Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

 

44 minutes ago, Markoss said:

Nikolic treba da pocne, iako igra sve gore, ovo je utakmica koja moze da ga digne, a po profilu je ofanzivniji i od Njegosa i od Krsticica. O Srnicu necu ni da razmisljam. 

Lol kakav crni Nikolic taj nema kvalitet ni za ovu nasu bednu ligu

Edited by Mile1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Nikolic treba da pocne, iako igra sve gore, ovo je utakmica koja moze da ga digne, a po profilu je ofanzivniji i od Njegosa i od Krsticica. O Srnicu necu ni da razmisljam. 

Stanković vidi Srnića kao ispomoć desnoj defanzivnoj strani u obuzdavanju Traorea koji u par navrata pregazio Gobeljarda kao plitak potok. Očigledno se razmišlja o svemu, samo ne o kreaciji i građenju igre. Sa druge strane ne bi me iznenadilo da Falka gurne u sredinu, a da Srnić glumi defanzivno krilo.

 

Nemam drugog objašnjenja.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Liska Manjina said:

Stanković vidi Srnića kao ispomoć desnoj defanzivnoj strani u obuzdavanju Traorea koji u par navrata pregazio Gobeljarda kao plitak potok. Očigledno se razmišlja o svemu, samo ne o kreaciji i građenju igre. Sa druge strane ne bi me iznenadilo da Falka gurne u sredinu, a da Srnić glumi defanzivno krilo.

 

Nemam drugog objašnjenja.

 

Pa ako se zaista o tome razmisljanju u odnosu na kreiranje igree, a pricamo o poziciji "osmice", onda je to ozbiljna sramota. Moze i Falko u sredinu, to mi nije palo na pamet. 

Link to comment
Share on other sites

Ako trazi nekog da defanzivno zatvori desni krilo moze i Gobelja da pokrije poziciju tu onda. 

Gajic i Gobeljic nek dupliraju desnu stranu, ili mozda da udje i Bakajoko tu, sve to sa bi se zatvorio neki Adama Traore sa Ali Expresa...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MaxP said:

Čija je kombina ovaj Srnić? Veze sa fudbalom nema a konstantno je tu negdje.

 

da je necija kombina nasao bi mucenik neku aziju, bilo sta. i u prvom mandatu, a ne segundu. i prodali bi ga posle prve dobre partije u evropi.

nije tacno da nema veze sa fudbalom. oteran je iz spanije jer nije neki kvalitet, ali mnogo faktora utice na karijeru. ja mislim da je mogao bolje proci, bar neka bel/hol al tako je kako je.

dakle kao prvo je 101% cigancina, dete iz nase skole, uvek je davao sve od sebe, a i valjao nam je puno puta pod miloem. 

iz glave, prvo u pragu fantasticno namestio gol boaciju za prolaz prakticno, bukvalno njegov gol. protiv krasnodara kad smo bili u nok daunu na 0:2 veoma dobar gol za povratak u ceo dvomec.

keln na marakani, gol za prolaz. 

ne zasluzuje da ga pljujemo, bar to. on je pravo dete i vojnik kluba, ima neke kvalitete (brzinu/tehniku) za razliku od balvana poput gobeljica i ostalih vojnika.  

 

42 minutes ago, Azazelkg said:

Odložena utakmica sa Radnikom, koja je trebalo da se igra za vikend, zbog Evrope... Ova odlaganja kod nas mi nikad neće biti jasna,... Kao da nemamo tri tima na spisku igrača pa, kao, nešto odmaramo... Maaaaa dajjjj... 

 

seoska liga. seosko takmicenje gde klubovi vezu po 20+ pobeda lagano.

i jos odlazu :puke: 

predsednik saveza je krimos, predsednici klubova krimosi, sudije krimosi, navijaci krimosi i to bolesni krimosi. 

sns djubre od takmicenja. 

 

sever treba bojkotovati. 

svako ko ide na sever podrzava ultrakop, kriminal, unistavanje kluba kroz iznosenje ogromnih svota novca za sns bolesnike i daje legitimitet svemu tome. 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, L' Imperatore said:

 

Priznaj. Ovo je samo zbog toga što želiš da vidiš kako nam Dinamo meće 4 komada na Marakani.

ko te nezna... 😄

Kaj?

Jok, bre, zeljan sam ex-yu derbija, makar sa Istoka gledao

Jug i Sever prepustam ovima nacionalno zadojenima..:s_d:

Link to comment
Share on other sites

ono imam osecaj ga srna mece i to neka majstorija ce da bude :classic_smile:

dosta smo ofanzivni, ovde samo sanogo igra defanzivu.

inace najlepsa strana dekija u zvezdi. igramo gotovo uvek napadacki i onako kako uvek treba da igramo. rodjeni je to pobednik i mudonja.

sve ostalo za povratiti, slihtanje sns-u i kriminalcima zbog gradnje na atraktivnim lokacijama, tuga da te uhvati. idol iz detinjstva. kako sam samo za lacio navijao, derbi sa romom mi bio ko nas. a golobradi deki uvek pokida. lepa secanja.

eh ta pohlepa i proklete pare... al cim je dosao u ovakvu sns zvezdu bilo je jasno da pristaje da igra u tom kolu. tuga. i taj njegov nadrkano dziberski stav. tuga. 

 

ostaje secanje na sve majstorije koje je pravio na terenu, desetine golova u velikim tekmama, GOL IZ VOLEJA SA POLA TERENA :Hail:, pa kad kao klinac utisa makrsimir, i jos mnogo toga. i cinjenica da je ako nista 101% cigancina i da se to vidi na svakom koraku.

e deki, deki... mogao si biti gospodin i ostati zauvek u nasim srcima kao legenda. 

 

inace mecemo minimum dva komada, to je neminovno u ovakvoj postavci. 

 

 

 

Edited by ИEsA IlIC
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ИEsA IlIC said:

ono imam osecaj ga srna mece i to neka majstorija ce da bude :classic_smile:

dosta smo ofanzivni, ovde samo sanogo igra defanzivu.

inace najlepsa strana dekija u zvezdi. igramo gotovo uvek napadacki i onako kako uvek treba da igramo. rodjeni je to pobednik i mudonja.

sve ostalo za povratiti, slihtanje sns-u i kriminalcima zbog gradnje na atraktivnim lokacijama, tuga da te uhvati. idol iz detinjstva. kako sam samo za lacio navijao, derbi sa romom mi bio ko nas. a golobradi deki uvek pokida. lepa secanja.

eh ta pohlepa i proklete pare... al cim je dosao u ovakvu sns zvezdu bilo je jasno da pristaje da igra u tom kolu. tuga. i taj njegov nadrkano dziberski stav. tuga. 

 

ostaje secanje na sve majstorije koje je pravio na terenu, desetine golova u velikim tekmama, GOL IZ VOLEJA SA POLA TERENA :Hail:, pa kad kao klinac utisa makrsimir, i jos mnogo toga. i cinjenica da je ako nista 101% cigancina i da se to vidi na svakom koraku.

e deki, deki... mogao si biti gospodin i ostati zauvek u nasim srcima kao legenda. 

 

inace mecemo minimum dva komada, to je neminovno u ovakvoj postavci. 

 

 

 

Srna moze nekako da ga metne ako se nadje na pravom mestu,ali da bude majstorija...:D E tu prestadoh da citam

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je taktički ispravno... Očigledno da su Petrović i Nikolić u ozbiljnom kanalu a Krle daleko od onog igrača kog pamtimo... Bolje Srna karton da zaradi jureći one gazele pa da ga menja u drugom... Imamo gore sasvim dovoljno kreativnosti... Jedino mi se ne sviđa što je Ben malo skrajnut, on je za ovakve utakmice, cluch 1/1...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...