Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

6 minutes ago, berti said:

Naravno da hocemo pobedu, ali se mister toliko zgadio sa ovim jajarstviom da je zasluzio  neko sranje

Misliš da je ili- ili?

Da smo igrali fudbal bukvalno smo trebali da nakantamo uvu krntiju od Partizana.

Potpuno je jasno kako je taj tim došao do jbnh 98 bodova u nesrećnoj King Long ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanic kao u onom derbiju kad smo pobedili 2-0 ne ume da dokusuri protivnika.

Steta sto je mrlju na ovaj derbi ostavio Stankovic i sto nam se ne pise dobro sa njim, ali akterima svaka cast, Kataiju pre svih. Videli smo 3 lepa gola i jos par dobrih sansi na obe strane.

Ostaje jedna istina, a to je da je Zvezda zasluzeno sampion, a da je kup potvrda toga. Stanoju su svi aduti izbijeni time i jedino mize da pruzi ruku boljem.

Katai je resio 3 derbija, samim tim i najzasluzniji za duplu krunu, za razliku od Rikarda koji je teroriisao male klubove, dok je protiv Zvezde bio redovno nevidljiv.

Lep kraj godine, hvala Zvezdo, hvala srbobranskom magiku❤

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zasluženo. Realno bolja ste ekipa na 10 od 11 pozicija + i po koja rezerva. E sada što ne igrate bog zna kakav fudbal to je već nešto drugo.

 

Čestitke na sezoni.

Edited by dzoneee
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Misliš da je ili- ili?

Da smo igrali fudbal bukvalno smo trebali da nakantamo uvu krntiju od Partizana.

Potpuno je jasno kako je taj tim došao do jbnh 98 bodova u nesrećnoj King Long ligi.

Od njih smo bolje za 3 klase. Mi njih ispod 3 razlike ne bismo smeli da dobijemo. Oni nista ne znaju, katastrofa su, a mi igrami kao da je sa druge atrane neki salcburg, briz, psv... Ma sramota

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne može mr. Stanković da mi ogadi bilo koju titulu, pa ni ovu, Zvezda je iznad svih, bila i biće.

Ali mi ova titula ipak dođe više kao go statistički podatak, igre bez, emocija bez, a tek fudbala bez, i to sa obe strane. Ako je neko slučajno zapamti, pamtiće je po tome, da je Katai opet pokazao svoje majstorstvo uprkos mr. Stankoviću na klupi.

Okrećemo se Europi.

Link to comment
Share on other sites

Svakako zanimljiviji derbi nego onaj prethodni, barem smo vidjeli tri gola i nekoliko šansi na obje strane, ali i dalje igramo previše pasivno i povučeno. Kad god povedemo na derbiju momentalno se kreće sa zatvarenjem utakmice, Partizan nas je danas kaznio, ali na kraju smo se izvukli. Čestitam duplu krunu, zasluženo smo je osvojili!

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Od njih smo bolje za 3 klase. Mi njih ispod 3 razlike ne bismo smeli da dobijemo. Oni nista ne znaju, katastrofa su, a mi igrami kao da je sa druge atrane neki salcburg, briz, psv... Ma sramota

izvini. greskom sam tebe kvotovao. hteo sam don radonju.

Link to comment
Share on other sites

Upravo je bitno to da navijaci Zvezde zele da ekipa protiv slabijeg Pfk bude dominantna i na terenu to pokaze, sto smo videli da moze u februarskom derbiju.

Ono sto misterov tim igra u vecini domacih meceva je sramota, al sto pisase ovde ljudi - izgleda da od nekog boljeg trenera nema nista...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...