Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Kaze Dika: "Desava mi se da mi pridje covek u restoranu ili kaficu..ljubi me u ruku kao Papu..a stariji covek..meni neprijatno,al' sta cu.." Ili Robi: "Pitaju me da li imam dres iz Barija..di imam?!" :classic_biggrin:

To su mi upecatljivi momenti trece epizode serijala "Najlepsi dan u zivotu".

Svakim momentom svake od tri epizode se naprosto vidi koliko smo mi nekada bili veliki klub. Ali bukvalno je tako - svaki minut dokumentarne serije tome svedoci. Organizacija,vizija,potezi koje je klub vukao,sinergija sa navijacima..svi nivoi su disali kao jedan..od cistacice do Dzajica svi su delili isti san..ali iznad svega ozbiljnost. U radu, u organizaciji,u planiranju. Nista nije doslo slucajno.

Muka iskrenog navijaca spopadne kad vidi na koje smo grane danas spali.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo i za druge mlade pronaci klubove u inostranstvu za:

Knezevica,Radulovica,Mituljikice,pa i Lucica...

 

 

Kad je nesto dobro,to treba pozdraviti,tako ce im lepo porasti cena

a i moze se lepo zaraditi hahahahahahhaha

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zvezdinho said:

Bolje da smo ova 2 miliona dali Luisu Suarezu koji ide u River kao slobodan igrac, nego Gentu za ovog igraca.

Ili da smo kao što sam pisao pojurili Ross Stewarta iz Sanderlenda, sada kada je debitovao za prvi tim Škotske, nema šanse da ga Rendžers ne kapariše, ako ne uleti neki klub iz Premier lige. Bukvalno špic kakav nam treba. Još ima dobar nadimak 😛

 

Nema veze.....

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ili da smo kao što sam pisao pojurili Ross Stewarta iz Sanderlenda, sada kada je debitovao za prvi tim Škotske, nema šanse da ga Rendžers ne kapariše, ako ne uleti neki klub iz Premier lige. Bukvalno špic kakav nam treba. Još ima dobar nadimak 😛

 

Nema veze.....

 

Eeee al tu ne moze Terza i kompanija koja ga je tu postavila da se ugradi.

25 minutes ago, Redstar0356 said:

Zasto bi Luis Suarez dosao ovde da se lomata po Ivanjici kad moze u vreli brazilski fudbal?

 

Od kad je to River Plejt postao braziliski klub 🙃

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Djuric na pozajmici u Domzalama, Ilija Babic pozajmljen novosadskoj Mladosti.

 

Idu i Stankovic i Radulovic i Mustafa na pozajmice, znace se vise za dan, dva. 

Nadam se isto u prvi rang takmičenja, još bolje u klubove igraju evro kvalifikacije.  Premijerna sezona ok po drugim ligama, ali mučiti tu decu više sezona po nižim ligama nema smisla. Lepo vidiš šta je perspektivno za ostaviti, što nije lepo poželiš sreću u karijeri i blagosiljaš.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Drug Crni said:

Kaze Dika: "Desava mi se da mi pridje covek u restoranu ili kaficu..ljubi me u ruku kao Papu..a stariji covek..meni neprijatno,al' sta cu.." Ili Robi: "Pitaju me da li imam dres iz Barija..di imam?!" :classic_biggrin:

To su mi upecatljivi momenti trece epizode serijala "Najlepsi dan u zivotu".

Svakim momentom svake od tri epizode se naprosto vidi koliko smo mi nekada bili veliki klub. Ali bukvalno je tako - svaki minut dokumentarne serije tome svedoci. Organizacija,vizija,potezi koje je klub vukao,sinergija sa navijacima..svi nivoi su disali kao jedan..od cistacice do Dzajica svi su delili isti san..ali iznad svega ozbiljnost. U radu, u organizaciji,u planiranju. Nista nije doslo slucajno.

Muka iskrenog navijaca spopadne kad vidi na koje smo grane danas spali.

U moru unistavanja svega na prostoru bivse drzave Milosevic je uspeo da unisti i tada mocnu Zvezdu. Klub je tada imao velike planove, planiralo se produzenje ugovora sa svim najvaznijim igracima. Spremale su se velike pare za to. Da nije doslo do rata i raspada, to bi se i desilo. Pricao je Cvele da su u njegovom kancu na Marakani kada je nestalo struje u kvalfikacionoj utakmici sa Hrvatskom, nasli Boksic i Bilic. Boksic je rekao da bi svi igrali ovde da nije bilo rata. Boksic, Jarni i Suker su vec bili na putu za Marakanu. Cak i one horor godine smo bili na korak od finala i ubedjen sam da bismo Barsu dobili na Vembliju.

Da, bili smo veliki klub. Ogroman respekt prema nama je postojao svuda. Mit o severu je tada dobio najvecu snagu, ovo sada je pozoriste za kolaže i ispiljavanje frustracija, ksenofobije...

Imao sam srecu i čast da budem deo tog pohoda na titulu. Put preko Hrvatske do Barija, euforija na ulicama, stadion kao svemirski brod, gledanje Darkovog penala kroz razdvojene prste šake... Polse toga povratak, slomljena stakla na busu kroz Hrvatsku kao otreznjenje pred nastupajuci pakao.

Manji je problem sto ovakve rezultatske visine nikada necemo dostici. Strašno je sto nikada vise necemi biti gospodski klub prepoznatljiv po manirima, sa vaspitanim ljudima u njemu. Postali smo utociste lopova, hohstaplera, demagoga, dziberčina, sovinista... 

Zalosno.

  • Like 16
  • Thanks 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Nego,ajde kako to vec tradicija nalaze i kako prilici nama gospodi Ciganima,da se pokusamo dogovoriti oko toga ko otvara temu za predstojecu sezonu. Da ne bude neko indijansko otvaranje.
Koga bi ste voleli kao kreatora tog topika? Ima li nekog zainteresovanog mozda?

Bilo bi lepo da se do nove teme dodje dogovorom.

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Inace sve ovo su Dejanove odluke licno i personalno. Terzic je zimus insistirao da ova trojica ostanu u prvom timu, Dejan bio i tad protiv, evo i sad je rekao - bolje da idu na pozajmice da igraju, jer ovde nece igrati. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Idu i Stankovic i Radulovic i Mustafa na pozajmice, znace se vise za dan, dva. 

 

Znaci u sezonu ulazimo sa ukupno 3 beka od kojih su 2 staklena da staklenija biti ne mogu, a treci moze da ispokriva sve to

 

YZqIxnk.png

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Znači po Terzićevim rečima mi ne možemo da dovedemo alternativu Rodiću jer je on neprikosnoven, a dobar levi bek neće da dođe da bude samo bekap... Uostalom, imamo tu mladog Radulovića - koji doduše nije levi bek, al' mi ćemo to napraviti od njega... Tako što ćemo ga poslati na pozajmicu. A onda kada Rodić ne bude mogao da igra zbog kartona, umora, ili ne daj Bože povrede, menjaće ga... Pa eto može opet Zvezdin univerzalac Gobeljić da uskoči, jeste on dešnjak, al' dešnjak je i Kanselo pa to igra, lako se igrač prilagodi kada ima kvalitet... 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Drug Crni said:

Kaze Dika: "Desava mi se da mi pridje covek u restoranu ili kaficu..ljubi me u ruku kao Papu..a stariji covek..meni neprijatno,al' sta cu.." Ili Robi: "Pitaju me da li imam dres iz Barija..di imam?!" :classic_biggrin:

To su mi upecatljivi momenti trece epizode serijala "Najlepsi dan u zivotu".

Svakim momentom svake od tri epizode se naprosto vidi koliko smo mi nekada bili veliki klub. Ali bukvalno je tako - svaki minut dokumentarne serije tome svedoci. Organizacija,vizija,potezi koje je klub vukao,sinergija sa navijacima..svi nivoi su disali kao jedan..od cistacice do Dzajica svi su delili isti san..ali iznad svega ozbiljnost. U radu, u organizaciji,u planiranju. Nista nije doslo slucajno.

Muka iskrenog navijaca spopadne kad vidi na koje smo grane danas spali.

 

3 hours ago, berti said:

U moru unistavanja svega na prostoru bivse drzave Milosevic je uspeo da unisti i tada mocnu Zvezdu. Klub je tada imao velike planove, planiralo se produzenje ugovora sa svim najvaznijim igracima. Spremale su se velike pare za to. Da nije doslo do rata i raspada, to bi se i desilo. Pricao je Cvele da su u njegovom kancu na Marakani kada je nestalo struje u kvalfikacionoj utakmici sa Hrvatskom, nasli Boksic i Bilic. Boksic je rekao da bi svi igrali ovde da nije bilo rata. Boksic, Jarni i Suker su vec bili na putu za Marakanu. Cak i one horor godine smo bili na korak od finala i ubedjen sam da bismo Barsu dobili na Vembliju.

Da, bili smo veliki klub. Ogroman respekt prema nama je postojao svuda. Mit o severu je tada dobio najvecu snagu, ovo sada je pozoriste za kolaže i ispiljavanje frustracija, ksenofobije...

Imao sam srecu i čast da budem deo tog pohoda na titulu. Put preko Hrvatske do Barija, euforija na ulicama, stadion kao svemirski brod, gledanje Darkovog penala kroz razdvojene prste šake... Polse toga povratak, slomljena stakla na busu kroz Hrvatsku kao otreznjenje pred nastupajuci pakao.

Manji je problem sto ovakve rezultatske visine nikada necemo dostici. Strašno je sto nikada vise necemi biti gospodski klub prepoznatljiv po manirima, sa vaspitanim ljudima u njemu. Postali smo utociste lopova, hohstaplera, demagoga, dziberčina, sovinista... 

Zalosno.


U narednih 50 godina Crvena zvezda ce jos jednom biti prvak Evrope u fudbalu. 
 

Dragan Mićić 

 

leta gospodnjeg  ‘22 

forum vox92

  • Like 3
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dragan Mićić said:

 


U narednih 50 godina Crvena zvezda ce jos jednom biti prvak Evrope u fudbalu. 
 

Dragan Mićić 

 

leta gospodnjeg  ‘22 

forum vox92

Bas toliko daleko ne znam, ali je cinjenica da u ovakav skok pre deset godina nisam verovao. Mislim, biti 34. na Uefinoj rang listi je bas uspeh, a zivimo u vremenu kada nikad vise novca nije bilo u fudbalu i svi ulazu.

 

Slazem se sa komentarima da nismo vise gospodski klub, takve ljude imamo u upravi i oni predstavljaju Zvezdu na pogresan nacin. Ali da smo napredovali, itekako jesmo u poslednjih pet godina. Od Reljica, Bogdanovica, Blazica, Lekica, Slavoljub Djordjevica pa preko raznih Fibela, Onjila i da ne nabrajam do jednog Dragovica, Kataija, Ivanica, Kangishe, Rodica, Bena, Borjana kroz 10 godina... Tako da, kad smo dosli od tog sloma do povlašćenog statusa u svim kolima Ls, pobedili Liverpula, igrali onakav dvomec sa Milanom, osvojiti u tri sezone u LE zbirno 31 bod, tri proleca... mozda ni ova tvoja predikcija nije bas naucna fantastika. 

 

Sto bi rekao Dzon Vejn, nikad se ne zna. 

Edited by Dl91
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dragan Mićić said:

 


U narednih 50 godina Crvena zvezda ce jos jednom biti prvak Evrope u fudbalu. 
 

Dragan Mićić 

 

leta gospodnjeg  ‘22 

forum vox92

Znaci moram kako znam i umem doziveti stotu i neku preko😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drug Crni said:

Nego,ajde kako to vec tradicija nalaze i kako prilici nama gospodi Ciganima,da se pokusamo dogovoriti oko toga ko otvara temu za predstojecu sezonu. Da ne bude neko indijansko otvaranje.
Koga bi ste voleli kao kreatora tog topika? Ima li nekog zainteresovanog mozda?

Bilo bi lepo da se do nove teme dodje dogovorom.

Mozes na primer ti, @Čvarkov ili @Perkos2 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...