Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Sva sreca pa balvani onomad nisu stopirali dolazak Radonjica. Videli bi tada Evrope, malo sutra. Cudo im nije palo na pamet da samo pravoslavni mogu da igraju za Zvezdu. Eto ideje. Kad moze Bilbao slicno, sto ne bi i mi.

Ok, oni su budale, ali je uzasno sto njih slusaju oni koji dovode igrace.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vepar said:

 

Mozda gresim ali ti si pricao da vec imamo igrace tog kvaliteta i da ne bi doneo nikakve promene

Ne bih da budem ničiji advokat, ali koliko se sećam Markos je pisao kako bi voleo da ga vidi u ekipi, tj. ili njega ili Ranđelovića, ali da je dolazak Birmančevića stopirala grupa sa severa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Фудбалере Црвене звезде сутра очекује други меч  плеј-оф фазе квалификација за Лигу Европе са Клужом. Меч је напрограму у четвртак од 20:30. Стратег Црвене звезде Дејан Станковић одлучио се за 23 фудбалера који су кренули пут Румуније.

На списку путника се налазе следећи играчи:

Милан Борјан, Зоран Поповић, Милош Гордић, Милан Гајић, Марко Гобељић, Александар Драговић, Милош Дегенек, Радован Панков, Срђан Бабић, Милан Родић, Страхиња Ераковић, Секу Саного, Гелор Канга, Његош Петровић, Ненад Крстичић, Мирко Иванић, Вељко Николић, Ел Фарду Бен, Александар Катаи, Славољуб Срнић, Луис Диони, Милан Павков и Никола Крстовић.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Misterija Organizma said:

Фудбалере Црвене звезде сутра очекује други меч  плеј-оф фазе квалификација за Лигу Европе са Клужом. Меч је напрограму у четвртак од 20:30. Стратег Црвене звезде Дејан Станковић одлучио се за 23 фудбалера који су кренули пут Румуније.

На списку путника се налазе следећи играчи:

Милан Борјан, Зоран Поповић, Милош Гордић, Милан Гајић, Марко Гобељић, Александар Драговић, Милош Дегенек, Радован Панков, Срђан Бабић, Милан Родић, Страхиња Ераковић, Секу Саного, Гелор Канга, Његош Петровић, Ненад Крстичић, Мирко Иванић, Вељко Николић, Ел Фарду Бен, Александар Катаи, Славољуб Срнић, Луис Диони, Милан Павков и Никола Крстовић.

Degenek otputovao sa ekipom što je odlična vest jer to znači da je bilo samo istegnuće mišića.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Nakon odličnog rezultata iz prve utakmice, očekuje nas ajde da kažemo mirniji revanš. Prava prilika za malog Lazetića, ako ne od početka, onda da zameni Pavkeca. Ne mogu da gledam izmenu na poluvremenu ili tamo oko 60og minuta kako ulazi drvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, berti said:

Sva sreca pa balvani onomad nisu stopirali dolazak Radonjica. Videli bi tada Evrope, malo sutra. Cudo im nije palo na pamet da samo pravoslavni mogu da igraju za Zvezdu. Eto ideje. Kad moze Bilbao slicno, sto ne bi i mi.

Ok, oni su budale, ali je uzasno sto njih slusaju oni koji dovode igrace.

Na zvezdaskom gtru je jasan stav da bi se pola njih samospalilo da u klub dodje neki hrvat ili musliman...

Link to comment
Share on other sites

Ne pisem ovde i na temi Partizana, iz najvise dva razloga, prvi jer ne pratim, a drugi jer mi prosto muka od ta dva kluba u njihovim ovim oblicima "modernijeg doba" ali ne mogu da se nacudim vise majke mi ovakvom stanju i sta sve mogu ovde da procitam.

 

Zvezda je priznao to neko ili ne sama po sebi veliki klub, evropski klub, koji nije na nivou od pre al jbg i dalje je velikan. Ima velike legende evropskog fudbala, ima hrpu navijaca jer realno vama da grupica pa nek ih je 1000 stopira neke transfere vaseg kluba? Jel ste vi normalni? Ko su ti bre? Njihov posao je da dodju i da navijaju za svoj klub. Prosto ko pasulj, ako nece nemora ima sigurno i previse normalnih navijaca u ovoj zemlji koji bi popunili tu "prazninu" njihovim neprisustvom.

 

Meni nije normalno da nijedna velika legenda vaseg kluba a u stvari ne jedna nego bar jedno 10 ne ustane i krene da se dere na sav glas.. alo bre majmuni koga vise bre zajebavate! I ti menadzeri neki, i predsednik, i sportski direktor i navijaci prodavci narkotika, naoruzanja i belog roblja. Vi se uopste ne ponasate kao veliki klub vec jedno duze vreme. Da dozvoli Zvezda da moze da ima ovakve hostaplere iz zemlje. Da se skupi jedno 15 000 navijaca iz cele zemlje pa da nagrne na stadion tamo i cudo da naprave jer da je neko od evropskih velikana u ovakvim govnima to bi se dogodilo. Ovo je stvarno necuveno... da navijaci blokiraju transfer. A kako bi bilo da se blokira ulaz na stadion tim navijacima za promenu?   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, dzoneee said:

Ne pisem ovde i na temi Partizana, iz najvise dva razloga, prvi jer ne pratim, a drugi jer mi prosto muka od ta dva kluba u njihovim ovim oblicima "modernijeg doba" ali ne mogu da se nacudim vise majke mi ovakvom stanju i sta sve mogu ovde da procitam.

 

Zvezda je priznao to neko ili ne sama po sebi veliki klub, evropski klub, koji nije na nivou od pre al jbg i dalje je velikan. Ima velike legende evropskog fudbala, ima hrpu navijaca jer realno vama da grupica pa nek ih je 1000 stopira neke transfere vaseg kluba? Jel ste vi normalni? Ko su ti bre? Njihov posao je da dodju i da navijaju za svoj klub. Prosto ko pasulj, ako nece nemora ima sigurno i previse normalnih navijaca u ovoj zemlji koji bi popunili tu "prazninu" njihovim neprisustvom.

 

Meni nije normalno da nijedna velika legenda vaseg kluba a u stvari ne jedna nego bar jedno 10 ne ustane i krene da se dere na sav glas.. alo bre majmuni koga vise bre zajebavate! I ti menadzeri neki, i predsednik, i sportski direktor i navijaci prodavci narkotika, naoruzanja i belog roblja. Vi se uopste ne ponasate kao veliki klub vec jedno duze vreme. Da dozvoli Zvezda da moze da ima ovakve hostaplere iz zemlje. Da se skupi jedno 15 000 navijaca iz cele zemlje pa da nagrne na stadion tamo i cudo da naprave jer da je neko od evropskih velikana u ovakvim govnima to bi se dogodilo. Ovo je stvarno necuveno... da navijaci blokiraju transfer. A kako bi bilo da se blokira ulaz na stadion tim navijacima za promenu?   

Ajd' što ne pratiš klubove ali u kojoj ti zemlji živiš??? Na kojoj planeti?

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Cim im ne smeta Ben, verovatno, ali kakve veze ima??

Ma nikakve za mene, nego doslednost im je vrlina.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Barkley#34 said:

Ajd' što ne pratiš klubove ali u kojoj ti zemlji živiš??? Na kojoj planeti?

Ma nikakve za mene, nego doslednost im je vrlina.

Ma upravu si realno.

 

Pojma nemam ni zasto sam napisao ono. Sad da mogu da vratim vreme sigurno ne bih. Ako nekome kome treba ne smeta meni smeta jos manje iskreno. Povuklo me ono da su navijaci sprecili transfer... eeeeej bre navijaci sprecili transfer pa stvarno zvuci ko neki SciFi :classic_laugh:   

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da Dragović neće igrati sutra zbog rupture mišića!?

 

Ipak, problemi sa povredama su donekle kreirali tim za ovaj meč, a u zadnji čas je iz kombinacije za tim otpalo najveće letošnje pojačanje Aleksandar Dragović. U srcu odbrane su dileme bile najveće. Miloš Degenek se povredio u prvom meču, ali će on morati da izdrži i od prvog minuta će biti na terenu. Reprezentativac Austrije Aleksandar Dragović odigrao je 100. meč u Evropi u prvom meču sa Klužom, a sada će ipak zbog rupture mišića morati da preskoči ovaj meč. Zbog toga u prvih 11 "upada" Radovan Pankov, a sa klupe će svoju šansu čekati Strahinja Eraković i Srđan Babić ukoliko Degenek bude imao poteškoća tokom meča. Što se tiče mesta levog beka, tu bar nema nikakve dileme, na toj poziciji ćemo naravno gledati Milana Rodića.

 

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1522470/Zvezda-Kluz-uzivo-prenos-livestream-Arena-Sport-RTS.html

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...