Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

On 10/28/2021 at 9:03 PM, Igor_ said:

Opet ne mozes da tvrdis da nam se nisu sklanjali, drugo je ako ti imas problem da to priznaj i zelis ziveti u zabludi. 

 

Koj kurac bi se sklanjali kad je Zvezda u tom periodu imala za 10 klasa bolji tim od Surdulica i slicnih? Igrala je Zvezda neizvesne utakmice, bar 10ak prosle sezone je resila u finisu utakmica, uglavnom jer su rivali fizicki nespremni za jak tempo. 

Ove sezone patimo jer nemamo napadaca i sto su non stop Katai i Pavkov povredjeni, pa opet i takvi imamo tih 0 0 sa Vojvodinom jer su masene brojne sanse i ovo sada sa Radnikom. Gubio je i Milojevic u Krusevcu od Napretka, desava se. 

 

Nek oni dobiju Liverpul , Salzburg i slicne, pa nek opravdaju te svoje sumanute serije pobeda, a ovamo 12toplasirani tim Belgije iz rutinira lagano. I I ne kazem da se njima rivali zaista sklanju, nemam nikave dokaze za to, kao sto ni ti nemas dokaze da su se sklanjali Zvezdi, ali fakti kazu da od derbiju lanjske jeseni, imaju maltene sve pobede protiv malih timova, i nebitan poraz protiv Mladosti na kraju sezone. Ne racunam derbije. U tom nevidjenom nizu, jos cudnije je da su 90% utakmica resavali u 1/2 , slozices se da je to vec nerealno , za tako veliki vremenski period, dakle govorim od dve pune polusezone i evo ide se u trecu polusezonu. Nasa liga jeste krsh, ali ne toliki krsh, njihov tim sa Moreirom i Diarom je imao brdo neresenih i kikseva tamo negde 2008,9, tim koji je Real za ovaj njihov sadasnji. Nemoj da se zajebavamo. Podseticu da je njihov tim imao tada +11 u toku jeseni 2008, da bi zaredjao s kiksevima i mi smo dosli na samo -4, kasnije smo to sjebali onim porazom kod kuce od Hajduka iz Kule u zadnjem jesenjem kolu. Isto i 2013 pocetkom prolece smo imali -11, pa smo dosli samo na -2 u svega 7 kola i dosli na derby sa sansom za titulu. 

Hocu da kaze da cim Stanojevic dodje na njihovu klupu, krecu serije pobeda, kao i 2011 kad je ispao Roversa a u ligi imao 14 1 0, tako i sada. 

Za onaj tim Zvezde iz 2009 koji je bio krsh neopevani i koji je imao skoro sve pobede do poraza od Metalaca, e za njega i mozemo da kazemo da je bilo nekih sklanjalica, a u derbiju sa igracem vise 2009 gubi kod kuce, ako se ne varam. 

 

Ovde u derbiju ih spasavaju samo Dioni i Katai koji mase zicere na 0 0 i Borjan koji ima poklanja gol. Verujem svom utisku, a ne sta mi drugi pricaju.  

 

Budi ubedjen da bi smo i lani izgubili titulu da nismo imali onako dobar tim, jer bi 90% nekih drugih generacija Zvezde u tom njihovu nizu od septembra prosle godine, sigurno kiksali par puta i taj minus od 8 poena bi spao na -2 ili mozda cak i egal. Sve je bilo spremno kao i 2017 , kad smo se sjebali sami, ali tada su imali bolji tim tj bolje su igrali tako da i ne mogu nesto da prigovaram, jer smo igrali ocajno derbije. Mada su i tada imali seriju pobeda sa Nikolicem nevidjenu, ali nemam nesto sta da prigovorim za to, ali ovo sada je vec smejurija , jer jednostavno nemaju bolji tim od FKCZ i nemoguce je da igraju svako kolo kao sa kadetskim timova da se takmice, te price nek prodaju nekom drugom. Napredak, Metalac , TSC , Cukaricki, Vojvodina i slicni, nisu bas retardirani timovi da gube svi redom u svakom kolu vec na poluvremenu i tako vise od godinu dana zaredom. 

 

Ko je doziveo Toletovu vladavinu sa filijalama, taj ne veruje vise nikom. Iz Nisa sam i znam sta se radilo, bar u Radnickom i kad su tamo gostovali " bolje ti je da ne dolazis i trosis vreme , igramo pod rucnom " , eto to su mi porucivali tada igraci, jer sam i sam fudbalski sudija bio ranije, mada po nizim ligama, Srpska liga max, jer sam batalio jer bez veze ne mozes da napredajes dalje, ali to je druga tema, samo hocu da kazem da znam sta se i kako se radilo za vreme Djure frizure, ali tada sam poznavao par igraca iz Radnickog, jedan mi je i komsija tada bio. Stanojevicu ne verujem ni da kaze da je danas subota, covek je hodajuca mrznja prema Zvezdi, moze on da napujda mrznjom ceo tim, to opet nije dovoljno da dobijas utakmice u nizu godinu dana sve u 1/2. 

 

Malo sam napisao nesto sto i nisam hteo, ali me povuklo, ne pisem cesto, ali neke stvari prosto bodu oci. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

На данашњи дан убијен је Радовић Аца, дечко који је у том тренутку имао 17 година. Не у тучи, не у "акцији", не у неком сукобу. Убијен је на стадиону ЈНА. Када је Партизан постигао гол, гробари су испалили сигналну ракету која је усмртила Ацу.

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

14 hours ago, Wesley Sneijder said:

Nije toliki problem sto nisu vakcinisani, nego sto idu po splavovima, na proslave sa 300 ljudi, prave rodjendane sa po 100+ zvanica... 

 

Problem je što su nevakcinisani. 

 

Nisu iskušenici koji žive sami u pećini na vr brda.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

А је ли некима лакше када помену да је и Партизан то радио тако или још више него ми? На тај начин аболирају одговорне? Биће лакше клубу?

Пресмијешно, као дјечурлија испред школе.

 

Елем, Дркела сваки други дан констатује да нико не бјежи од одговорности па онда помиње слаб учинак неких играча, вакцинацију исл. а све његова одговорност😂 Сад очекујем и др економских наука да издоминира и све ће то проћи крај највернијих тј. ткзв. скупштине без икаквих проблема. А овај на клупи пто се преображава у Сисоја ће добити још јачу подршку за кукавичлук и непостојање система јер је велики Звездаш исл

Ако, кад могу…

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

Problem je što su nevakcinisani. 

 

Nisu iskušenici koji žive sami u pećini na vr brda.

Da su vakcinisani, a rade kao sto rade sada, opet bi mogli da zakace koronu i da budu van terena neki period.

 

U tom smislu nije problem nedoatatak vakcinacije, nego nedostatak odgovornosti. 

Link to comment
Share on other sites

Nema Pavkova - nema golova 😁.

 

Deluje rutinski, ali nije baš tako. Moraće ovo mnogo bolje u drugom.

31 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Da su vakcinisani, a rade kao sto rade sada, opet bi mogli da zakace koronu i da budu van terena neki period.

 

U tom smislu nije problem nedoatatak vakcinacije, nego nedostatak odgovornosti. 

 

17 minutes ago, Laki21 said:

Mogli bi da zakače koronu, ali bi bili fit za dve nedelje čak i ako bi je potkačili.

Obojica ste u pravu. To što je nisu vakcinisani je rezultat nedovoljnog obrazovanja, to što nepoštuju pravila kluba je posledica loše politike koju klub vodi.

Ja ne znam da li ste čitali da ranije kada je Zvezda bila ozbiljan klub igrači su imali ozbiljnih problema ako zaglave u nekom noćnom klubu. Nisu ih pratili, ali su iz zvezdaši prijavljivali i onda su imali ozbiljnih problema u klubu. Danas ne samo da ih ne prijavljuju, nego se oni time i hvale pteko društvenih mreža i nikom ništa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Nece, ovo je gotovo. Radnicki i ako odigra nesto to bude u prvom poluvremenu.

Moguće, ali moraju da pokažu bolju igru. Ne mogu da verujem da zavisimo od igre dva-tri igrača a da ostali statiraju i čekaju kraj meča. Ugaziće nas Danci u četvrtak sa ovakvom igrom.

Link to comment
Share on other sites

Pristup ce svakako biti drugaciji u cetvrtak, to je jasno.

Problem je upravo u tome, nema mesta laganom pristupu niti u jednom mecu, a to smo vise puta gledali i to ne samo ove sezone od kad je mister na klupi.

Ovo je sezona u kojoj ce "biti protesta ispred skupstine" ukoliko se ne spusta noga sa gasa kad je Zvezda u pitanju, dakle ne sme biti mrceva u kojima se onoliko otaljava posao protiv bilo koga u jsl kao sto je bio slucaj u Surdulici neki dan. Zato i jesmo u minusu i treba ds jurimo za komsijama i njihovim nizom pobeda.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, berti said:

Trazi li neko Rišaira? Neki FC Tananariva makar

 

Мени није спорна ова врста ризика да некада талентован играч покуша да рехабилитује каријеру код нас. Али колико мораш бити сигуран у процјену или бити такав мафијаш па потписати 3-годишњи уговор од 420К по сезони+плаћа се сваки гол и асистенција+бонуси од Европе!?

 

540x850risairo-830x0.jpg
 

Quote


Srećan zbog dolaska Rišarija bio je i sportski direktor Crvene zvezde, Mitar Mrkela koji kaže da zna koji su kvaliteti ovog mladog fudbalera.

- Veoma mi je drago što je došao u Zvezdu. Dobro ga poznajem, još dok sam bio u FSS, razgovarao sam sa njegovim ocem i mogućnosti da zaigra za našu reprezentaciju, ali to se tada nije ostvarilo. Saradnja je sada ostvarena dolaskom u Zvezdu. Radi se o talentovanom igraču kojem se predviđa velika karijera. Ajaks ga je doveo sa 17 godina, ali nije bilo sve kako je zamišljeno. Smatram da u Zvezdi može da dostigne visine. Ima talenat i atletske sposobnosti, pre svega brzinu i osećaj za gol. Biće pojačanje za prvenstvo i Evropu - zaključio je Mrkela.

 

 

Шармантни Дрки.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

 

Мени није спорна ова врста ризика да некада талентован играч покуша да рехабилитује каријеру код нас. Али колико мораш бити сигуран у процјену или бити такав мафијаш па потписати 3-годишњи уговор од 420К по сезони+плаћа се сваки гол и асистенција+бонуси од Европе!?

 

540x850risairo-830x0.jpg
 

 

Шармантни Дрки.

 

Hvala Bogu, tu se neće istrošimo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, berti said:

Trazi li neko Rišaira? Neki FC Tananariva makar

Niko nije glup kao Zvezda niti nego pravi menadzerske kombinacije  kao Zvezda. Ako vec prave kombinacije, prave sa igracima koji vrede necemu. Njega mogu uzeti samo Terza ili Mrkela kad preuzmu neki drugi klub. A napadali u me ovde kad sam pisao da nece biti nista od njega.

Link to comment
Share on other sites

А је ли некима лакше када помену да је и Партизан то радио тако или још више него ми? На тај начин аболирају одговорне? Биће лакше клубу?
Пресмијешно, као дјечурлија испред школе.
 
Елем, Дркела сваки други дан констатује да нико не бјежи од одговорности па онда помиње слаб учинак неких играча, вакцинацију исл. а све његова одговорност[emoji23] Сад очекујем и др економских наука да издоминира и све ће то проћи крај највернијих тј. ткзв. скупштине без икаквих проблема. А овај на клупи пто се преображава у Сисоја ће добити још јачу подршку за кукавичлук и непостојање система јер је велики Звездаш исл
Ако, кад могу…
 
Лик који је највећа сиса у историји клуба прозива играче што нису храбри [emoji35].
Брука жива. Тај лопов никада није смео бити враћен у клуб после доказане крађе као директор ОШ. Међутим после тога као доказани лопов ухлебио се у Толетовом савезу и ту усавршио уграђивање и наравно Терза га вратио као штит.

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je iticket izbio što nisam skontao gdje da unesem kod za 30% popusta za sezonce, ne prihvata ni broj članske, ni sezonske, ni bar kod brojeve, ništa.

Tako da ode 56KM, tj 3300 dinara. Jeste puno, još i košarka i put, nabere se cifra fina za nas sa strane.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...