Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 hours ago, Don Juan said:

„Priželjkivali smo pobedu i prolaz pre svega, zaista sam presrećan. Zahvalan sam deci, ovim divnim mališanima, takođe svim nastavnicima i trenerima koji su ih doveli večeras na utakmicu. Nikad nisam igrao u lepšoj atmosferi, bilo je utakmica gde sam nastupao pred 70.000 gledalaca, ali ovako nešto još nisam doživeo. Voleo bih da vidim mališane i na narednim utakmicama“, - Ivanić

Profesionalni navijači na aparatima  🤣

 

Konacno ne slusamo sa tribina uspavanke kad tim napada i treba da da gol i imamo fudbalske reakcije navijaca. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Knipex said:

Na flashscore piše da se utakmica sa Šerifom igra u utorak u 18h, jel to potvrđen termin?

Bice ponovo vecernji termin, bice toplo i sledece nedelje, valjda nesto prijatnije nego sinoc kada je u nasoj rupi sigurno bilo pakleno za igrace iako smo plesali citav mec.

Pretpostavljam opet u 20.30.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manoly said:

Bice ponovo vecernji termin, bice toplo i sledece nedelje, valjda nesto prijatnije nego sinoc kada je u nasoj rupi sigurno bilo pakleno za igrace iako smo plesali citav mec.

Pretpostavljam opet u 20.30.

Ako bude ko juče da razmisle i kasniji termin.

Link to comment
Share on other sites

Mi matoriji odlicno pamtimo kada je zaigrao Mile Belodedic. Kakva je to bila pesma, lakoca, intiligencija... Jos je dosao umesto motke Drizica. Pored Mileta je Ilija mnogo naucio, napredovao...
Sada isti osecaj za Dragovica. Sve ima, jos i voli klub. Uzivajmo!
Steta sto balvani ovo rade Degeneku jer je ovo sansa da imamo savrseni odbrambeni par.
Cuveni "Jelen" [emoji3]. Ja i danas tvrdim da nije preplivao Dunav ne bi smo nikada osvojili KS, to je bio taj tas na vagi koji je odlucio, sve smo imali osim odbrane. Sreca nasa sto smo imali srece da uzivo gledamo to osvajanje KS, nije isto gledati na youtube-u i to doziveti. Ja sam doduse bio deckic od 9 godina kada smo osvojili, ali nikada necu zaboraviti tu napetost , i taj osecaj kada je Pancev dao gol. Nista u navijackom smislu me nije ni blizu emotivno pogodilo kao taj momenat, to ti je na skali od 1 do 10, 11 [emoji1].

Zaboravih i malog Lazetica da pomenem, on definitivno mora da bude bonus i to kao naodac, meni je on profil modernog napadaca.@Markoss , sta on igra u mladjim kategorijama?

Jos jednom, Falko se mora istrpeti i da mu se daju minuti, on mora da bude starter, takva prodornost nam je preko neophodna, on i Katai sa krila su nocna mora za svakog protivnika, a Ivanic ima po sredini sav prostor ovog sveta. Kod mene bi Katai, Ivanic, Kanga, Samogo, Falko pocinjali.

Ja nesto ne prstim taj Istocno evropski fudbal. Kakav je odnos snaga izmedju Kairata i Serifa?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

ako se izbaci serif i ispadne u plejofu za LS... kao učesnik Lige Evrope, koji je stigao iz plej-ofa, crveno-beli bi minimalno zaradili 11.270.000 evra.

taman da se pojacaju plate gobelji, pankovu, krstovicu etc da nam ih neko ne pokupi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Mi matoriji odlicno pamtimo kada je zaigrao Mile Belodedic. Kakva je to bila pesma, lakoca, intiligencija... Jos je dosao umesto motke Drizica. Pored Mileta je Ilija mnogo naucio, napredovao...

Sada isti osecaj za Dragovica. Sve ima, jos i voli klub. Uzivajmo!

Steta sto balvani ovo rade Degeneku jer je ovo sansa da imamo savrseni odbrambeni par.

 

Халфови су позиција у којој се највише научи од колеге. Због постављања код офсајда, отварања код голманског испуцавања и преузимања играча, врло је битно да у тандему имаш паметног, доброг и искусног колегу, битније од било којег тренера на клупи.

Што се тиче ондашњих времена, тада се буквално само чекао Белодедић, сваки навијач Звезде је знао да нам само то фали за европски врх. Ови шибицари ипак не могу да издрже да у овој мини евро ери не протурају балване и комбинације па практично коче укупан потенцијал екипе.

Ипак без обзира на шибцаре, за Драговића само наклон до пода.:Hail:

Link to comment
Share on other sites

Potencijalni rivali u četvrtom kolu:

 

Salzburg

Dinamo Zagreb/Legija

Slavija Prag/Ferencvaroš

Olimpijakos/Ludogorec

 

Salzburg je najjači tim u ovoj konkurenciji, ali oni dosta mijenjaju ekipu. Najbolji igrači se pretežno prešaltaju u Lajpcig. Ne znam kakvo je stanje ovog ljeta.

 

Dinamo Zagreb i Legija mi djeluju kao najpovoljniji protivnici za nas.

 

Slavija je favorit na papiru protiv Mađara, ali može tu svašta da bude, Ferencvaroš igra dosta dobro u poslednje vrijeme.

 

Olimpijakos ili Ludogorec? Ne znam, vjerovatno Oli.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod te price oko klinaca, meni nije jasno zasto im se nije dala sansa na kraju prvenstva kad je sve bilo reseno?

Nesto kao sto je Sa Pinto uradio protiv Vose, kad su igrali Jaksic,Jovic, Ristic.. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/22/2021 at 10:59 PM, prolup said:

Hajduk lagano riješio prvoplasiranu ekipu kazahstanskog šampionata nakon 19 kola sa 2:0. Nije im niko javio da su ovi u ritmu i nezgodan žrijeb.

Cough, Cough.

Trenutno Hajdug gubi 3:1.I da nisu dali taj gol u 94. min ispali bi. :))

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Misterija Organizma said:

 

 

Dinamo, Ferencvaros, Salzburg , Luda šuma, Slavija Prag. P.s. nas Dusan Jovancic dao gol za Tobol protiv Hajduka, gaze ih 3-0, zaboravio sam na tog coveka.

 

Dajte Ludu sumu, ostali su neki nerascisceni racuni.

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne poletimo nakon sinocnje utakmice i da cekamo da protivnici sami skinu gace, realno je njihov trener postavio jako losu taktiku, nije stavio da igra onaj Kante(valjda) iz prve utakmice, golman je barem dva gola morao da skine i tako.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Radonja said:

Cough, Cough.

Trenutno Hajdug gubi 3:1.I da nisu dali taj gol u 94. min ispali bi. :))

Kairat dobio nas 2:1,

Astana dobila Aris 2:0 

Tobol Splićane posle produžetka 4:1 

 

Ovo su utakmice u Kazahstanu. 

 

Čisto da ne bude lupetanje ono od pre nedelju dana da nije baš lagano igrati kao gost tamo na početku sezone, posle njihovih 20ak odigranih kola. To opet ne opravdava poraz, ali nije klasičan "visoka trava, neravan teren" izgovor. 

 

Edit: da dodam, sad videh da Kazahstan ima i 4. predstavnika. Izvesni Shakhtar Karagandy je izbacio Steauu posle penala. 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Lazetic je cist spic. Pisao sam i pre o njemu, najbolje sto nasa OS trenutno ima. Zlocin je da Krstovic igra pre njega i pet minuta, al dobro, mora se...
Jbt koja govna vise u klubu, da nas bog pogleda pa da ovog Krstovica zavaljaju negde u Kazakstan ovog leta. Lazetic bi mogao na pola utakmica domaceg sampionata da bude starter. Decko em bi nam doneo na igraclom planu em bi finansijski sigurno klub dobro prosao.

Meni konstitucijom lici na klasicnog spica zato rekoh da pitam.
Jedva cekam Serif, nadam se da cemo ih torpedovati vec u BG-u.

Moze li neko da mi kaze sta se desava ako prodjemo Serif a ispadnemo u zadnjem kolu, da li idemo direktno u LE?



Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...