Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, pantelia said:

Zasto Lazetic umesto Bena (sem ako Ben nije riknuo)?

 

Zato sto je jedina taktika bila da se bunari poslednjih 15ak minuta... 

 

Ja ne mislim da je ovo izgubljena titula, ali da nece biti lako - pa naravno da nece. 

 

Ako nista drugo, drago mi je da ce sada (valjda, konacno) da prestane da se kenja i ovde na forumu i na Stanojevim KZS o Zvezdinom nizu. A da se Partizanov ne pominje uopste. 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

Ako nista drugo, drago mi je da ce sada (valjda, konacno) da prestane da se kenja i ovde na forumu i na Stanojevim KZS o Zvezdinom nizu. A da se Partizanov ne pominje uopste. 

 

Naravno da nece. Dok FKP ne ode na +15 price da nam je namestena titula nece prestati.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Ne moraju ni da kiksnu. Neka dobiju ovi nasi sve do kraja i prvi su. Ali treba dobiti i taj derbi za promenu, i to dva.

Totalno je bezveze odustati od borbe za titulu posle 13 kola. Deki mora da izvuke pouke iz današnjeg meča i da malo promeša karte. Jebiga, ne možemo ni mi biti nepobedivi, nije to problem. Problem je, po meni, što se neke greške ponavljaju iz meča u meč, i plašim se da malo učimo iz tih grešaka.

Sad šta je tu je, nije katastrofa ni ako ne budemo prvi, ali ne bi bilo dobro da iz toga izađemo slabiji i da opet počnemo da lutamo.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo sansu da se odvojimo svetlosnu godinu od Partizana. 

Toliko je usla voda u usi one noci kad su dovedeni Causic, Marin i Boace.

Kasnije je nastavljeno sa skupim promasajima, neprodajom igraca, finansiranjem navijaca, zaposljavanjem Terzic juniora i Mrkela juniora, evo za La Paru pristigla nova tura, a na tome se nece zavrsiti, jer slede tek muke sa Bakajokoom, Falkom, Krsticicem itd. To su ugovori koje niko nece da preuzme, a transferi ne mogu da se realizuju.

Naravno da ima i do predstojecih izbora, nista nije slucajno. Meni je drago sto nisam bio opijem "uspesima" predhodnih 5 god, sto sam bio svestan propasti koja sledi, tako da sam se davno pomirio sa ovim sto imamo danas.

Najgori osecaj sam imao kad sam prezreo reprezentaciju Srbije, nekad sam jedva cekao te utakmice, a od Antica nisam pogledao 2 utakmice do danas.

Slicno se desilo i sa Zvezdom, odgledam Evropu, domace ne znam ni kad igramo, a i to u Evropi ne dozivljavam nesto preterano, ajde ono sa Milanom me jeste iskidalo, ali Kairat i pre toga Omonija...bukvalno me nije dotaklo.

Kako god, da vidim ledja Terzicu i Drkeli, bilo bi mi drago, sve da se i nista ne promeni njihovim odlaskom.

I jos jedna vrlo bitna stavka, dokle god neko misli da je napredak moguc sa profilima Borjana, Gobeljica, Srnica, Dionija...Terzic i Mrkela ne mora da brinu za svoje fotelje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Prvo i osnovno, i treba nam ovako kad u jebenom PETOM kolu pingpong lige ti odlazes mec zbog umora,pripreme cega god, a imas 50+ igraca pod ugovorom

Kao drugo, JEBO VAS ERAKOVIC NA POZICIJI BEKA, decko je stoper i neka igra stopera, on i gobeljic na beku je isto kao da smo poceli sa 4 stopera, a jedini nacin da razbijes bunker pingpong ligasa je da imas prodor po krilima. 

Kao trece, Borjana koliko sutra zakucati za klupu, em deluje kao da igra vikend termin u pivo, em smo delovali sigurnije sa Popovicem. 

Kao cetvrto, jebo im pas mater sa sve Dioniem i Zivkovicem, jos gospodin vadi Falka (koji igra lose u prvom, ali jedini stvorio dve jako dobre sanse). 

Svaku utakmicu koju Gobeljic startuje na jebenom LEVOM BEKU, ima da se mucimo, i treba da izgubimo svaku koju on startuje tu kad govna za 5 sezona ne uspevaju da nadju zamenu Rodicu.

 

Link to comment
Share on other sites

5 godina igras Evropu i od tih 5, 3 si se provukao na nenormalnu srecu i ti umesto da se dozoves pameti da iskoristis pametno, i dalje imas vojnike Srnica,  Gobeljica, Pankova.. Borjana kog ne smes ds stavis na klupu i  prestsrelog Krsticica. Skup ti je Falcineli a dajes isto ili cak vise para za amatere,  Zivkovica,Dionija,  Bakajoka.. Sve po zasluzi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milan Borjan mi nikako nije jasan! Šta se dešava sa tim čovekom, kako se to ponaša? Kako to izgledaš čoveče? Na žalost izgleda da smo dobili još jednog Gardistu! Taman kad sam se ponadao da ćemo, nakon Milana, oterati i Govedića, Borjan odluči da odvali škembe i da glumi maloumnika. Počeo je da pravi probleme po klubu, stalo mu je do svakog jebenog bonusa, insistira da brani stalno i rovari protiv malog Gordića.

 

Ja vam garantujem da bi u PLS-u našao barem 5 boljih napadača od Dionija i to za klasu boljih u svim aspektima fudbalske igre.

 

Kako bez bekova crni Stankoviću? Pa ko to još igra? U kojoj si školi to učio!

 

On the bright side, možda sad Drkela i dovede levog beka.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad igras normalne i regularne utakmice, desi se i neki kiksic, no big deal. Ima mnogo da se igra, 24 kola, -5, ima jos dva derbija i play off gde ce se igrati sa TSCom, Cukarickom, Vojvodinom, Napretkom itd itd. Morace i oni da kiksnu nekad, jer mi deluje nemoguce da neko moze da ostvari sve pobede u ligi ne racunajuci derbije, to cak nismo mogli ni mi prosle sezone, a pritom ta njihova serija ne traje od ovog leta, vec od septembra prosle godine i ne samo to, ne secam se da su u finis utakmice usli sa egal rezultatom, mi smo prosle sezone imali blizu 10 utakmica koje smo resavali od 75 min pa nadalje, a ovo sada je smejurija, sve reseno u 1/2, pa sve licno Real da dodje ovde, pomucio bi se bar malo , nekad, s vremena na vreme. Mi koji pamtimo Toleta , nismo iznenadjeni, malo providno, ako mene pitate, a ovamo u derbiju nemaju pobedu vec dve godine, dva puta protiv Socija i Genta takodje bez pobede, u jedinim jacim utakmicama. Nemam nikave dokaze za ovo, a i da imam, kakve veze. Iz tog perioda imamo svedocanstva ljudi koji su radili poslove i priznavali da su surovali sa sudijama, pa nikom nista. 

 

Ali ako iz uprave se ne oglasavaju, zasto bi radili navijaci. Zavrsavali smo mi sezonu i u Toletovo vreme sa sve filijalama na -25 pa se igrao fudbal i dalje. 

 

Zanima me samo da li ce se sada javiti Scekic, Zdjelar i Stanojevic koji su pre par meseci pricali kako je tesko igrati ligu gde neko ne moze da izgubi utakmicu, kako ima nevidjenu seriju pobeda itd itd, a oni upravo to rade od septembra prosle sezone. 

 

Sto se tice nas, da ne svaljujemo sve na spoljne faktore, Dejan je kriv sto je izveo pogresnu postavu , a povrede Kataia i Pavkova su zestoko hendikepovale tim. U 2/2 cim je usao Pavkov to je bilo dosta bolje, prilicno sansi , stativa i ludilo golmana, tako da za 2/2 i ne mogu da im prigovorim nesto, ali cela utakmica je samo posledica loseg prelaznog roka  , ali i manjka motivacije generalno. 2/2 su trcali kao ludi, da su to radili u 1/2 , ne bi bili uhavceni na spavanju, jer ocito da nisu bili spremni niti su ocekivali Radnik koji ide u meso i jako, a oni tako igraju od pocetka ove sezone, sto samo znaci da je skauting rivala uradjen amaterski.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Komšije su verovatno jedini klub na svetu koji je u prvih 13 utakmica vodio na svakom poluvremenu. 

Jedino smo mi uspeli da izjednačimo u drugom, ostale tekme su bile rešene već u prvih 45 minuta. 

Gledano realno, sklanjali se i nama prethodnih sezona.. ne znam sto kukamo sad, imamo tim koji bi trebao svakako da se proseta kroz Surdulicu i ostala slicna mesta, ali sami jedemo govan.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Manoly said:

Hoces reci - ne treba da budemo kao komsijski trener alias besni pas Stanoje...

Znaš kako, ja verujem da ljudi ovde prikrivaju svoje slabosti i maskiraju svoje neuspehe tako što bacaju lopticu u drugo dvorište, da se ne bi videli glavni problemi. Ja Partizan nisam dovoljno gledao da bih komentarisao njihove utakmice, o njihovom treneru nemam neko mišljenje, pošto me realno ne zanima. U suštini može da priča šta hoće što se mene tiče.

 

Meni je problem ono što se dešava u Ljutice Bogdana 1a, pa i pored toga što nisam za to da se skidaju glave posle prvog poraza, i te kako smatram da mi treba da počistimo naš talog, a ima ga, pa tek onda možemo da pričamo o bilo čemu drugom.

 

Ja sam već pomenuo da je naša liga takva kakva jeste i da svaki kiks može da te udalji od cilja, i sve dok imamo ligu kakvu imamo, onda će i situacija biti upravo ovakva kakva je danas ili kakva je bila zadnjih 10-15 godina, nema tu neke bitnije razlike.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dropkick Murphys said:

Komšije su verovatno jedini klub na svetu koji je u prvih 13 utakmica vodio na svakom poluvremenu. 

Jedino smo mi uspeli da izjednačimo u drugom, ostale tekme su bile rešene već u prvih 45 minuta. 

Ureko si ih

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...