Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Koliko imam neki dobar osecaj oko Kangve, toliko nisam optimista glede Bukarija. Prelako ga se Gent kutarisao, a ni u osrednjem Nantu se najblaze receno nije naigrao. Nadam se da ce me demantovati, u teoriji ima ono sto nam treba - hitrinu i probojnost po krilu. Podseca me na slucaj Kafu - obojica su se sprdala s nasom odbranom, Mita ih momentalno utefterio i par godina kasnije doveo. Valjda epilog bude drugaciji, Kafu je bio potpuni fijasko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Koliko imam neki dobar osecaj oko Kangve, toliko nisam optimista glede Bukarija. Prelako ga se Gent kutarisao, a ni u osrednjem Nantu se najblaze receno nije naigrao. Nadam se da ce me demantovati, u teoriji ima ono sto nam treba - hitrinu i probojnost po krilu. Podseca me na slucaj Kafu - obojica su se sprdala s nasom odbranom, Mita ih momentalno utefterio i par godina kasnije doveo. Valjda epilog bude drugaciji, Kafu je bio potpuni fijasko.

 

Da, i meni je slucaj Kafu prosao kroz glavu, ali nadam se da nece.

 

Secam se Bukarija protiv nas u Beogradu, ubio nas je bukvalno, bio najbolji igrac na utakmici. Cak sam bio u faoznu - jbt kako mi ne iskopamo ovako nekog, vec to pre nas urade Trencin, pa Gent. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko smo se ispromasivali sa krilnim igracima red bi bio da konacno pogodimo. Svidja mi se sto smo malo iskocili iz sablona i doveli dva mladja stranca u klub. Ako se dobro snadju i proigraju to ce sigurno biti i potencijalno dobre prodaje kasnije. 

 

Za Bukarija je jasno da se planira desno, ali me zanima kako cemo sa Kangvom. Nema mesta u 11 za njega, Kangu i Bukarija, jer su Katai i Ivanic zacementirani, i jedan napadac naravno. 

Link to comment
Share on other sites

Zakljucili smo da je Bukari kvalitetan igrac, ali treba malo osvetliti i njegove mane.

 

Ono sto se meni ne svidja je sto je slab u duelima. I to nam se ponavlja na toj desnoj strani. Garsiju je malo jaci povetarac mogao da oduva, Ben je inferioran u evropskim utakmicama zbog toga. Takodje, primetio sam da cesto umesto nekih jednostavnih resenja bespotrebno petlja sa loptom. Postavlja se pitanje i kako igra odbranu, sto nam je bitno protiv jacih protivnika.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan Mićić said:

Ma znam da nece svi biti uz prvi tim. Nego sam nabrojao sve moguce bonuse.

 

 

Po meni Motika, Stanic i Stankovic moraju biti uz prvi tim.

 

Ne znam kakve su Staniću radne navike, ali što se domaćih igrača tiče, mimo Kataia i Ivanića u njemu ima ubedljivo najviše fudbala, što se kod naših omladinaca retko viđa jer im uvek fali neki fundament. Staniću ne fali ništa, koliko golim okom mogu da vidim, sem rutine igranja utakmica. Bilo bi mi užasno krivo da propadne još jedan ovakav talenat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

Ne znam kakve su Staniću radne navike, ali što se domaćih igrača tiče, mimo Kataia i Ivanića u njemu ima ubedljivo najviše fudbala, što se kod naših omladinaca retko viđa jer im uvek fali neki fundament. Staniću ne fali ništa, koliko golim okom mogu da vidim, sem rutine igranja utakmica. Bilo bi mi užasno krivo da propadne još jedan ovakav talenat.

Stanic po meni ima sve. I tehniku i pas i dribling. Ima telo i fiziku, sto se kaze kad ga vidis na ulici vidis da je fudbaler. Za Srnica ne mozes da kazes ni da je konobar a kamoli nesto drugo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dragan Mićić said:

Nista. Seci usi krpi dupe. K’o i do sada.

Pa ne, nego smo u zadnja tri prelazna roka doveli 17 krila, ali zato odbrana šuplja na svakoj poziciji. Nemamo levog beka kao zamenu Rodiću, niti spremamo nekog omladinca kao back-up, ako Rodić ne bude mogao da igra. Desni bekovi su nam Pičini koji je uglavnom van stroja i alternativa Gobeljardo. Sada nemamo ni alternativu na centralnom beku.

 

Pa džaba pojačanje od 2 miliona, ako smo šuplji kao sito.

 

edit. Naravno, postoji opcija da se Sanogo spusti, ali to je jako rizičan potez, pa da Kawanga igra pozadi, ali opet nije ni to nešto najsrećnije. 

Mada svaka opcija je bolja nego da gledamo Gobelju na toj poziciji, pošto je to penal i crveni u najavi.

Edited by Don Juan
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da imamo zamene za vise kljucnih pozicija u timu, ali avaj, bice sto kaze kolega seci usi-krpi dupe.

Slika i prilika posvecenog rada sporCkog sektora, nigde jebene strategije da, kad vec postoje dobre sanse, iste i iskoriste.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fradler said:

Pise maxbet (onaj Mirko koji uglavnom ima dobre informacije), da je Rodrigao pred potpisom.

Pa ok, štoper, samo što ćemo ući u problem sa strancima, a pretpostavljam da ga ne dovode da sedi na klupi.

 

edit. Rodrigao, Sanogo, Kangwa, Bukari, Ohi....

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Laki21 said:

Ko je Rodrigao?

Ako se ne varam, to je CB iz Sočija.

19 minutes ago, Venger said:

Rodrigao totalno nepotreban igrac.

Zašto to misliš? Generalno ja nešto nisam oduševljen kada čujem "brazillski odbrambeni igrač", ali ovaj je napredovao u Sočiju. Nama svakako treba CB, a ne znam koja bi opcija bila bolja, a da je za nas platežno moguća.

Tu je samo problem stranaca, ništa drugo, ali bi smo mogli recimo da okrenemo na 3-5-2 lagano formaciju sa njim, pod uslovom da ne prodaju Erakovića.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Markoss said:

 

Da, i meni je slucaj Kafu prosao kroz glavu, ali nadam se da nece.

 

Secam se Bukarija protiv nas u Beogradu, ubio nas je bukvalno, bio najbolji igrac na utakmici. Cak sam bio u faoznu - jbt kako mi ne iskopamo ovako nekog, vec to pre nas urade Trencin, pa Gent. 

 

Pa onda nema bojazni od novog Kafua. Ako cemo tako da gledamo stvari, onda zasto uopste smo hvalili Bukarija protiv nas kad je delovao kao krilo iz lige 5tica, ako cemo uvek da stavljamo znak pitanja na svaki transfer ili u ovom slucaju , kad smo tog istog Bukarija godinu i po dana kasnije doveli u klub. I nije ga se Gent lako odrekao, vec za 2 mil evra plus %, to uopste nije malo, taj isti Gent je njega platio 1 mil, platio je i Simona iz Trencina pre njega, isto 1 milion, platili smo i Kangwu manje od 1mil, isto mozemo da postavimo pitanje zasto su ga se Rusi lako odrekli. Fudbal i transferi su ti kao berza i akcije , ulozis, ali sa odredjenim stepenom rizika da li si potrefio ili ne pojacanje, ako jesi, onda si u plus i na terenu i u finansijama od dalje prodaje, ako nisi, onda si u minusu, prosta stvar. 

 

Grese i mnogo veci klubovi od FKCZ sa x puta vecim budzetima i to sa pojacanjima koje plate po 70 miliona. Sta onda mi da ocekujemo kad platimo 2 miliona? Radis, kupujes i to je to, nadas se da nisi mnogo zabrljao. I Kafu kad je dosao, tesko da je neko mogao da kaze je to los potez,e sad, ko zna sta se desava sa svakim od njih posebno, ne snalazi se svako u novoj sredini, nema svako isti mentelitet, neko je flegma, nego pitbul, nego ovo neko ono, miloon stvari utice na to da li ce se ili nece spojiti sa timom. Nekom treba vise vremena, nekom manje, evo vam Ivanic primer, covek je godinu dana lutao , bio pred izlaznim vratima, a nije stranac. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...