Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Kako smo majstori da useremo sve onda kad nam toliko malo fali da napravimo brutalnu ekipu.

Umjesto jednog dobrog pojacanja, napadac ili Falcinelija zadrzati, mi dovedemo par balvana koji i ne igraju uopste i sjebemo stoperski tandem i uz to guramo najvece drvo od prosle sezone u napad, kojeg niko od prvoligasa ne bi ni usranom motkom dirno. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje ...

Ovaj francuski Srnić dve sezone  odigrao u St. Galenu i skupio 45 nastupa i 4 gola u ligi...

Ajd sada nije St. Galen ne znam kakva fudbalska veličina,ali brate kako je ovaj skupio toliko nastupa za njih,kako?

Link to comment
Share on other sites

Dobre stvari:

 

- pobeda,

- nijedan kiks stoperskog tandema, da, ovo je Napredak, ali bilo je bar 3 kiksa protiv Mladosti. Pitam se zasto?

- posle ovoga nema nikakve sanse da Nikolic igra u Moldaviji. Rekao bih da je Petrovic najblizi da zameni Kangu. Pa ti vidi u kolikom smo kanalu.

 

Lose stvari:

 

- sve ostalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Umoriću se u ponavljanju toga da ne mogu sve utakmice da se dobiju sa 5:0. Da, da damo ranije gol olakšali bismo situaciju. Napredak nije imao mnogo šansi, tek jednu u prvom poluvremenu, momci su insistirali i zaista sam prezadovoljan. To je dosta momaka koji nisu imali minutažu zbog gustog i važnog rasporeda koji je ispred nas. To je i ono što smo pričali, mogu da računam na 25 igrača, a ne 11. Odrađen je zadatak, tri boda, mirnoća..

 

:Hail:

 

Hteo sam da boldujem pojedine recenice, ali nema potrebe, ceo tekst je za bold 

 

:Hail:

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Liska Manjina said:

Gavrić za 10 minuta pokazao više od svih naših krila na meču. Dečko ume da napravi prednost, zaista ne znam šta još treba da uradi pa da mu nadrkani Mister da minutazu.

Pa ne treba nista od toga da radi, tada ce mu Mister dati minutazu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

41 minutes ago, pantelia said:

Dobre stvari:

 

- pobeda,

- nijedan kiks stoperskog tandema, da, ovo je Napredak, ali bilo je bar 3 kiksa protiv Mladosti. Pitam se zasto?

- posle ovoga nema nikakve sanse da Nikolic igra u Moldaviji. Rekao bih da je Petrovic najblizi da zameni Kangu. Pa ti vidi u kolikom smo kanalu.

 

Lose stvari:

 

- sve ostalo.

 

Petrović? Pa šta je s Krstičićem? OK, u lošoj formi je, ali i takav je izmislio fudbal za Petrovića. Pogotovo ako pričamo o ulozi tog kreativnijeg veznjaka u paru sa Sanogom.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, pantelia said:

Dobre stvari:

 

- pobeda,

- nijedan kiks stoperskog tandema, da, ovo je Napredak, ali bilo je bar 3 kiksa protiv Mladosti. Pitam se zasto?

- posle ovoga nema nikakve sanse da Nikolic igra u Moldaviji. Rekao bih da je Petrovic najblizi da zameni Kangu. Pa ti vidi u kolikom smo kanalu.

 

Lose stvari:

 

- sve ostalo.

 

Cist penal Degeneka, nisu imali herca da ga dosude. Lakat u glavu iz cista mira.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

 

Petrović? Pa šta je s Krstičićem? OK, u lošoj formi je, ali i takav je izmislio fudbal za Petrovića. Pogotovo ako pričamo o ulozi tog kreativnijeg veznjaka u paru sa Sanogom.

 Krstovic je kreativan kao prosecni predavac likovne kulture u ruralnim sredinama Mozambije, Petrovic barem moze da grune neku sa 20 metara i da udje u gol. Gavric mora da bude malo ljakse da bi dobijao minutazu i da promeni menadzera, ocigledno da Mister voli te igrace poput Krstovica I Gobeljica da skidaju gace i prave performanse sto na utakmici sto na Fristajleru a Gavric deluje kao bas fin decko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

 Krstovic je kreativan kao prosecni predavac likovne kulture u ruralnim sredinama Mozambije, Petrovic barem moze da grune neku sa 20 metara i da udje u gol. Gavric mora da bude malo ljakse da bi dobijao minutazu i da promeni menadzera, ocigledno da Mister voli te igrace poput Krstovica I Gobeljica da skidaju gace i prave performanse sto na utakmici sto na Fristajleru a Gavric deluje kao bas fin decko. 

 

Slažem se za Krstovića. Ali ja sam pisao o Krstičiću

Link to comment
Share on other sites

Kakav crni penal. Ono da je neko svirao penal batalio bih sigurno jedno vrijeme sa gledanjem fudbala. Degenek je imao kontrolu nad loptom i zauzeo je bolju poziciju, rukom je malo zakačio po leđima igrača Napretka, a ovaj se prosuo po terenu, još se lik uhvatio za lice. Ono ne može biti penal ni u jednom univerzumu.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...