Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

3 minutes ago, Константин said:

Милојевић са АЕК-ом испао од мостарског Вележа у ципирипи купу. Повели у 8' судијске надокнаде али Фортуна окренула леђа у пенал серији.

I sad ces se ti osecati bolje zbog toga?Zivot ce ti biti bolji?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

I sad ces se ti osecati bolje zbog toga?Zivot ce ti biti bolji?

Не дао Бог да смо испали од Каирата, ови би га одмах вратили на одушевљење већине и кренули ка потопу.

Еј од Вележа који 32 године није играо било какву Европу:roflmao:

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

Не дао Бог да смо испали од Каирата, ови би га одмах вратили на одушевљење већине и кренули ка потопу.

Еј од Вележа који 32 године није играо било какву Европу:roflmao:

Uzivaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

I sad ces se ti osecati bolje zbog toga?Zivot ce ti biti bolji?

 

 

Pricinilo mi je malo zadovoljstvo.

 

Uvek sam gotivio Velez plus ispade antifudbal.

 

Da je AEK prosao bila bi veca nepravda od one kada smo mi izbacili Salcburg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

 

 

Pricinilo mi je malo zadovoljstvo.

 

Uvek sam gotivio Velez plus ispade antifudbal.

 

Da je AEK prosao bila bi veca nepravda od one kada smo mi izbacili Salcburg

A kako ovo ima veze sa temom na kojoj je napisano...? Jedino ako ispadnemo od Šerifa, a onda i iz kvalifikacija za LE i uđemo u grupu LK, pa da s tim u vezi na vreme znamo ko su nam mogući rivali u grupi. 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Je l se zna koliko je dece otprilike bilo na Rajku?

 

I kako se zove igrac sa brojem 99 kod nas 😄

 

 

broj 99 nije igrac

 

Njega je doveo Rajo da vidi Beograd

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Константин said:

Милојевић са АЕК-ом испао од мостарског Вележа у ципирипи купу. Повели у 8' судијске надокнаде али Фортуна окренула леђа у пенал серији.

 

Blok nije izdržao 😞

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, pantelia said:

Jebote, jel vam Milojevic pricinio toliko zla u zivotu da se radujete njegovom ispadanju u takmicenju koje nema nikakve veze sa Zvezdom? Ja to ne mogu da razumem.

 

 

 

Više je to ono "kad sam ja to pričao" fazon... Samo se recimo, zaboravi, da je i najbolji igrač Zvezde protekle sezone Ivanić proglašavan neznalicom mazan gvnima i kad treba i kad ne treba... Al' ajde, srpska/selektorska posla... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, tsva said:

 

Plus budzet barem 20 puta veci od kukavnog AEKa

 

Ево за прошлу годину:
 

Quote

 

Rođeni su u ovom finansijskom periodu ostvarili višak prihoda u iznosu od 812.513 KM. Poslovni prihodi kluba iznosili su 2.106.605 KM, a rashodi 1.294.092 KM.

Klub je najviše prihoda ostvario iz budžeta (793.059 KM), humanitarni prihodi iznosili su 639.363 KM, a prihodi od vlastite aktivnosti 618.925.

Očekivano, najviše novca Velež je utrošio na plaće i ostala primanja zaposlenih - 561.122 KM.

 

 

:classic_laugh:

 

Иначе изјавио је:
 

Quote

 

Rođeni su nakon penala slavili sa 3:2, a nakon meča veoma je razočaran bio trener AEK-a Vladan Milojević.

Po njegovim riječima, AEK je bio puno bolji i do penala nije trebalo ni doći.

“Nije ni trebalo doći do penala. Imali smo toliko šansi da postignemo još ranije gol. Život ide dalje, jedina dobra stvar je što su se navijači vratili na stadion. Nismo uspjeli”, rekao je Milojević i dodao:

“Ne tražim izgovore. Morali smo iskoristiti šanse u ovakvoj utakmici. Psihologija je igrala bitnu ulogu”, rekao je Milojević.

 

:classic_laugh:

 

Милојевићу нико не може отети успјехе које је направио (нећемо о срећи) али не може га нико на силу ни направити великим тренером. За тако нешто је било потребно да напредује, а он се од батађориног блока на моју искрену жалост одмакао није. Овакви тренери што даље од клуба и то је једини разлог зашто сам и реаговао на ове вијести...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, pantelia said:

Jebote, jel vam Milojevic pricinio toliko zla u zivotu da se radujete njegovom ispadanju u takmicenju koje nema nikakve veze sa Zvezdom? Ja to ne mogu da razumem.

 

 

 

Nije mi nikakvo zlo naneo u životu nego mi je samo ogadio fudbal.

 

Jebo ti tkz uspehe gde se 4/5 tekme sastoji od viktorije i gde 5 puta pređeš centar. Mi smo zadnje dve sezone pod njim igrali najružniji fudbal u čitavoj svojoj istoriji, nešto potpuno ne-gle-dlji-vo. Igra nam se svodila na blok™®© i zuvanje Borjana preko pola pa ako neko jami, jamio je.

 

Da sam recimo rodio pre desetak godina i da su prve tekme koje gledam njegove, pa nikad u životu pa ni tad ne bih zavoleo fudbal.

 

Taj sistem je uz neopisive količine fortune donosio rezultate, ali mene rezultati radi samih rezultata nikada nisu ni interesovali.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije mi nikakvo zlo naneo u životu nego mi je samo ogadio fudbal.

 

Jebo ti tkz uspehe gde se 4/5 tekme sastoji od viktorije i gde 5 puta pređeš centar. Mi smo zadnje dve sezone pod njim igrali najružniji fudbal u čitavoj svojoj istoriji, nešto potpuno ne-gle-dlji-vo. Igra nam se svodila na blok™®© i zuvanje Borjana preko pola pa ako neko jami, jamio je.

 

Da sam recimo rodio pre desetak godina i da su prve tekme koje gledam njegove, pa nikad u životu pa ni tad ne bih zavoleo fudbal.

 

Taj sistem je uz neopisive količine fortune donosio rezultate, ali mene rezultati radi samih rezultata nikada nisu ni interesovali.

 

Slazem se sa vecinom stvari. Fudbal mu je bio sve gori kako je vreme odmicalo, rezultati su bili X puta bolji od igre. Tu su i Simici, Causici itd.

 

Ali uz sve to, ne mislim da je zasluzio da mu neki Zvezdas zeli lose. Ne bih da zvucim kao Covic, ali 2016/2017 nas je nasamarao Sasuolo sa 6-1 (realno je trebalo da bude 16-1), a godinu dana kasnije smo prezimili u Evropi. To nije samo Milojeva zasluga, ali je sigurno da je u tome imao ogromnog udela. Stankovic i Bozovic ne bi uspeli u tome. Iz bule u kojoj smo bili je bilo tesko izvuci se sa leprsavim fudbalom. Nego noz u zube, pa na teren.

 

O njegovom fudbalu se moze diskutovati (zapravo i ne moze, negledljiv do bola), ali covek je najuspesniji trener u poslednjih 30 godina, za 3 godine 3 grupna takmicenja, a kretao od prvog kola svake godine, dobrim delom kao nepovlasceni.

 

Ne zelim da se vrati u Zvezdu, verujem da ne zeli ni on, ali da se nasladjujem sto mu lose ide - nema sanse. I ne razumem Zvezdasa koji to radi, i zasto to radi.

 

 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...