Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

U jsl smo celu polusezonu odigrali u leru i na neki vic nekolicine igraca koji vrede.
Mislim da Deki ne moze znacajno da popravi stvari koje su do njega, s tim da ide i doselekcija ali ako budemo igrali kao ovu polusezonu - nista nema da uradimo.
Svakako je vrlo tesko dostizno minus 5...
A ako Mita i Terzinjo odrade doselekciju kao do sada što su birali igrače tek nema ništa da uradimo.
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Don Juan said:

Ako si gledao revanš u Renu, teško da si to video poštom igrom slučaja nismo primili 7-8 komada.  Robija protiv Bordoa sigurno nisi gledao.

Nema veze, izasli smo da igramo napadacki, Ren je za nas tad bio Psg po igrackom kadru. A protiv Psz-a se napramismo a igrali smo defanzivno. Tako da uvek biram napad i borbu pa makar primili 8 komada  nego defanzivu a da primimo 6.  Robi je otisao posle prve utakmice sa Bordom, drugu je vodio lazni Murinjo Sale Jankovic al to je bila 10/10 robijeva ekipa i taktika. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Redstar0356 said:

Nema veze, izasli smo da igramo napadacki,

Nismo mogli da prenesemo loptu u prvom poluvrmenu. Napadački. Jedna od najlošijih utakmica koju je Zvezda odigrala u Evropi. Za kvalitet Rena žestoko mašiš. Prosečna francuska ekipa. 

Bitno je da živi mit.

E da. Robi nije vodio meč protiv Bordoa, ni u Beogradu ni tamo.

Edited by Don Juan
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Don Radonja said:

Pitam se pitam sta su ljudi videli u Zivkovicu na pocetku njegove karijere pa ga proglasili za talentom...

Brzinu i to sto je ponikao u holandskom fudbalu. 

 

Dzaba sve ako nisi uporan, mentalno jak i disciplinovan. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Don Juan said:

Nismo mogli da prenesemo loptu u prvom poluvrmenu. Napadački. Jedna od najlošijih utakmica koju je Zvezda odigrala u Evropi. Za kvalitet Rena žestoko mašiš. Prosečna francuska ekipa. 

Bitno je da živi mit.

E da. Robi nije vodio meč protiv Bordoa, ni u Beogradu ni tamo.

Ali smo hteli, to je bitno, nema veze sto su nas sabili, u svaku utakmicu smo ulazili napadacki. Protiv tog Rena smo u prvoj utakmici delovali solidno pa cak i poveli.  Od Grofa Bozovica pa na ovamo mi necemo da igramo fudbal. 

 

Prosecna Francuska  ekipa da ali ja sam govorio o head to head, odnos snaga je bio takav da su oni tad za nas bili isto sto je Psg bio za onu Zvezdu. Pa mi smo tad imali samo Lazovica i to je to. Ostali su bili poluigravi, Bajkovic ludak sa nesumnjivo dobrim refleksima i partijama ali sa puno kikseva, sredina svi znalci sa loptom al spori i realno osim znanja nisu imali puno zapazenih kvaliteta. Robi je iz te ekipe izvukao daleko vise nego sto je Difens Milojevic izvllacio iz njegovih. Robijeva ekipa nije mogla da igra bolje od onoga zbog igraca koji su igrali najbolje sto su mogli  i preko toga a Milojeviceve ekipe nisu igrale pi 30% onoga sto su igraci mogli. Pa zamislkte da je Robi mogao da ima igrace poput Ivanica, Kataija, Marina, Boacija,  Degeneka, Dragovica... Kao sto ih  imaju Misteri i Defanzivni bok specijalci. 

Link to comment
Share on other sites

Odradjeno profesionalno, dva puta u minusu, posebno prvo neverovatan kiks golmana, ali ekipa s digla i vratila.

 

Umorna i potrosena, izraubovana i iznurena, uspela je da iznese mozda i najteze gostovanje ove jeseni, uzimajuci sve ove stvari u obzir i kvalitet rivala. Prvi derby na Mari je kljucan, ako se to dobije, titula ce biti jako blizu. Onaj drugi derby bilo u gostima ili kod kuce, bice takav da ce pritisak biti veci na njima nego na nama, jer oni od 2019 nisu dobili derby.

 

Ohi je predator u 16m kakvog FKCZ nije imala odavno, covek je tek u 28 pokazao klasu, nije nesto previse pokretljiv van 16m, ali u 16m je klasa, realizuje sanse na svakojake nacine. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lancelot_Bg said:

Не капирам какви бандити ? Игра наша Звезда, сад када је потребна највећа подршка лик на форуму ЦЗ тролује о неким бандитима... Мало ти је 1/8 УЕФА лиге, 35 место на УЕФА листи итд. ? 

Ај севај на ваш део форума,  мислим да имате свој топик овде. 

Ovo oštro kao da se Gobeljic registrovao na forum

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Dejan Stankovic ce mnogo bolji posao napraviti sa nekom ekipom iz sredine tabele iz lupam Italijanskog prvenstva nego sa ekipama koje imaju navijaci koji traze brz, agresivan, atraktivan fudbal plus rezultate. On ima rezultate sa Zvezdom i to je jasno svima, bar bi trebalo biti, ali nacin na koji on pravi te rezultate jednostavno nije dovoljan za ekipe sa navijackom strukturom kao sto je Zvezdina. E sad Zvezda odavno nije fudbalski gigant u igrackom smislu i da igra neki atraktivan fudbal, ali valjda ta zelja kod navijaca za tim je veca nego mogucnost da se sagleda trenutna realnost u nasem fudbalu. Pogotovo ne pomaze cinjenica sa svim njuskama koji obitavaju oko kluba godinama vec.

 

Stankovic je trener koji mozemo reci da dolazi iz sredine gde su disciplina i sto manje rizika na ceni. E sad takav pristup moze biti u redu kad imas igrace koji su sposobni da te neke dogovore ispostuju i sto je najbitnije da ih konstantno ponavljaju iz utakmice u utakmicu. Zvezda pre svega ima izuzetno lose takticki obucene igrace. I to ne moze niko da popravi. Druga stvar u klubu garant duvaju ko zna kakve struje i ko zna kakvi su odnosi. Ne moze u klubu koji je uvek podlozan udarima raznih vladajucih struktura i neizbeznih kriminalnih organizacija maskiranim u huligane da bude sve podredjeno fudbalu i sportu. Jednostavno tu nema logike. Da bi tim delovao kompaktno i kao celina potrebno je nesto sto se u nasem fudbalu mozda dogodi jednom u 10 godina a to je da u klubu svi budu fokusirani samo na fudbal. Dejan Stankovic nije dosao u pravo vreme i ocigledno je da ne moze da se izbori sa nekim unutrasnjim problemima. Zato ce najverovatnije i otici. Ali ne treba da ga niko krivi sto je bar pokusao nesto i realno i ostvario neke ciljeve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ide Stankovic nidje, dok ne zavrsi posao. Polako, odigrano 21/37 kola, tek nesto vise od pola, a jos dva derbija se igraju i play off, imace oba tima zajebana gostovanja , vec u prvo prolecno kolo Zvezda docekuje Cukaricki, a Partizan gostuje Radnicki Nis. Vidicemo, mozda stigne direktiva sa vrha, pa prodaju Rikarda, nece im biti prvi put da prodaju spiceve u sred polusezone, setimo se kad su prodali Lazovica i Skuletica u januaru, pa ostali na Viteza Koju. 

 

Da je ovo liga na zapadu i da nema pauze, svasta bi bilo, ovako, prolece je kao da pocinje drugo prvenstvo sa 16 kola. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Vukanovic jeste balvan, ali je bukvalno korisniji i od Zivkovica i od Falka i od Dionija, sto je toliko sramota za ovu potonju trojicu koji su fudbalski za klasu ispred Vukana, pogotovo Falko. Jos veca sramota ide na racun onih koji su doveli ove igrace i sprcali par miliona. 

 

Zivkovic mi je vec sad jedan od najantipaticnijih fudbalera Zvezde u 21. veku. Bilo je vecih neznalica, ali ovako kurcevit stav, a ovoliko neznanje je nerealno.

 

Pankov deluje kao lik koji ne bi mogao da natacka 20 loptom. On tolko nema osecaja za fudbal, pritom nije nesto ni jak, ni skocan, uglavnom se bas muci protiv jacih spiceva. Klasican superliga stoper, da pegla u nekoj Vosi ako ga sreca malo jace pogleda. Bez ikakvog konkretnog kvaliteta, cistac, a opet ne znam, sad da neko i njega pita sta radis najbolje, vrv bi odgovorio klizeci mi je super. 

 

Popovicu hvala, ali on je maltene na svakoj tekmi imao ovakve gluposti koje rezultatom srece samo nisu bile pretvorene u gol a protivnika. Borjan je naravno broj 1, mada se bojim da ce i on poceti da nas casti prisustvom kako vreme bude odmicalo, kao i Stojkovic u Partizanu. 

 

Srnicu je ovo bila poslednja tekma kod nas, ne ostaje. Isto vazi i za Vukanovica, isticu im ugovori do kraja godine, a i sa Bakajokovim zastupnicima je dogovoren raskid saradnje, tako da smo od danas "slabiji" za trojicu fudbalera. Radi se i na razlazu sa Dionijem i mislim da ce i to da se finisira ubrzo. 

 

Rodic je predobru jesen imao, narednih dana ce se definitivno znati dal produzuje ili ne, za sad je blize ne, mada i Ivanic je bio, pa je potpisao, tako da, nadam se da cemo da ga blindiramo dok ne lipse.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Ljubitelj baklave

 

Nemoj o direktivama, spremi se za derbi, bicemo odmorni, igramo tek u u martu 1/8 finala LE dok ce oni za to vreme igrati protiv Sparte. Znaci, da se odrade dobre pripreme i ako ima makar malo mozga da se konacno odradi dobar prelazni rok. Valjda ce i za nas mucenike da se konacno desi takva zgoda. Da se nakon x godina odradi dobar prelazni rok. 

I da, saglasan sam skroz sa postom  @dzoneee, mi nemamo kvalitet da lako pobedjujemo ekipe kao Braga, Midtjiland, Ludogorec, Kluz(bez obzira na 4:0 u Bg sve nam se poklopilo na tom mecu).... vec dobrom taktikom pripremom meca. Dvomec protiv Milana je dobra vodilja, ali za takve partije u kontinuitetu treba vise kvalitetnih igraca, mi takvih imamo 4, 5 mozda.

Plus se letos desavalo svasta sa Degenekom i Pavkovim, a za to su krivi svi, od Terzica do Dekija. Tu je pocela da se skuplja negativna atmosfera. 

 

Da ne govorimo o promasajima a la Bakajoko, Risairo, Dioni, Krsticic, pa i Falko za koga se vidi da stvarno zna fudbala, ali nesto tu fali, ocigledno. Cim ga je i Deki onako prozvao pred put u Bragu. 

 

Jbt, mi smo sve promasili u proslom, prelaznom roku izuzev Deda Zlativoja. Za to nije uprava uasluzna vec. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, bosMan_jr said:

Ko god bilo sta u nasoj igri protiv Rena navodi kao svetao primer apsolutno nema veze sa fudbalom, a ni zivotom. Te utakmice su me toliko deprimirale da sam zamalo prestao da gledam Zvezdu od muke i nemoci

Mene je Naftan u Beogradu više iznervirao. Kad tad nisam riknuo nikad neću.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da još jednom sagledamo ekipu onako komplet.   Golmani uglavnom na očekivanom nivou. Borjan i dalje nosi ekipu i ne košta ekipu dok Popovic koliko god ga neki forsirali ipak nike za više od prve rezerve.   Odbrana je dolaskom igrača kakvog odavno nismo gledali uglavnom bila solidna. Dragović je naš ubedljivo najbolji igrač i vuče celu odbranu. Degenek je odigrao korektno imao onaj kiks protiv Danaca ali s'obzirom koliki pritisak trpi od ološa  nije podbacio. Pankov je ono prosek, moze da bude tu u klubu na poziciji rezevnog stopera ali nesto jače od njega se ne moze očekivati. Erakovic igra i napreduje, mozda ne baš koliko ja očekujem ali ima od koga da uči i samo dve stvari ga mogu tu sprečiti. Nedisciplina i prodaja. Na sredini Sanogo kad igra je odličan kao i luckasti Kanga ostalo nije vredno pomena. Zamalo da zaboravim bekove, koje bekove? Rodic je odigrao korektno a ostali bolje da ne pišem o njima. Ivanic uglavnom dobar, zna fudbal i mora mu se još više verovati. Katai kad je spreman i zdrav sjajan ali ostaje ta večita dilema zašto nije dovoljno spreman. Pavkov zadovoljo, ono sto treba da radi on to i radi i uvek ima mesta za njega. Ostali napadaci velika nula. Mlade snage Stanic i Lazetic nagovestili da imaju nesto ali da postanu pravi igrači za Zvezdu moraju jos mnogo da rade. I to je sve, ostalo treba otpustiti,prodati,pokloniti samo da se oslobodimo nekvalitetnih igrača. Naravno preduslov svega je čistka u klubu i dogovor sa stručnim štabom oko pojačanja. Nesto nisam optimista da ce se to desiti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gajic,Gobeljic,Pankov,Degenek, Krsticic,Srnic,Dioni,Vukanovic, Falko. 

 

Svi napolje i da se dovedu dva desna beka, levi bek, dva krila, stoper i podrska Sanogu na sredini.

 

5 bodova se mogu stici osim ako galaktikosi ne kupe bas sve.

 

Realno je da kiksnu vec u prvom kolu u nisu, imaju tezi raspored od nas mnogo, ako dobijemo derbi i ako bude regularno bicemo u prednosti pred plejof. 

 

Do tada Deki da se sabere i da poradi malo na sebi svojoj ekipi a ne da zavisimo od nadahnuca Ivanica, Kataija i Kange.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Meni je zao sto ne vidimo vise Falka. Mislim da on zna fudbal. Malo je pokazao ali mislim da on zapravo moze mnogo vise.

 

Како да ти не буде жао чо'ека који са клупе гледа Његоша, Срнића, Вукановића и Живковића. Гледао би и Гобељића да није био мамуран.

Ја цијеним да би Фалко у систему био добар, хитар, брзо размишља, зна са лоптом. Али на страну и то, платити га толике паре и онда се на њему издркавати док се ротирају балвани (који ће се продати ниђе) је злочин. И од стране тренера и управе. Између осталог зато је и јесте финансијска дубиоза упркос рекордним премијама УЕФА ево већ 5. годину узастопно, џаба резултати...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

Meni je zao sto ne vidimo vise Falka. Mislim da on zna fudbal. Malo je pokazao ali mislim da on zapravo moze mnogo vise.

 

Klasičan igrač malog fudbala, tu bi bio Bog otac. Nije mu kasno da se prešaltuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.Od večeras sam član ovog foruma.
Zvezdi je potreban ozbiljan remont.Gomila preplaćenih igrača koji ne prave razliku ni u domaćici.Pocev od desnih bekova koji su ocajni.Ali priča se da ćemo dovesti stranca posto domaćih opcija nema.Problem je rezerva.Prvi ja ne mogu da gledam indisponiranog Gajica i Gobeljica koji ništa unapred ne može uraditi.Odakle ideja da se Krsticic vrati?Fizicki se raspadao pred kraj prvog mandata.Da se ne lažemo,za toliku platu,ama bas ništa ne doprinosi.Krila osim Kataija i Bena neupotrebljivi,čak ni Bencuga vise u Evropi ne može napraviti razliku,ali je odličan za bunkere u Ling Longu.Na Falku se vidi da zna fudbala,ali je fizicki bas preslab,kao Garsija.

O Zivkovicu i Dioniju nemam reci,genijalni Mita i njegov sin sef skauting službe.Obični ljudi kao sto mi bi pogodili bar jedno pojačanje.

Voleo bih na zimu da priključimo blizance Mituljikice,Radulovica i Stankovica.Verujem da ti momci neće igrati ništa lošije od nazovi “Pojačanja.”

Nasi produkti,imaju potencijal,vredi im dati šansu.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Pozdrav svima.Od večeras sam član ovog foruma.
Zvezdi je potreban ozbiljan remont.Gomila preplaćenih igrača koji ne prave razliku ni u domaćici.Pocev od desnih bekova koji su ocajni.Ali priča se da ćemo dovesti stranca posto domaćih opcija nema.Problem je rezerva.Prvi ja ne mogu da gledam indisponiranog Gajica i Gobeljica koji ništa unapred ne može uraditi.Odakle ideja da se Krsticic vrati?Fizicki se raspadao pred kraj prvog mandata.Da se ne lažemo,za toliku platu,ama bas ništa ne doprinosi.Krila osim Kataija i Bena neupotrebljivi,čak ni Bencuga vise u Evropi ne može napraviti razliku,ali je odličan za bunkere u Ling Longu.Na Falku se vidi da zna fudbala,ali je fizicki bas preslab,kao Garsija.

O Zivkovicu i Dioniju nemam reci,genijalni Mita i njegov sin sef skauting službe.Obični ljudi kao sto mi bi pogodili bar jedno pojačanje.

Voleo bih na zimu da priključimo blizance Mituljikice,Radulovica i Stankovica.Verujem da ti momci neće igrati ništa lošije od nazovi “Pojačanja.”

Nasi produkti,imaju potencijal,vredi im dati šansu.

Dobro veče Stevice, hvala što si nam otvorio oči. 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

#neverovanje kao kad je meni pao tiket od 2.000eur zbog stative. A posle shvatim da sam se dzabe lozio, pao mi i jedan mec pre tog zbog ofsajda. 

 

Ali ovaj batica ipak dobije svojih 420.000eur godisnje (ako ga isplate Terza i Mrkela), zabole ga za 2.000eur po golu, a ja...  

 

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...