Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

7 hours ago, Igor_ said:

Gledano realno, sklanjali se i nama prethodnih sezona.. ne znam sto kukamo sad, imamo tim koji bi trebao svakako da se proseta kroz Surdulicu i ostala slicna mesta, ali sami jedemo govan.

 

Realno, sklonili su nam se Salcburg, Liverpul, Jang bojs, Kopenhagen, Olimpijakos, Braga, Gent, Krasnodar, Slavija... Za razliku od godina kad je Partizan sedam godina u nizu bio sampion, a u LS mogao da udje samo slucajno i da ne postigne gol, ne pobedi itd itd, a vrlo cesto ne ulazio ni u LE, mi smo bar u toj Evropi nesto uradili i svake godine nesto igrali, nekog pobedili. Tako da pusti ti ta realno gledano sklanjanja, jer mi imamo rezultate i van ovdasnje vukojebine. 

 

Kad se setim Stanojevica: "Ne vidim da nesto ovi klubovi sto se stalno zale urade nesto u Evropi...". Dva meseca kasnije je izduvao od Samroka, a nedavno i od Genta kog je Zvezda prosle godine u obe tekme dobila, relativno rutinski.

 

Tako da videcemo mocni Partizan u Evropi, dace bog da nekog jaceg i ozbilnijeg nekad pobede, jer bas bas bas dugo nisu. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Markoss said:

 

Realno, sklonili su nam se Salcburg, Liverpul, Jang bojs, Kopenhagen, Olimpijakos, Braga, Gent, Krasnodar, Slavija... Za razliku od godina kad je Partizan sedam godina u nizu bio sampion, a u LS mogao da udje samo slucajno i da ne postigne gol, ne pobedi itd itd, a vrlo cesto ne ulazio ni u LE, mi smo bar u toj Evropi nesto uradili i svake godine nesto igrali, nekog pobedili. Tako da pusti ti ta realno gledano sklanjanja, jer mi imamo rezultate i van ovdasnje vukojebine. 

 

Kad se setim Stanojevica: "Ne vidim da nesto ovi klubovi sto se stalno zale urade nesto u Evropi...". Dva meseca kasnije je izduvao od Samroka, a nedavno i od Genta kog je Zvezda prosle godine u obe tekme dobila, relativno rutinski.

 

Tako da videcemo mocni Partizan u Evropi, dace bog da nekog jaceg i ozbilnijeg nekad pobede, jer bas bas bas dugo nisu. 

Opet ne mozes da tvrdis da nam se nisu sklanjali, drugo je ako ti imas problem da to priznaj i zelis ziveti u zabludi. 

Link to comment
Share on other sites

Ako nesto mrzim to je kad se klub zali i pise saopstenja kako drugi kradu.

 

To mozemo mi navijaci o tome da pisemo. A to da sad Zvezda izadje sa saopstenjem na Partizanov niz mi je bas veliko seljacenje.

 

Da Stanojevic nece sad nizove pominjati nece sigurno. Po meni titula nije izgubljena. Partizan ce nadam se da kiksne ali tek na prolece. Sad do zimske pauze nemaju gde da kiksnu. 
 

Sa obzirom da sam dobro upoznat sa FK Metalac znam da oni nisu ono sto su bili pre 6-7 godina (citaj filijala). To je prestalo kada se Vukadinovic posvadjao sa Toletom. A kasnije i sa strujom koja je pobedila na skupstini FKP.

 

Ova greska golmana danas mislim da nije sumnjiva i ne treba je gledati tako. 
 

Ali ovako lake pobede svuda redom su smesne u najmanju ruku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaljuje Mrkela sad sve na igrace i to sto su odbili da de vakcinisu... 

Btw: meni je neverovatno da mi kao profesionalni klub imamo samo 4 vakcinisana igraca, nisam pristalica teranja na vakcinisanje, ali zar nije uveden neki protokol sto se toga tice za Ls i Le? 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Igor_ said:

Svaljuje Mrkela sad sve na igrace i to sto su odbili da de vakcinisu... 

Btw: meni je neverovatno da mi kao profesionalni klub imamo samo 4 vakcinisana igraca, nisam pristalica teranja na vakcinisanje, ali zar nije uveden neki protokol sto se toga tice za Ls i Le? 

Tačno sam mogao da pretpostavim da su Dragović, Sanogo i Falko vakcinisani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Početi skidati od plate pojedincima! Ukoliko se ustanovi da si zaražen, a nisi vakcinisan, period koji provedeš van stroja ti se odbja od plate. Da ne pričamo da se banči na sve strane i da ljudi nisu u stanju da shvate da nas takvo ponašanje može koštati titule. Evidentno je da Stankela fura "burazerski" odnos sa fudbalerima, ali malo to već ide na Sebastijana. Mora se uvesti kodeks ponašanja, naročito u ovako zajebanom trenutku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Liska Manjina said:

Početi skidati od plate pojedincima! Ukoliko se ustanovi da si zaražen, a nisi vakcinisan, period koji provedeš van stroja ti se odbja od plate. Da ne pričamo da se banči na sve strane i da ljudi nisu u stanju da shvate da nas takvo ponašanje može koštati titule. Evidentno je da Stankela fura "burazerski" odnos sa fudbalerima, ali malo to već ide na Sebastijana. Mora se uvesti kodeks ponašanja, naročito u ovako zajebanom trenutku.

 

Ne postoji propis u Srbiji koji bi omogucio to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, dulematic said:

Super je Mrkela ovo spinovao, umesto da se prica o njegovoj odgovornosti za igru i rezultate u prvenstvu, prica se o tome ko je vakcinisan a ko nije.

Ucio je od najboljih, nema sta :18:

I dovodjenju promasaja od igraca.

 

Mada ovo vakcinaciji je isto vazno.Da sledeci put kad nas zadesi korona da znamo i zasto.

Link to comment
Share on other sites

Postoji li još neki klub na planeti gde su se vakcinisala samo 2 (dva) igrača iz tima?

 

Dakle, možda više nikada nećemo osvojiti KEŠ, ali smo svakako osvojli nagradu za klub sa najglupljim igračima u istoriji. Nema šanse da je još neko nekada bio ovoliko retardiran.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...