Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Srnić je krilo, takav je i došao iz Čuke. Sad su ga pretvorili u zadnjeg veznog , kao brata blizanca mu. 

On kad je došao kod Grofa, u prvoj polusezoni je zabio oko 10 golova, što je vrhunsko ostvarenje za krilo. 

Dao gol Sparti, Kelnu itd itd, kakav da je, nije baš dunster. Moje mišljenje je da će sa njim biti produžena saradnja iako Zvezdi treba neko poput onog Traorea iz Sheriffa, recimo.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Edward Louis Severson III 

@Čvarkov

 

Gde ste braco jeste zivi? :15:

 

gledao sam samo drugo poluvreme. Zena me probudila dosao mi cale na rodjendan i da gledamo tekmu. 
Kako sam ustao tako je Gobelja uradio svoje. 
Ali eto ispostovase me za rodjendan.

Juce nisam bio u stanju da pisem videh samo da je na fudbalu vise strana ispisano nego na basketu. 
Dosao sam samo da se javim da sam ziv, cujemo se ovih dana. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam običaj da pišem na vašoj temi ali me je moj imenjak naterao na to. A i kod nas nema svrhe, čast izuzecima.

Iskrene čestitke prvo, neverovatan uspeh.

Ali Deki je zaslužio to. Jednostavno je preneo taj ratnički mentalitet na igrače, koji osećaju podršku trenera i ginu na terenu. Igraš onako kakve igrače imaš, pa iako je izveo 5 bekova i Srnića, ne samo protiv Brage, rezultat je tu. Kakve su mu nesrećnike doveli napred, dobro da ne igra sa 2 golmana.

Vidim da su se ućutali dežurni pljuvači, pogotovo ovi koji se stalno pozivaju na bata Djoru. Sad se njihov gnev izlio samo na nesrećnog Gobelju, koji nije, ruku na srce, baš čist u glavi ali igra jer nema ko drugi. 

Često čujem, čak i od vaših navijača, kako je Zvezda miljenik sreće, prvo talični Miloje, sad i Deki. Nema ovo veze sa srećom, uigrana zadnja linija, ove godine je još dobila na kvalitetu sa Dragovićem, sa fenomenalnim Borjanom, nestvarno im je teško dati gol. Dva vanserijska igrača uglavnom reše napred na čist individualni kvalitet. 

Forma tempirana za ovaj period godine. Hrabro.

Kapa dole

 

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Nesto se desilo sa Dekijem posle Milana. Kao da je Vladan usao u njega po pitanju nekih wtf odluka. Ove formacije 5-4-1 sa ovim bekovima su nakaradne, Srnic je mucenje za svakog ko voli fudbal. Posle derbija se pozivao na mlade igrace i nakon toga ih vratio na kašičicu. Njegosa je ugasio, Velju isto a šatro bilo ponuda za njega. Losiji je trener nego pre godinu dana i jako sam zabrinut za nastavak njegove karijere. Imam i utisak da jedva ceka da zabode neki novi angazman.

 

Videh Terzin intervju, vidi se da cita forum, sve je to lepo rekao, treba na brzine i hitrine, ali nam treba i neki plan. Ako cemo da igramo sa 3 pozadi sto bih ja voleo, onda moramo citav roster prilagoditi tome. A to nije lako. Imamo i prilicno matoru ekipu koja je uz to i veoma skupa. Ben verovatno ima preko 500k. Krsticic isto, a ne igra. Falko takodje. 

 

Stankovic ako ostaje onda ne sme da ode na leto. 

 

Dodao bih samo da smo zasluzili da budemo 1. u grupi iako nismo igrali dobar fudbal.

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

Quote

Jasno je da su se crveno-beli u Terzićevom mandatu odlučili da ne budu razvojni klub i da deca kluba imaju uzak prolaz do prvog tima. - Mozzart

Quote

Razmišljamo da predložimo da tri mlada budu obavezna, jer mislim da Superliga treba da bude razvojna liga - Terzić

 

Quote

Generalni direktor Zvezdan Terzić zaigrao je intrigantno i vrlo riskantno, svestan da samo kvalitetnim igračkim kadrom može da zadovoljnom drži zvezdašku javnost i uzda se u priliv novca iz kase UEFA. Držao se čvrsto tog stava, mada svestan da je to sprint po tankoj žici. Između orbite i provalije. - Mozzart

Sunce ti žarko kakav plaćenički članak 🤣🤣🤣🤣.

 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2021 at 5:51 PM, dekifisher said:

 Igraš onako kakve igrače imaš

 

 

Просјечан комшија је одувијак више могао рећи на кошарци него на фудбалу.

Тумба или Крстаја су тежили да играју у складу какве су имали фудбалере.

Драган Стојковић Пикси се трудио да игра озбиљан Фудбал са великим Ф са оним што има. Зато су му играчи изгледали боље. Код батађориста је максимум да са дефанзивним задацима сакрију недостатке балвана…
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Oni se još i ponose odrađenim lopovlukom 😝  Zna li neko nesto vise o priči koja je krenula među zvezdaskom populacijom da su "otkrili" da je Dejo namerno dobio crveni karton u Tokiju. Navodno to je negde ispričao nesretni Zvonko Milojevic i dočepali se novinari. Mada meni to smrdi na terzicev udar na Deja!

Link to comment
Share on other sites

To se pričalo i ranije, čini mi se da je neko od igrača to  ispričao kao anegdotu na neku od godišnjica. Niko tome nije pridavao veći značaj jer je osvojena titula. Ne vidim što bi i sad. Kada neko dobije nadimak "Genije" zbog posla kojim se bavi sve ostalo je manje bitno. Savićević nikada nije bio disciplinovan igrač. Javna je tajna da je birao utakmice kad mu se igra. Takođe i da je izbegavao treninge izmišljajući sitne povrede, čuveni "Primicač". Ali, sve to ne može da umanji genijalnost i lakoću sa kojom je igrao, doprinos koji je napravio, titule koje je osvojio. Majstor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Knipex said:

To se pričalo i ranije, čini mi se da je neko od igrača to  ispričao kao anegdotu na neku od godišnjica. Niko tome nije pridavao veći značaj jer je osvojena titula. Ne vidim što bi i sad. Kada neko dobije nadimak "Genije" zbog posla kojim se bavi sve ostalo je manje bitno. Savićević nikada nije bio disciplinovan igrač. Javna je tajna da je birao utakmice kad mu se igra. Takođe i da je izbegavao treninge izmišljajući sitne povrede, čuveni "Primicač". Ali, sve to ne može da umanji genijalnost i lakoću sa kojom je igrao, doprinos koji je napravio, titule koje je osvojio. Majstor.

Pa te priče obično potezu oni koji su ljubomorni na karijere velikih igrača a Dejo  jeste bio veliki igrač

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Knipex said:

To se pričalo i ranije, čini mi se da je neko od igrača to  ispričao kao anegdotu na neku od godišnjica. Niko tome nije pridavao veći značaj jer je osvojena titula. Ne vidim što bi i sad. Kada neko dobije nadimak "Genije" zbog posla kojim se bavi sve ostalo je manje bitno. Savićević nikada nije bio disciplinovan igrač. Javna je tajna da je birao utakmice kad mu se igra. Takođe i da je izbegavao treninge izmišljajući sitne povrede, čuveni "Primicač". Ali, sve to ne može da umanji genijalnost i lakoću sa kojom je igrao, doprinos koji je napravio, titule koje je osvojio. Majstor.

Ok i to da je birao utakmice je više urbana legenda, nego što zaista ima potporu u stvarnosti. Ono što se malo znalo, ili o čemu se malo pričalo, je da je bio pod velikim znakom pitanja za meč u Bariju, pošto ga je mučio sada već legendarni primicač. Ipak nekako je mentalno uspeo to da savlada i da odigra koliko je mogao u finalu i na kraju bio zamenjen.

Elem. ono što se takođe ne priča je činjenica da Zvezda nije ispala fer do kraja prema njemu. Naime, on se vratio 1998 u Zvezdu i tu je hteo da završi karijeru. Međutim, neko je odlučio da je bolje da se forsiraju neki drugi igrači i totalno je skloljen i on se pokupio i otišao u Rapid. Šteta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro nam je došlo to preskakanje 1/16 finala, em bi dobili vrlo jebenog protivnika, em imamo dodatni period da se fokusiramo na SL. Bukvlano do marta imamo fore da u fulu guramo domaćicu i spremni dočekamo taj dvomeč u 1/8 finala.

 

Danas očekujem petardu u mreži Radnika, kao osveta za poraz, sve ispod toga ne prihvatam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...