Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Спречава га уградња у премије и плате Гобељића, Срнића, Павкова итд. Клинци мала плата, мала уградња. Нема обештећења, фамозних пара за "чисте папире".

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Redstar0356 said:

Burmancevic ili tako nesto, hteli smo ga al ultra kopu nije podoban

Nije on. Mislio sam na Vladimira Rodica. Secam se da je bio solidan u Radu i nekako zaglavljen izmedju pozicije desnog beka i desnog krila, ali vidim sad u statistici da u Svedskoj vise igra kao krilo.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno tamo negde od 2019 svakih par nedelja otvorim Transfermarket da proverim kada Gobelji ističe ugovor ...

Prodje par nedelja,ja opet,tera me  neki djavo,pomislim : Ma da nisam ne daj bože loše video .. Pa opet proverim ...

Završi se ova sezona,reko,evo dodje i taj dan,sada će da se pozdravimo sa Pankovim,francuskom braćom i povrh svega,napokon da se kurtališemo bede sa vrata ...

A sve me neki tanušni glas u pozadini opominje : Pa znaš ti ko nam vodi klub,nemo' da si budala,a ja mislim : Pa nisu baš tolika goveda i govna,neće valjda ...

Kad ono : Prc ... Pa ti budalo posle opet kidaj živce i grizi nokte kad igra Zvezda ...

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Srecan Gobelja svima koji slave😂😂😂

 

Kaze lik, kad sam dolazio niko nije htio da dodje a sad svi bi da ostanu. Ko ce tebe druze?

Taj daje pola plate Terzi i druzini ili ima neke snimke, trece ne moze biti.

on ima dogovor sa terzom 70:30.

70% terzi, 30% njemu.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, mora Gobelja da bude tu zarad mira u kuci, da nam Borjan bude raspolozen. A i bolje Gobelja za 200k nego Gajic za 500k. Svakako ce Picini biti starter.

 

E sad, da li Picini moze da iznese sezonu bez povreda, a usput i da odigra na zadovoljavajucem nivou, veliko je pitanje. Ovo do sada je bilo prilicno traljavo za igraca s takvim pedigreom, osim frizure nista vredno pomena nismo videli.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Stankovic pre probati neki novi eksperiment tipa Srnic ili Ben na desnom beku, nego sto ce mu igrati Gobeljic. Videlo se u ovoj polusezoni koliko ceni njegove kvalitete.

 

Olako je Bakajoko pusten niz vidu, ima sve sto treba za modernog beka - fizikalije, brzinu, korektan centarsut. Momak je prosao mladje kategorije francuske repke, igrao redovno u svajcarskoj ligi, debitovao za prvi tim Intera... Vala je mogao da dobije sansu, mozda bismo sad imali sasvim solidnog beka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Mislim da ce Stankovic pre probati neki novi eksperiment tipa Srnic ili Ben na desnom beku, nego sto ce mu igrati Gobeljic. Videlo se u ovoj polusezoni koliko ceni njegove kvalitete.

 

Olako je Bakajoko pusten niz vidu, ima sve sto treba za modernog beka - fizikalije, brzinu, korektan centarsut. Momak je prosao mladje kategorije francuske repke, igrao redovno u svajcarskoj ligi, debitovao za prvi tim Intera... Vala je mogao da dobije sansu, mozda bismo sad imali sasvim solidnog beka.

Tu je Bakajoka još 😁

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

A koji je kurac tom Piciniju. Koliko mu treba da se spremi? 

Boli ga kurac. Zavrsio sa ozbiljnim fudbalom, dosao da uzme jos neke pare na ime i da ulaze u one glupe VR projekte.

 

Mocart:

Pičini je Zvezdina opklada: Mora da pokaže da je u stanju da iznese sezonu ili u vatru ponovo uskače Gobeljić

 

Citaj: Gledacemo balvana Gobelju do daljneg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

A koji je kurac tom Piciniju. Koliko mu treba da se spremi? 

Nije stvar do spreme. imao je povredu koja je mogla da u potpunosti udalji od fudbala, i pitanje je da li igrač sa takvom povredom ikada više može da se vrati na nivo pre povrede. Propustio je gotovo dve sezone pre ove, i sada je manje više normalno da čak i ako se u potpunosi oporavio od primarne povrede, da ga muče druge "sitnije".

 

On u suštini zna fudbala, ne stiže se tako lako do reprezentacije Italije, ali je ozbiljna kocka i veći je rizik što mi nemamo alternativu, osim da menjamo formaciju, pošto i na levom beku nemamo alternative.

 

Možda je 3-5-2 rešenje, ali opet imamo manjak odbrambenih igrača, a i to što imamo kao back-up (Gobeljić, Pankov) je diskutabilno najblaže rečeno. 

 

Jedino klinci koji dolaze, pod uslovom da više nemamo odlazaka na tim pozicijama.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...