Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

voleti ne znaci biti saucesnik u kriminalu i unistavanju kluba, vec upravo suprotno. 

mamic je bog otac ove igre, za malo nije uzeo wc. doktor za transfere, klub uvek ima puno mladih talenata, odmladinska skola na vrhunskom nivou, gomila skauta po svetu, odlicne veze u svetu fudbala.

on bre skart prodaje za 5+ miliona, imao je brdo 20+ miliona transfere. 20 miliona.

kad smo ono mi poslednji put prodali igraca za 20 miliona? evo ne jednog nego moze ukupno za godinu dana? kako mi ne iskopamo olma i uzmemo igraca koji ce klubu doneti ko zna koliko kroz uspehe i kroz transfer od 40+ miliona. cetrdeset. 

a olmo je samo primer. 

i to sve bez prave podrske publike. evo prva sezona sa pravom podrskom, izbacili totenhem i skoro uzeli le. 

covek je bog otac i doktor ove igre. skoro kao misko u basketu. uz to je covek iz naroda, uvek prirodan, simpatican, bez dlake na jeziku, za ove nase jedna prava ljudina i postenjacina, neko je 101% srcem uz klub.

covek je bukvalno hrvatsku stavio na mapu sveta, doneo joj prepoznatljivost u celom svetu uspesima reprezentacije, napravio najboljeg igraca sveta, nosioca igre najtrofejnijeg kluba na svetu. dinamo bez publike je redovni ucesnih grupnih faza, sjajni mladi igraci se nizu kao na traci, trnasferi takodje, klub je pun ko brod. toliko je bio bio jak da je bukvalno bio liga iznad svih u hrvatskoj 15+ godina. covek je sam napravio hrvatski salzburg. jedino resenje je bilo da pokusaju da mu nameste zatvor. obrnuo igricu. 

pola da je uzeo sebi, malo je. napravio ugovor sa modricem pola pola, uzimao od jos nekih pola kesa kad su odlazili i sl. pa on je od tih igraca napravio mega zvezde, najboljeg na svetu, i niko od njih nema problem sa njim vec su naravno zahvalni. 

 

dinamo je svetlosnim godinama ispred nas po funkcionisanju. dinamo ne da nije u minusu, nego su u debelom plusu i vec imaju spremnih novih 10 olmoa. njima uopste nije frka ako ne udju u ls. 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Kooineeperk said:

Prosledjen je komentar na RSB, nista ne brini. Sledeci put molim te direktno tamo pitaj. 🍻

Ne mogu, banovam sam  za stalno kad sam posle prve Grofove polusezone rekao da nije dobar trener a kad sam napravio drugi mejl, dobio sam stalni opet zbog toga sto sam rekao da MIlojevic igra anti-fudbal i da smo prosli zahvaljujuci sreci i Borjanu. Nemam ja vise imejl adresa, jbg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Redstar0356 said:

Ne mogu, banovam sam  za stalno kad sam posle prve Grofove polusezone rekao da nije dobar trener a kad sam napravio drugi mejl, dobio sam stalni opet zbog toga sto sam rekao da MIlojevic igra anti-fudbal i da smo prosli zahvaljujuci sreci i Borjanu. Nemam ja vise imejl adresa, jbg

 

 

 

man-that-was-such-a-bummer-eric-cartman.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...