Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ovo jw trebalo da se izvede u prvoj utakmici, par nekih mojih zapazanja.

Falko-ako ovog prodaju povesati ih, lik je odlican fudbaler, ja kada vidim onakav prijem i kontrolu lopte u punom trku, kretanje bez lopte , demarkaciju ,pas odmah znam i na osnovu jedne utakmice da je to dobar fudbaler. Nema tu, ili znas ili ne. Falko jos nije u formi ali se vidi da imamo brutalnog igraca u najavi. On mora da igra.

Kanga- mnogo bolji parnjam Sanogu trenutno od Krsticica, u boljoj jw formi i radi ono sto treba da radi na toj poziciji. Nekoliko odlicnih pasova napred, ne vraca loptu nazad odmah ide u meso i to mi se jako svidja kod veznih igraca. I on mora da igra sledecu.

Pankov- Dejane Stankovicu PIZDO. Je li te bar imalo sramota ili ces da se krijes iza vecerasnje pobede. Pankov jako limitiran igrac u svakom pogledu igra ispred Degeneka koji je dve klase bolji igrac. Jbt lik je nekoliko puta panicno ispucavao loptu anikog oko njega 10 metara, joj kada vidim Dragovica kako rutinira sve protivnicke igrace kako iznosi loptu, dodje mi da se upucam jer guraju ovu nwznalicu Pankova da igra sa njim. Zlocin prema fudbalu i Stankovic da se nosi u tri lepe sa njim...

Dioni- ima fudbala u njemu iako moze jedno poluvreme da odigra trenutno. Zna da se zagradi, par odlicnih pasova, nije sebican i treba ga sacekati da podigne fizicku spremu.

Odavno nismo imali ovako mocan vezni red.
Kanga ,Sanogo, Ivanic, Falko, Ben, Katai, Krsticic, pa da nw zna covek koga da stavi, sve majstor do majstora.

Nadam se da ce sa tribinw da krene skandiranjw Degenek, Degeenek

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Cavani said:

Nadam se da je Grof Bozovic gledao ovaj mec, da vidi koliko su smesne one alibi price o velicini Kazahstana i sl.

 

Nemojmo preterivati. Božovićeva Zvezda '15., sa Kataijem, Rajkovićem & resto nesrećnicima nije ni bila viđena dalje od drugog kola te godine, u najboljem slučaju.

 

27 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Večeras sam prvi put gledao Lazetića. Momak je očigledno neki ozbiljan fizički freak. ...

 

Jedino što je onaj glupavi žuti zaradio na nemušt pokušaj da izmuze crveni za Kazahstanca. Inače se slažem sa postom.

 

Moralo je da se desi da neko najebe. Tako biva po nepisanom pravilu, kad ne ide u početku. U tri utakmice, svega dva gola i krajnje neubedljiv performans su napravili atmosferu da se jedna sasvim prosečna ekipa dočekuje sa zebnjom. Videlo se i ovde po upisima. :classic_biggrin:

 

Raduje me stav igrača, koji su jurili za loptom i tražili duele i u devedesetom minutu. Kao da im je malo bilo pet, nego su hteli i šesti gol da zabiju. Zalaganje na nivou i za respekt. Tome je sigurno doprinela i fantastična podrška 15 hiljada dece na tribinama.

 

Večeras je Marakana opet sijala. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Константин said:

 

п.с. што се тиче вечерашњег меча нисам сигуран да можемо проћи ако се будемо шуњали, испуцани су такви бонуси. Морамо стати високо, играти озбиљан фудбал са много кретања и трчања без лопте и једноставно надиграти ипак скромну екипу Каирата па да су 100х у форми. Рецепт из Милана, само је поента хоће ли Дејан слушати будале око себе и препасти се или одиграти мушки па добити на квалитет.

 

Ево шта значи стати високо и играти фудбал, да смо стали у блоктм, испали би.

 

Иначе реално највише се и очекивало од Катаија, Иванића и Канге. Фалко како се и видјело одмах, одличан играч, одличан пријем, окретан, баш писмен играч код гола гледа и у страну за пас и према голу, а све са лоптом у ногама. Диони да настави да показује да није само мачка у џаку. Станковић да настави да показује да жели да игра фудбал а не да сере са праисторијским српским чекалицама и са балванима који немају шта да траже у Звезди...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Neme said:

Jedino što je onaj glupavi žuti zaradio na nemušt pokušaj da izmuze crveni za Kazahstanca.

Jel si na streamu gledao? Ništa Lazetić nije uradio, Alijev ga namerno udario glavom u lice ispod levog oka. Čist crveni za Kazahstanca.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Jel si na streamu gledao? Ništa Lazetić nije uradio, Alijev ga namerno udario glavom u lice ispod levog oka. Čist crveni za Kazahstanca.

 

Gledao na TV-u. Video sam da ga je gurnuo i pritom zakačio po glavi, ali mi nije baš bilo za padanje i valjanje. Pogotovo kad već imamo i var, te fore sigurno ne piju vodu. Zato je i dobio žuti a onaj lik bi dobio verovatno crveni da toga nije bilo. Mojih 5 centi.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

Večeras sam prvi put gledao Lazetića. Momak je očigledno neki ozbiljan fizički freak. Ogroman je, nevjerovatno fizički jak za svoje godine, izgleda da ima i dobru koordinaciju. Nekoliko puta se rutinski zagradio i okrenuo čuvara kao neki prekaljeni napadač. Ne može se nešto više reći za 15 minuta igre, ali glavu dajem da je mnogo talentovaniji igrač od Krstovića. Ja mislim da je obaveza da ovaj momak redovno dobija svoje minute. Za početak bi trebao da bude ispred Krstovića u hijerarhiji. Ako mogu u mnogo jačim ligama momci od 17-18 godina da igraju, onda je za očekivati da i mi možemo barem u domaćoj ligi da forsiramo našeg talenta. Nema smisla da se čeka bilo šta.
Da, baš je jak.. Onaj Kazahtanac na kraju ga gura ne može da ga pomeri. Zato me i čudi što kažu da je više krilo. Sa onom konstitucijom lagano može da kreće kao bonus umesto Krstovića.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Neme said:

 

Gledao na TV-u. Video sam da ga je gurnuo i pritom zakačio po glavi, ali mi nije baš bilo za padanje i valjanje. Pogotovo kad već imamo i var, te fore sigurno ne piju vodu. Zato je i dobio žuti a onaj lik bi dobio verovatno crveni da toga nije bilo. Mojih 5 centi.

 

Nije bilo VARa. Da jeste, popio bi crveni kao vrata.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije bilo VARa. Da jeste, popio bi crveni kao vrata.

 

Tnx, setio sam se kasno. Brža ruka od pameti. :classic_smile:

 

Da ne ispadne da kenjam, ne da mi je drago da je konačno uveo Terzića nego se nadam da će to postati praksa. Još Miloša da vrati de mu je mesto...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Neme said:

 

Tnx, setio sam se kasno. Brža ruka od pameti. :classic_smile:

 

Da ne ispadne da kenjam, ne da mi je drago da je konačno uveo Terzića nego se nadam da će to postati praksa. Još Miloša da vrati de mu je mesto...

Koju si ti utakmicu gledao? Da nije neki snimak sa youtube? Te var, te Terzić :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

„Priželjkivali smo pobedu i prolaz pre svega, zaista sam presrećan. Zahvalan sam deci, ovim divnim mališanima, takođe svim nastavnicima i trenerima koji su ih doveli večeras na utakmicu. Nikad nisam igrao u lepšoj atmosferi, bilo je utakmica gde sam nastupao pred 70.000 gledalaca, ali ovako nešto još nisam doživeo. Voleo bih da vidim mališane i na narednim utakmicama“, - Ivanić

Profesionalni navijači na aparatima  🤣

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Don Juan said:

„Priželjkivali smo pobedu i prolaz pre svega, zaista sam presrećan. Zahvalan sam deci, ovim divnim mališanima, takođe svim nastavnicima i trenerima koji su ih doveli večeras na utakmicu. Nikad nisam igrao u lepšoj atmosferi, bilo je utakmica gde sam nastupao pred 70.000 gledalaca, ali ovako nešto još nisam doživeo. Voleo bih da vidim mališane i na narednim utakmicama“, - Ivanić

Profesionalni navijači na aparatima  🤣

 

 

па онда

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je bilo sinoć što još jednom pokazuje da kad Stanković odluči da forsira fudbal mi mozemo to i da odigramo. Naravno svi vidimo i da su Degenek i Gajić potrebniji timu od Pankova i gobeljića i nadamo se da će i narednim mečevima i biti u prvih 11 kad budu prave utakmice. Što se Lazetića tiče on je do sad igrao isključivo po krilu pa je pitanje koliko mu treba vremena da se uklopi u špica kakvog trazi Stanković,vidimo da se tu trazi puno kretanja, otvaranje prostora, odigravanja sa veznjacima na pas igru i mnogo duela sa štoperima protivnika. Mozda mu i to leži, neka Stanković isproba to na treningu pa ako se snalazi i u toj ulozi super. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Večeras sam prvi put gledao Lazetića. Momak je očigledno neki ozbiljan fizički freak. Ogroman je, nevjerovatno fizički jak za svoje godine, izgleda da ima i dobru koordinaciju. Nekoliko puta se rutinski zagradio i okrenuo čuvara kao neki prekaljeni napadač. Ne može se nešto više reći za 15 minuta igre, ali glavu dajem da je mnogo talentovaniji igrač od Krstovića. Ja mislim da je obaveza da ovaj momak redovno dobija svoje minute. Za početak bi trebao da bude ispred Krstovića u hijerarhiji. Ako mogu u mnogo jačim ligama momci od 17-18 godina da igraju, onda je za očekivati da i mi možemo barem u domaćoj ligi da forsiramo našeg talenta. Nema smisla da se čeka bilo šta.

Dečko je na jednoj prijateljskoj utakmici napravio malu decu štoperskom tandemu Milunović-Pankov. Nesretnom Milunoviću je dva puta proturio loptu kroz noge (jednom petom u trku, a drugi put ga zalomio na strani), a Pankova je okrenuo u Ronaldovom (Zuba) stilu, primio loptu na grudi te ga prebacio dok je lopta bila u vazduhu i pretrčao. Na toj utakmici je delovao kao novi Ibra, i to bez preterivanja.

 

Ima momak visinu, snagu i tehniku. Garantujem vam da bi u SL lagano dao 10+ golova, te da bi uzeli oooozbiljne pare za njega, verujem cca 10 miliona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi matoriji odlicno pamtimo kada je zaigrao Mile Belodedic. Kakva je to bila pesma, lakoca, intiligencija... Jos je dosao umesto motke Drizica. Pored Mileta je Ilija mnogo naucio, napredovao...

Sada isti osecaj za Dragovica. Sve ima, jos i voli klub. Uzivajmo!

Steta sto balvani ovo rade Degeneku jer je ovo sansa da imamo savrseni odbrambeni par.

Edited by berti
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...