Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

43 minutes ago, Perkos2 said:

bolje je bilo da je objasnio navijačima Zvezde zašto smo ponovo morali da gledamo gobeljića i živkovića u ekipi!   

To oko poluigraca koji su u timu i u ovako vaznim mecevima imaju minute i ulogu mora da se ponavlja nadalje, bukvalno je ono sinoc strasni sud sta je covek ponovo napravio, ono nisu ni osnove fudbala, to se bre ne uci na prvim treninzima vec se zna.

Jos jedan ozbiljan problem je, a o cemu je Deki govorio javno, da strani i dobro placeni igraci imaju probleme sa sitnim povredama i glavoboljom u trenucima koji odredjuju tok cele sezone. Jasno je da tu smrdi, a kinta kaplje, dok na teren istrcava Gobelja vojnik. Jbg, tako se ne radi i to se pre ili posle obija o glavu klubu.

Link to comment
Share on other sites

E pa čega se načitah, da ne poveruje čovek... Kakav smo mi mentalitet jbt, oči da povadimo jedni drugima zbog nespretne rečenice trenera. Pa nije akademik, aman. :classic_biggrin:

 

Ako izuzmemo debila ništa-novo-Gobeljića i Živkonesrećao-a, mi smo sasvim dobro izgledali sinoć. Izašli na teren, pošibali se kako valja, ali i bez zaletanja. I treba tako, čista osobina iskune ekipe u ovakvm tamičenjima i utakmicama. Zvezda ovakve utakmice ume da igra zahvaljujući debeloj kilometraži polovine tima, i eto nas u osmini finala kao prvi u grupi. Bravo & jebeš  onaj 2:0 Liverpul spram ovog, jer ne znači ništa osim klupske statistike i nešto ložnje. Ovo su već ozbiljni rezultati i to se porediti ne može nikeko. Ja prezadovoljan, kako god. 

 

 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Ok, svako ima pravo da na određene stvari da gleda na svoj način i apsolutno nema nikakvog smisla da ubeđujemo jedni druge šta je uspeh, šta nije...to je kako ko gleda na stvari.

Moje gledište je da je ovo zaista najveći uspeh, ne naravno od Barija, ali od sezone iza tog Barija. Ako ništa drugo činjenica da smo do sada u ovoj sezoni nakupili 12 bodova za koeficijent to jasno govori. Mi smo sada u jako probranom društvu i jednostavno treba slaviti, opustiti se i uživati. 
Stoji ono što sam napisao pre nekoliko dana, da bez obzira na ovo mi moramo da pravimo rez u ekipi i da se oslobodimo balasta tamo gde taj balast očigledno postoji i da se ne zavaravamo ovim rezultatima.

Što se tiče proslave Stankovića, pa ima pravo da proslavlja onako kako oseća u tom trenutku. Koliko sam ja video, on je kulturno prišao rukovao se sa suparničkim trenerom i onda počeo sa slavljem. Ništa on tu nije bolji niti gori od Klopa ili Murinja ili SImeonea, samo što imamo jako ružnu naviku da u svakoj prilici tražimo nešto za šta ćemo se uhvatiti, čak i tamo gde  toga nema..

 

Kao sto vec rekoh, svako ima pravo na stav, pa i ti i ja. Sve ok.

 

Moguce je da je meni Stankovic previse teatralna osoba., ne iskljucujem ni tu opciju. Inace, skoro uvek gledam da nabrojim pozitivne strane, pa tako i sad, ali nisam bas uspeo.

 

Izbor Gobeljica pre Gajica. Izbor Zivkovica pre Pavkova... izbor Srnica pre Krsticica... ne znam. Meni to nije ozbiljan trener.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Gobeljić je kršina, ali ja ne vidim da je Gajić pokazao neku igru ove sezone, zapravo se pretežno raspada kad igra. Treba nam desni bek svakako, nema smisla da se krpimo sa raznim mediokritetima. 

Četri crvena na evropskim utakmicama i par kardinalnih grešaka su sasvim dovoljno da se Gobeljic otpusti makar platili nekom klubu da ga odvede iz Zvezde

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Izbor Gobeljica pre Gajica. Izbor Zivkovica pre Pavkova... izbor Srnica pre Krsticica... ne znam. Meni to nije ozbiljan trener.

Gajić je ove sezone kriminalan, tako da izbor između njega i Gobeljića je izbor manjeg zla, s tim što ja Gobeljića nilada ne bih stavio u prvi tim. Već sam ranije napisao da je Živković imao prednost samo zbog kontri, ali jednostavno ne ide. Krstičić je takođe jako loš ove sezone, pa je i to isto kao Gajić/Gobeljić.

 

Nema pravog i lošeg odgovora kada mi kao navijači gledamo stvari, svako bi imao neko svoju viziju i dao prednost jednom u odnosu na drugog igrača. Ipak, treba poštovati da je trener taj koji na kraju ima završnu reč, i na osnovu ostvarenog na terenu ga treba vrednovati, a cilj ne samo da je ostvaren, nego je i premašen. Treba ipak podvući da on te ljude gleda svaki dan na treninzima i svakako ima mnogo bolji pregled na koga u kom trenutku i u kom kapacitetu može računati. To što mi imamo skraćenu rotaciju i što nemamo adekvatne zamene za neke igrače, to opet nije toliko kriv Stanković, koliko oni što su te igrače dovodili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niz gluposti i klasicnih idiotarija koje je Gobeljic napravio u jevropi prosto prevazilazi slabu formu i greske na terenu bilo kog drugog igraca, a nismo u deficitu tih vojnika kluba i igraca koji ne treba da igraju u Zvezdi.

Gobeljic je bukvalno prvi primer igraca koji treba da leti.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Gobeljića je trebalo najuriti odmah posle Milana. Mogli smo komotno da prođemo da nije napravio onaj idiotski drugi žuti karton.

Kud ga nije napravio i ranije..mozda bi neko drugi pospremio onaj odbijanac u gol..

Kad je zDreb i da li odmah saznajemo ime potencijalnog protivnika,koji ce na noge evropskom velikanu? :kece:

Link to comment
Share on other sites

Skuting postoji da bi se preudpredili ovakvi likovi poput Risaira koji ne vole fudbal, ne uzivaju na terenu i deluju kao da ih mrzi da postoje - bili preskoceni i zavrsili negde drugde. To dal je neko brz, spor, ima pas, nema, to moze svako ko gleda utakmicu da proceni, ali ovo je sramota.

 

On decko bukvalno izgleda kao da bi pre radio u rudniku nego bio na terenu. Nemoguce mi je da to neko nije mogao da sazna, da se raspita, da cuje, da skapira sam, nego smo ga doveli poslednjeg dana prelaznog roka, potpuno nerezonski, kao da Dioni nije bio dovoljan promasaj.

 

Malo je falilo i da sinoc platimo ceh Gobeljica, Pankova, Srnica, svih tih likova koji tu bivstvuju godinama i imaju "nebitne" uloge, a uvek se nadju na terenu u situacijama kada ne bi trebalo i redovno nas kostaju necega.

 

Pozitivna stvar je Erakovic koji je odigrao vrhunsku utakmicu. On mora da igra uz Dragovica, ako vec Degenek hoce da ide. I to moraju svaku da igraju. I bolje da to mesto stranca spucaju na desnog beka, nego na stopera. Gobeljic je debil, ali Gajic je amater, stvarno ne znam koga bi mi teze palo da gledam sinoc. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Jedno vreme se spominjao cak i Ristic, mada mislim da se tu krije neka patka.

Ristić bi svakako dobro došao, ali Ristić teško da može da pruži mnogo kao levi bek, pošto je defanzivno slabiji. On može da igra levo u 3-5-2 formaciji, ali da nam bude oslonac kao bek, nisam siguran da je pametna opcija. 

Njemu ugovor ističe u junu, ali obzirom da je konačno ušao u dobru formu, ne verujem da će mu prioritet biti povratak u Srbiju, makar ne u ovom trenutku.

Nama trebaju i levi i desni bek.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ristić bi svakako dobro došao, ali Ristić teško da može da pruži mnogo kao levi bek, pošto je defanzivno slabiji. On može da igra levo u 3-5-2 formaciji, ali da nam bude oslonac kao bek, nisam siguran da je pametna opcija. 

Njemu ugovor ističe u junu, ali obzirom da je konačno ušao u dobru formu, ne verujem da će mu prioritet biti povratak u Srbiju, makar ne u ovom trenutku.

Nama trebaju i levi i desni bek.

 

Svakako nam je potreban siri remont ekipe, cak i kasnimo s tim, jer smo vec stari, spori, umorni, i pomalo demotivisani. Sad bih mogao da napisem jedan elaborat o tome za koga mislim da treba da ide a kakve igrace bih voleo da dovedemo, ali mozda nije trenutak za to.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

Sad bih mogao da napisem jedan elaborat o tome za koga mislim da treba da ide a kakve igrace bih voleo da dovedemo, ali mozda nije trenutak za to.

1. Pankov

2. Gobeljić

3. Gajić

4. Nikolić

5. Srnić

6. Falko

7. Bakajoko

8. Vukanović

9. Dioni

10. Živković

 

Ovde mi jedino žao Falka, ali jednostavno ne ide.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako nista drugo u martu sa Ohijem u timu evropsko prolece. Bicemo jaci, kompaktniji. Imao sam sinoc utisak da Braga ne moze da nam da gol do sutra ali tu je Gobelja da razuveri. Ako maknemo po strani tu horor pricu zvanu Gobelja veoma lepa igra Zvezde sinoc. Prava takmicarska utakmica. Sve cestitke igracima i struci. Mislim da je klub spreman za cetvrtfinale liga evrope ove godine a tamo kako bog da. Jos jednom odlicno vece sinoc za Zvezdu. Kosarkasi, fudbaleri, mozda je malo i do svetog Alimpija stolpnika. Ziveli, relaksirano sa smeskom nastavljamo gde smo stali.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Markoss said:

Skuting postoji da bi se preudpredili ovakvi likovi poput Risaira koji ne vole fudbal, ne uzivaju na terenu i deluju kao da ih mrzi da postoje - bili preskoceni i zavrsili negde drugde. To dal je neko brz, spor, ima pas, nema, to moze svako ko gleda utakmicu da proceni, ali ovo je sramota.

 

On decko bukvalno izgleda kao da bi pre radio u rudniku nego bio na terenu. Nemoguce mi je da to neko nije mogao da sazna, da se raspita, da cuje, da skapira sam, nego smo ga doveli poslednjeg dana prelaznog roka, potpuno nerezonski, kao da Dioni nije bio dovoljan promasaj.

 

Malo je falilo i da sinoc platimo ceh Gobeljica, Pankova, Srnica, svih tih likova koji tu bivstvuju godinama i imaju "nebitne" uloge, a uvek se nadju na terenu u situacijama kada ne bi trebalo i redovno nas kostaju necega.

 

Pozitivna stvar je Erakovic koji je odigrao vrhunsku utakmicu. On mora da igra uz Dragovica, ako vec Degenek hoce da ide. I to moraju svaku da igraju. I bolje da to mesto stranca spucaju na desnog beka, nego na stopera. Gobeljic je debil, ali Gajic je amater, stvarno ne znam koga bi mi teze palo da gledam sinoc. 

 

Otkud vam ideja da Degenek hoce da ide? Momak vec dve sezone opstaje u Zvezdi iako ga redovano guraju da ode! Jos prosle godine pisalo se na ovom forumu da ga treba prodati i forsirati tandem Pankov-Erakovic a vidimo da njih dvoje ni danas nisu baš toliko napredovali da mogu sami da odigraju u kontinuitetu. Štoperski deo nam je najmanji problem u ekipi a ukoliko se sprema odlazak Dragovica onda treba razmisljati o njegovoj zameni. Moramo da nađemo po jednog kvalitetnog beka na obe strane. I barem jednog brzog baš brzog krilnog igrača. Uz dolazak onog iz Norveške to bi bilo dovoljno za prolece. I naravno osloboditi se onih gore nabrojanih, barem 6-7.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Otkud vam ideja da Degenek hoce da ide? Momak vec dve sezone opstaje u Zvezdi iako ga redovano guraju da ode! Jos prosle godine pisalo se na ovom forumu da ga treba prodati i forsirati tandem Pankov-Erakovic a vidimo da njih dvoje ni danas nisu baš toliko napredovali da mogu sami da odigraju u kontinuitetu. Štoperski deo nam je najmanji problem u ekipi a ukoliko se sprema odlazak Dragovica onda treba razmisljati o njegovoj zameni. Moramo da nađemo po jednog kvalitetnog beka na obe strane. I barem jednog brzog baš brzog krilnog igrača. Uz dolazak onog iz Norveške to bi bilo dovoljno za prolece. I naravno osloboditi se onih gore nabrojanih, barem 6-7.

 

Poznajem ga, hoce da ide. 

 

Mada dobar deo tih zelja uslovljen je time sto ga guraju da ide vec duze vreme, pisao sam i ja o tome 120 puta, sta su mu sve kacili na grbacu, steta, jer je dobar momak bas. Svakako se i on zasitio i hteo bi negde drugde da proba. 

 

Veci je problem sto se i Rodic zasitio i za sad je blize da bude scenario Milunovic, nego da produzi ugovor. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...