Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Taj iz Moldea nece ni da zaigra za nas. Neke muljavine predstoje, 20 posto od 35 poste prilikom prodaje gde 40 posto ide klubu pre Moldea, a jos 15 posto ko zna kome. Nece ni sekundu biti kod nas, Terza ce da napuni dzepove, Drkeli ce dati 100 evra za berberina... A Zvezdi kurac i Krstovic.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2021 at 11:02 PM, L' Imperatore said:

 

 

 

Petrović? Pa šta je s Krstičićem? OK, u lošoj formi je, ali i takav je izmislio fudbal za Petrovića. Pogotovo ako pričamo o ulozi tog kreativnijeg veznjaka u paru sa Sanogom.

Možda i po prvi put da se ne slažem sa tobom 😄

 

Duša me boli što ovo pišem, pošto sam se molio bogu za povratak Krleta u klub. Međutim, taj čovek nije ni bleda senka Krleta iz prvog mandata. Toliko je usporio da ga i veznjaci Napredka pretrčavaju, mogu samo zabisliti šta bi bilo sa onim sprinterima iz veze Šerifa. Njima je brzina jedini kvalitet, a Krle bi imao problem da ih isprati na širokom prostoru, videlo se na Marakani da smo mnogo pali izlasko Sanogoa. Njegoš je barem fizički spreman, a uz sve to ima odličan radius kretanja, a bojim se da nam je to potrebnije za gostovanje u Tiraspolju. Barem, kada se radi o prvom poluvremenu, dok ne dođe do zamora kod protivničkog manevra.

 

Ne znam šta se dešava sa Krletom, ali pogledajte kako je izgledao protiv Šerifa nakon što je zamenio Sanogoa. Bukvalno stelt na nivou Čaušića, niti jednu loptu nije pokupio. Možda je došao malo nespreman, a to u kombinaciji sa godinama (usporio) može biti dosta problematično. U svakom slučaju, nadam se da će se popraviti, pošto ovakav nije ništa bolji od prošlogodišnjih "bonusa".

 

edit: Otišao "Spidi", ali samo na pozajmicu. Ispade da nisam bio u pravu za njega, beskorisniji je čak i od Vukanovića.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2021 at 4:21 PM, pavijan2 said:

Da li neko pamti kada je u Zvezdu došlo " pojačanje" relativno zdravo i u zadovoljavajućoj fizičkoj kondiciji? Ja se ne sećam.

Omega.

2008942399_Zajetaslika.JPG.5d45353d79f1d3c5961b8c4de01ee6c0.JPG

Edited by Piksi
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Liska Manjina said:

Možda i po prvi put da se ne slažem sa tobom 😄

 

Duša me boli što ovo pišem, pošto sam se molio bogu za povratak Krleta u klub. Međutim, taj čovek nije ni bleda senka Krleta iz prvog mandata. Toliko je usporio da ga i veznjaci Napredka pretrčavaju, mogu samo zabisliti šta bi bilo sa onim sprinterima iz veze Šerifa. Njima je brzina jedini kvalitet, a Krle bi imao problem da ih isprati na širokom prostoru, videlo se na Marakani da smo mnogo pali izlasko Sanogoa. Njegoš je barem fizički spreman, a uz sve to ima odličan radius kretanja, a bojim se da nam je to potrebnije za gostovanje u Tiraspolju. Barem, kada se radi o prvom poluvremenu, dok ne dođe do zamora kod protivničkog manevra.

 

Ne znam šta se dešava sa Krletom, ali pogledajte kako je izgledao protiv Šerifa nakon što je zamenio Sanogoa. Bukvalno stelt na nivou Čaušića, niti jednu loptu nije pokupio. Možda je došao malo nespreman, a to u kombinaciji sa godinama (usporio) može biti dosta problematično. U svakom slučaju, nadam se da će se popraviti, pošto ovakav nije ništa bolji od prošlogodišnjih "bonusa".

 

edit: Otišao "Spidi", ali samo na pozajmicu. Ispade da nisam bio u pravu za njega, beskorisniji je čak i od Vukanovića.

 

Ma jasno je i meni da to nije Krstičić iz prvog mandata. Ali konkurencija mu je apsolutno užasna, i ja mu opet više verujem u ovakvoj utakmici nego Njegošu i Nikoliću. Ajde da treba zameniti Sanoga, u toj defanzivnijoj ulozi. Ali umesto Kange, on je i u ovakvom stanju bolji izbor od Petrovića, koji jednostavno ni nezna da igra prema napred.

 

Stanić mi izleda mnogo dobro, ali to je na granici znanstvene fantastike. Ali eto ako nemogu on i Krstičić, možda bolje Sanoga ostaviti samog, da mu ovi drugi barem ne smetaju. Pošto pomoči mu nemogu

 

edit: ovo za krstičića če onda biti drugo neslaganje. Pošto ja recimo nisam bio naročito oduševljen Spiridonom 😄

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ma jasno je i meni da to nije Krstičić iz prvog mandata. Ali konkurencija mu je apsolutno užasna, i ja mu opet više verujem u ovakvoj utakmici nego Njegošu i Nikoliću. Ajde da treba zameniti Sanoga, u toj defanzivnijoj ulozi. Ali umesto Kange, on je i u ovakvom stanju bolji izbor od Petrovića, koji jednostavno ni nezna da igra prema napred.

 

Stanić mi izleda mnogo dobro, ali to je na granici znanstvene fantastike. Ali eto ako nemogu on i Krstičić, možda bolje Sanoga ostaviti samog, da mu ovi drugi barem ne smetaju. Pošto pomoči mu nemogu

 

edit: ovo za krstičića če onda biti drugo neslaganje. Pošto ja recimo nisam bio naročito oduševljen Spiridonom 😄

Nisam ni ja, rekao sam da je gasterbajterska verzija Vukanovića, ali sam pogrešio. Ovaj nije uspeo dobaciti do nivoa jednog Vukanovića, em je ispao seljačina na kvadrat u rangu Lole Smiljanića.

Link to comment
Share on other sites

Smarate sa zadnjim bezveznim. Prosle godine smo napadali LE bez tih destruktivaca, cini mi se Velja i Mirko zajedno da su bili na tim pozicijama. Sad imamo Sanoga i to je dovoljno. Idemo tamo da prejebemo boraniju, kakvi kurac blokovi, produzeci i penali. Mora da se spakuju 2 komada. 

 

Borjan, Gajic, Degenek, Dragovic, Rodic, Sanogo, Ivanic, Katai, Falko, Ben, Dioni.

 

Krsticic treba da dobije svoje minute ali tek kad se Sanogo umori i popije zutu kartu. Nadam se da ce se Gavric konacno vratiti u rotaciju. Imamo pravo na 5 izmena, dovoljno dugacku klupu da do 60. minuta pravimo 3 izmene i time drzimo visok tempo. Bolji smo za koplje, ucicemo u problem samo ako izadjemo kao picke.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Knipex said:

Jel otputovao u Moldaviju uopšte?

Jeste, ali je i dalje upitan.

 

Verujem da Ben startuje ako ne bude spreman. Opet, sa druge strane i ako je Dioni "spreman", onda je spreman za 50 minuta max. Kontam da je možda bolje početi sa Benom, pa Dionija čuvati kao džokera. Pavkova nije ni poveo 😮

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Nije vazno pred ovaj mec sto smo individualno bolji, poenta je u ogromnoj steti po igru tima bez pravog kreativca u centralnoj vezi, Kangin izostanak moze mnogo da nas poremeti i skupo kosta na kraju.

Sve sto se bude svodilo na individualne kvalitete npr Kataija, Ivanica ili Bena vodice problemima u napadu, vec smo videli kako je Serif zatvarao prilaz golu u 1.mecu i pored visokog izlaska na nasu polovinu na startu meca.

Nesto slicno ocekujem i veceras, a posto je prakticno sve kod nas polazilo od Kange, ocekuje nas bas teska prica veceras.

Stankovic ne sme da kalkulise i prihvati Serifovu igru, nema cekalice, treba krenuti jace nego u Bgd, samo gol(ovi) su veceras bitni i vode dalje.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fradler said:

Na rsb-u stidljivo najavljuju Srnica u 11 😆

 

A sto je najcrnje, s obzirom kako izgleda Krsticic, mozda je i bolje tako. Makar ce da preoretm teren.

 

giphy.gif

 

Majka mu stara, pored toliko veznjaka mi guramo priučeno krilo u sredinu. 

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...