystere said:

ne valja Ohi a pre toga smo imali Dionija, ne valja Ben - možda i stranac koji je ostavio najviše traga u našem timu i da ne nabrajam dalje...

Hajde oladite malo sa pljuvačinom...

mozemo i dalje, ne valja nam dioni a imali smo žozeizli fereiru

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg sad kad promasis tolike sanse ne mozes da se zalis na srecu, ima nesto i do kvaliteta igraca koji treba da realizuju te sanse. Ali borili smo se do samog kraja i to treba da se pohvali.

 

Ja sam zadovoljan, nismo se obrukali, fin dvomec je bio,ako neko treba da se kritikuje treba uprava koja spicka tolike pare na pojacanja koja nisu nikakav faktor. 

 

Na kraju i pobeda za castan oprostaj od LE ove sezone.

Edited by Zvezdinho
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pavkov je zreo za muzej vostanih figura. Nadigrali smo Rendzers. Mislim da su gosti u jednom dobrom delu meca bili preplaseni i zreli da ispadnu. Sta nama fali? Ocigledno da fali nesto, da li od ogromne zelje nije bilo mirnoce u zavrsnici... Veika steta. katai bas slab. Ben pravi dzoker. Velika steta sto nismo prosli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:

Nema ovde sreće sa ovim govnom u crnom!

Plus ovaj golman nije realan!

Za tebe i nije bolji od Dionija!

 

evo ti ga ohi, vodi ga kuci

 

vecno cemo da ispadamo zbog promasenih transfera, ovo su takvi amateri da nemam reci

 

prelazni rok, ohi i picini

Link to comment
Share on other sites

sto je najcrnje nismo primili gol zbog tog sto se picini povredio, i dragovic je u pravom momentu startovao, al jednostavno lopta se odbila tako kako ne bi ni jednom jos, da se ponovilo 10 takvih situacija.

Edited by n4l1m
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...