Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Slažem se za Krstovića. Ali ja sam pisao o Krstičiću

Pardon, na njega sam i mislio. Ja iskreno kod njega ne vidim nista kreativno niti vidim bilo kakav kvalitet za napad na Le ili Ls. Prosecan livada igrac koji je nekad mogao da trci i bude agresivan a sad nista od toga. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

Pardon, na njega sam i mislio. Ja iskreno kod njega ne vidim nista kreativno niti vidim bilo kakav kvalitet za napad na Le ili Ls. Prosecan livada igrac koji je nekad mogao da trci i bude agresivan a sad nista od toga. 

 

Крстичић је у већем дијелу првог мандата као задњи везни био освјежење јер је играо у оба правца.

Ово сада није ништа, ни горе ни дефанзивно, једино што цркава у оба правца. Али и такав неспреман не трчи мање од Звездине деце.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Константин said:

 

Крстичић је у већем дијелу првог мандата као задњи везни био освјежење јер је играо у оба правца.

Ово сада није ништа, ни горе ни дефанзивно, једино што цркава у оба правца. Али и такав неспреман не трчи мање од Звездине деце.

E kad bi neko objasnio ovima iz Sampe da je promasaj sto je kod njih odigrao preko 6000 minuta u seriji a, lakse bi sve bilo. 

Ne pisite gluposti, Krsticic ima vise fudbala  u nogama od vecine nasih igraca, pitanje je samo dal mu ne odgovara uloga na terenu ili nije u punoj formi, ali krenuce on sa dobrim partijama kad tad.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda je prerasla Krsticica, isto bi izgledao i npr Donald da se vrati u ekipu... to je bila vise dobro ustimovana ekipa boraca

 

Naravno, Krsticic i nije ni fizicki u istom stanju 

 

Kako su odigrali Degenek i Lazetic onako objektivno? Nisam gledao mec, a hvalili ste malog puno

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vepar said:

 

Kako su odigrali Degenek i Lazetic onako objektivno? Nisam gledao mec, a hvalili ste malog puno

Lazetić nije bio ništa bolji ili lošiji od ostatka ekipe. Borio se koliko je mogao uz par grešaka.

Degenek siguran pozadi.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, pantelia said:

 

:Hail:

 

Hteo sam da boldujem pojedine recenice, ali nema potrebe, ceo tekst je za bold 

 

:Hail:

Na ovo sam hteo da dam komentar na oficijelnoj strani FKCZ, i to par puta, a nema ništa. Jel to brišu tamo sve ili sam samo ja toliko glup pa ne znam da postavim komentar..?

A dobro je da znamo, da Degenek nije dobijao šansu zbog gustog rasporeda...

12 hours ago, n4l1m said:

baka joka je promasaj al je falko jos veci promasaj s obzirom ako bi uporedjivali koliko je ko placen..

Tako ti dođe kad se dovode igrači na "dobar je mali, majke mi".

Link to comment
Share on other sites

Sve ok, i sve razumem, los start, igra je katastrofa i sam ne volim Gobeljica i skartiranje Degenka i ovo ne obećava.  Ostaje nada da je početak i dacu im još vremena,  pobeda u Moldaviji mnogo donosi i daje nam vreme da se nešto promeni , samo jedna stvar mi smeta,  slažem se los je Gobeljic,  neartikulisan i slično ali bzv da se naziva goveda i on i ostali koji nisu u rangu Zvezde, naši su igrači možemo da ih kritikujemo zbog igre, ponašanja ali bas vređanje,  nisam za to.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Nisu to nasi igraci nego menadzerski, da su to nasi igraci, odavno bi bili najureni iz tima zbog velikog neznanja  i nepoznavanje osnova fudbalske igre

Baš tako! Neće ti poluigrači doneti ništa FKCZ već svojim menadzerima i pojedincima koji su nazalost još uvek u FKCZ umesto u apsani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Da li neko pamti kada je u Zvezdu došlo " pojačanje" relativno zdravo i u zadovoljavajućoj fizičkoj kondiciji? Ja se ne sećam.

To je fascinantno, opet moram pomenuti skauting Partizana, pogotovo za napadače, maltene svaki osim onog bajbeka je bio ok, Djurdjevic, Leonardo, Tavamba, Rikardo, Sadik. Dal je realno da naši ne mogu da nađu špica pa makar pola budžeta samo na njega neka ode al bar da valja. 

Link to comment
Share on other sites

Без бекова (било стартних или резервних) и шпица фудбала нема, а ми већ енту сезону крећемо без истих. Кад се на то дода глупирање са Дегенеком и Панковом и још неколико имбецилности, није ни реално да сада изгледамо боље. Јајарење мора доћи на наплату. Сад, против пургера или касније кад доживимо судбину ОФК Београда, мање је битно, али ће доћи.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pantelia said:

 

Mudrinski, prva utakmica 3 gola Radnickom iz Nisa

U jbt, sad kad razmislim Mudrinski je prava misterija, kako smo mi uspeli da izbegnemo njegov povratak, u moru ovih menadzerskih kombinacija u poslednjih 6 7 godina, ne ide mi u glavu. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Misterija Organizma said:

To je fascinantno, opet moram pomenuti skauting Partizana, pogotovo za napadače, maltene svaki osim onog bajbeka je bio ok, Djurdjevic, Leonardo, Tavamba, Rikardo, Sadik. Dal je realno da naši ne mogu da nađu špica pa makar pola budžeta samo na njega neka ode al bar da valja. 

Za napadača 2,5 miliona, koliko sad Terzić i Mrkela spremaju, nije nikakva garancija. 

Samo će ih neko više zajebati, oni će se više ugraditi.

Opet, ako znaš posao, pratiš igrača, znaš šta ti treba i 500k je sasvim solidna cifra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...