Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, Manoly said:

Nikad obican covek- navijac Crvene zvezde koji oduvek bodri svoj klub, nije saucesnik u bilo kojoj kradji, lopovluku ili kriminalu.

To nije normalan stav i ne moze se toliko plitko posmatrati ova situacija.

U ovoj kvazi-tranzicionoj, politikantskoj i burazerskoj prciji od drzave nista novo nije poligon izivljavanje nad klubom sjajne istorije koji je iznedrio generacije velikih igraca i dece koja su zbog toga zavolela Crvenu zvezdu.

Nicija nije do zore gorela, a Zvezda mora opstati i okupiti neke nove generacije navijaca, koje ce morati kao i mnogi koji ovde danas pisu, da se strpe do nekih novih uspeha. I to je na neki nacin dokaz ljubavi prema klubu...

Nazalost, klub je u rukama bagre koja nece odgovarati za svoja nedela.

Isto tako, Zvezda je uvek bila i ostace iznad tih i takvih ljudi i njihovih zlih postupaka.

 

Pazi, nije tu vise pitanje sta je Zvezda i iznad koga je, nego mi smo jednostavno takav narod da idemo do toga da se  nadmecemo ciji je lopov, mafijas bolji, jači, veći... Ladno prihvatamo (po meni) nelegalna titule. Klub koji duguje 60-70 milijona se takmici i igra i osvaja ligu i igra euro takmicenja. I to je nama normalno postalo. E to je problem,po tome smo saucesnici u tom kriminali jer ne samo sto to vidimo i prihvatamo, nego nam je jos to postalo normalno i sve dublje tonemo. A mozemo se busati u grudi kako je ovo veliki klub (da bio) i kako smo nesto veliko, al u sustini smo jedno obicno leglo kriminalaca, lopova, jajara, mafijaša...a lagati sami sebe mozemo i kad dug bude 170 milki....sustina je ista...

Link to comment
Share on other sites

Bitan je, jer u izvestaju pise da kratkorocne obeveze su mnogo vece od trenutnog potencijala tima ili imovine ( da je klasicno preduzece ovo bi imalo smisla). Ne secam se tacno termina u izvestaju. Drugo to pokazuje nedomacinsko poslovanje kluba naokn toliko grupnih faza evropskih takmicenja. Nismo mi neki tim u Spaniji ili Engleskoj pa da nije bitan dug.

 

Kako ces u nasoj ligi da ostvaris prihode  iz kojih ces servisirati dugove. Od publike neces, od tv prava neces ( i ako su tu vestacki ubacili tv arenu sa lovom), od prodaje dresova neces. Znaci ostaje samo Evropa i transferi, a mi bas nemamo neku zlatnu koku  za prodaju. I ako je prodaju ko zna koliko ce ici CZ, a koliko ekipi koja je u njoj i ekipi koja ih je postavila tu.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Zvezdinho said:

Bitan je, jer u izvestaju pise da kratkorocne obeveze su mnogo vece od trenutnog potencijala tima ili imovine ( da je klasicno preduzece ovo bi imalo smisla). Ne secam se tacno termina u izvestaju. Drugo to pokazuje nedomacinsko poslovanje kluba naokn toliko grupnih faza evropskih takmicenja. Nismo mi neki tim u Spaniji ili Engleskoj pa da nije bitan dug.

 

Kako ces u nasoj ligi da ostvaris prihode  iz kojih ces servisirati dugove. Od publike neces, od tv prava neces ( i ako su tu vestacki ubacili tv arenu sa lovom), od prodaje dresova neces. Znaci ostaje samo Evropa i transferi, a mi bas nemamo neku zlatnu koku  za prodaju. I ako je prodaju ko zna koliko ce ici CZ, a koliko ekipi koja je u njoj i ekipi koja ih je postavila tu.

A šta sam ja rekao drugacije 😄.

Link to comment
Share on other sites

Nešto me zajebava, ne mogu da otvorim pretragu. Probao sam pre par dana da nađem za FKP i isti sam problem imao. Ako je zaista tako, crno se svima piše.

 

edit: Sad sam uspeo za oba kluba... Saučešće, drugari, družićemo se u sećanjima na naše klubove.

Edited by Barkley#34
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je zasto se bas sada pojavila ova informacija o banditizmu u slucaju Fiorentine. Toliki vremena je proslo, da li je moguce da su bas sada saznali.  Vest je prvi pustio opozicioni Danas. Opsta prica o povezanosti Terze i Vucuca, koja je nazalost apsolutno tacna, u kombinaciji sa nizom lopovluka u Zvezdi bi valjda trebala da bude inicijalna kapisla za bes cigana prema Vucicu i skandiranja sa Marakane. To bi bio normalan niz stvari, ali sa severa se i dalje menjaju teze, pa se ovaj ocigledan lopovluk predtavlja kao atak na Zvezdu i slicne budalastine. Generalstab danima trubi na rsb o Piksiju, dok za Terzu ima opravdanja.

Sve u svemu, ne pise nam se dobro. Klub je non stop na respiratoru a to ne moze vecno da traje. Zaudara ova lesina od kluba dugo, dugo vreme.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tvorzinim botovima su za loše se stanje u klubu krivi:

1. Korona

2. Đilas

3. Domaći izdajnici sa zapadne i istočne tribine (2 i 3 su ponekad sinonimi)

 

Ljudi, mi smo odbili isplatu na račun kluba, te tražili da se plaćanje izvrši na privatni račun kod strane banke. Potom smo novac koji je uplaćen na račun kluba zadržali, alooooo. Pa ko to radi, ko je tu lud. Šta su očekivali? Da Fiorentina zaboravi da je plaćala dva puta istu ratu? Užas

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

On 9/6/2021 at 3:46 PM, PERICA!!! said:

Ovako podrzavajuci klub i navijajuci za isti imam osjecaj da sam saucesnik u zlocinu.

Gadi mi se ovo sve vise.

 

pa ja ovo pricam godinama, svako ko podrzava klub je saucesnik. 

BOJKOT! istok i zapad da reaguju. BOJKOT SEVERA koji cuti na sve jer imaju kes od kriminalnih dilova koje imaju sa ovima koji pokradose klub za 100+ miliona! UCITE DECU DA NE IDU NA SEVER!

BOJKOT! 

 

u minusu 100 miliona a miloje i igraci doneli preko 100... i jos koliko smo uzeli sa zemljistem na slaviji... ozbiljan, ali ozbiljan lopovluk zbog koga treba simpatizeri da reaguju.

ovo je najveca kradja novca iz kluba u nasoj istoriji. duh koji lebdi sve uzeo. 

svaka cast samo igracima, bivsim i sadasnjim i miloju. 

bojkot! 

 

2021. godina a nas muzej nije renoviran od kako je otvoren. kod nas jos nisu stigli led ekrani i tac skrin. tuga. 

ali zato 100 miliona duga. i navijaci cute. 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

podrzati igrace sa istoka i zapada, sve ostalo bojkot. uprava, sever, pokazati reakciju. 

ali vec je kasno, mi smo izuzetno zatucan, primitivan i glup narod, kod nas sve moze da prodje i sve se zaboravi preko noci. klub je toliko ogrezao u kriminalu da je to vec odavno svima jasno i svi su se pomirili sa tim. a i ne cudi, zivimo u drustvu gde se lopovluk i kriminal skoro podsticu i na takav nacin sistem funkcionise. pa sta! 

drustvo u kome je samo bitno imati sto vise para, nije bitno kako, i to su jedini kriterijumi i sistemi vrednosti.

gde je neko ko sinu da ime kostadin (jel to mesavina kosta i stojadin?) neka kao drustvena elita i predsednik najpopularnijeg fk. ma mrzi me da pisem, dekija investitora odbijam da prihvatim kao cinjenicu, ujltra kop, gama, sad 100 miliona dug...  

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

koje utakmice? mislis na onih 90% namestenih u prvenstvu?

mislis na prvenstvo gde dva kluba vezu po 18 pobeda?

mislis na utakmice kluba koji je u prethodnih 6 godina prihodovao 200 miliona eura a sad je u minusu 70 i ako ni u ludilu nije potrosio vise od 150? 

mislis na utakmice kluba ciji navijaci otvoreno imaju kriminalne dilove sa drzavom i uzimaju na desetine miliona a da ne rade nista? 

mislis na klub ciji trener je usao u to kriminalno kolo da bi dobio lokaciju u centru da gradi, da bi se za 10 godina reklo to je dekijevo? 

na klub ciji je predsednik osudjivani kriminalac i koji na zidu drzi duha koji lebdi?

 

jad i beda.

proklete pare, nasi roditelji i starije generacije su ziveli u mnogo srecnije i lepse vreme. njih novac nije ni zanimao i nije bilo bitno ko koliko ima i ko je ko u drustvu. sport je bio sport, da ne pominjem koliko su fudbal i liga i igraci bili bolji, mi to ne mozemo ni da zamislimo. ja mislim po onome sto sam slusao i citao o njemu da bi mi recimo dule savic bio idol za zivota. navijaci su bukvalno imali idole, igrace su dizali u nebesa kao sad recimo noleta. dzaja, dule savic, u narodu mega popularni seki, pizon, rajko, pixi i jos mnogo mnogo njih su bukvalno bili idoli masama...

nijedan jedini navijac nije uzeo dinar od kluba, za klub se navijalo iz srca i marakana se punila iz srca i zbog idola. klub je bio zdrava sredina, sve oko kluba je bila lepa prica.

srecna, romanticna i prelepa vremena. 

 

posle rata sve otislo u qrac, sad nam je normalno ovo sto nam se desava.

proklete pare.

a mogli smo biti bar kao dinamo da se bar malo htelo uloziti i pokazati znanje u vodjenju kluba. ali bitnije je imati vise para, imati bolji sat, skuplja kola, vecu kucu, bolju lokaciju, bitan je status (lazni), ugled (lazni). jedino sto je bitno su pare. prokleti ljudi i izmuceni, zatucani i zaglupljeni narod. 

inace da nam je ljudina mamic mi bi funkcionisali kao moderan klub i do sad bi imali bar 2-3 cetvrfinala ili polufinala ls. lagano.

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ИEsA IlIC said:

koje utakmice? mislis na onih 90% namestenih u prvenstvu?

mislis na prvenstvo gde dva kluba vezu po 18 pobeda?

mislis na utakmice kluba koji je u prethodnih 6 godina prihodovao 200 miliona eura a sad je u minusu 70 i ako ni u ludilu nije potrosio vise od 150? 

mislis na utakmice kluba ciji navijaci otvoreno imaju kriminalne dilove sa drzavom i uzimaju na desetine miliona a da ne rade nista? 

mislis na klub ciji trener je usao u to kriminalno kolo da bi dobio lokaciju u centru da gradi, da bi se za 10 godina reklo to je dekijevo? 

na klub ciji je predsednik osudjivani kriminalac i koji na zidu drzi duha koji lebdi?

 

jad i beda.

proklete pare, nasi roditelji i starije generacije su ziveli u mnogo srecnije i lepse vreme. njih novac nije ni zanimao i nije bilo bitno ko koliko ima i ko je ko u drustvu. sport je bio sport, da ne pominjem koliko su fudbal i liga i igraci bili bolji, mi to ne mozemo ni da zamislimo. ja mislim po onome sto sam slusao i citao o njemu da bi mi recimo dule savic bio idol za zivota. navijaci su bukvalno imali idole, igrace su dizali u nebesa kao sad recimo noleta. dzaja, dule savic, u narodu mega popularni seki, pizon, rajko, pixi i jos mnogo mnogo njih su bukvalno bili idoli masama...

nijedan jedini navijac nije uzeo dinar od kluba, za klub se navijalo iz srca i marakana se punila iz srca i zbog idola. klub je bio zdrava sredina, sve oko kluba je bila lepa prica.

srecna, romanticna i prelepa vremena. 

 

posle rata sve otislo u qrac, sad nam je normalno ovo sto nam se desava.

proklete pare.

a mogli smo biti bar kao dinamo da se bar malo htelo uloziti i pokazati znanje u vodjenju kluba. ali bitnije je imati vise para, imati bolji sat, skuplja kola, vecu kucu, bolju lokaciju, bitan je status (lazni), ugled (lazni). jedino sto je bitno su pare. prokleti ljudi i izmuceni, zatucani i zaglupljeni narod. 

inace da nam je ljudina mamic mi bi funkcionisali kao moderan klub i do sad bi imali bar 2-3 cetvrfinala ili polufinala ls. lagano.

 

 

 

 

 

Misliš da je Mamic pošten? Daj druže ne budi naivan, om bolje posluje to je tačno ali daleko od neke legalnosti. Procitaj malo kako sklapa dogovore sa igračima.  Ovi nasi su katastrofa ali to je ogledalo države i vremena i to ne znači da ne treba voleti Zvezdu, Zvezda nije ni Terzić ni ovaj onaj , Zvezda je simbol i mnogo više od toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...