Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Pod hitno se mora rešiti situacija sa Degenekom, bukvalno je to ozbiljna omča oko vrata koja preti da udavi celu fudbalsku sekciju. Potrebno je da trener izađe pred novinare i kaže jasno i glasno šta se desilo, niko nije glup da veruje u njegove ustaljene prazne fraze. Pitanje "Degenek" je već duboko potreslo navijače, a vidljivo je da se ta negativna energija prenosi i na teren. To je pitanje koje se neće samo rešiti i potrebno je da se momak vrati u startnu postavu ili da se raskine ugovor, ako već postoji ozbiljan razlog za to. To definitivno utiče i na mučenog Pankova koji je prso i napušio nekog random lika na tviteru. Miloš Degenek nije neki slučajni prolaznik, već čovek koji je ozbiljno zadužio ovaj klub, ne radi se to tako gospodo. Nadrkano-priučeni talijan je dovoljno dugo u fudbalu i morao bi osetiti ozbiljnost ove situacije.

  • Like 16
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Krilni fudbaler bi posle Turske mogao u Grčku

Srđan Spiridonović je samo fiktivno član Crvene zvezde. Pojavio se krilni fudbaler na prozivci Dejana Stankovića, ali je bilo jasno da temperamentni stručnjak ne računa na usluge Srbina iz Beča. Nekadašnji član Austrije, Mesine i Panioniosa imao je sjajan početak na Marakani. Postigao je tri gola i imao isto toliko asistencija, ali je onda zapao u ozbiljnu krizu.

Stanković ga je definitivno otpisao posle beogradskog meča sa Hofenhajom, kada se popularni Spidi nije video za 45 minuta na terenu. Odradio je šestomesečnu pozajmicu u Genčeleru, ali ni tamo nije uspeo da se nametne.

Međutim, prema informacijama iz Grčke Spiridonović će dobiti još jednu šansu da rehabilituje karijeru, koja je u ozbiljnom padu. Za njegove usluge zainteresovan je osmoplasirani tim iz zemlje Helena Atromitos. Grci pišu da je klub iz Peristerija u završnoj fazi pregovora sa Crvenom zvezdom oko pozajmice krilnog fudbalera. Atromitos bi se obavezao da za godinu dana otkupi Spiridonovića.

 

Izvor Mocart..

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Perkos2 said:

Niko ne trazi da se navija protiv Zvezde! Čemu to pinkovsko podmetanje?

Ne kontam sa kim se svađaš? Ja sam odgovorio na post iznad mog koji je napisao Redstar0356. Nemam pojma o čemu pišeš i ko pinkovski podmeće.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Knipex said:

Ne kontam sa kim se svađaš? Ja sam odgovorio na post iznad mog koji je napisao Redstar0356. Nemam pojma o čemu pišeš i ko pinkovski podmeće.

Što misliš da se svađam. Samo kazèm da je pinkovski pisati da nikad ne bih navijao protiv Zvezde kao da neko ovde to zagovara. Tip je lepo napisao zašto mu je došlo da navija za Šerif, jednsotavno koliko god voleli Zvezdu( a volim je sigurno milion puta više od terzića) guranje nekog rajovog balvana se ne moze ignorisati pa makar osvojoli LŠ. Piše se ovde protiv krimosa i lopova koji su vec ojadili Zvezdu da nas čeka sudbina OFK kad jefnog dana AV padne sa vlasti. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Redstar0356 said:

Od tog trenutka sam svim srcem navijao za Serif, to sto oni rade sa tim kombiancija je  jednostavno gadno.

@Perkos2 Pogledaj šta je čovek napisao pa onda pričaj o pinkovskom podmetanju jer ispada da ti to radiš. Kaže svim srcem navijao za Šerif i ja mu na to odgovorim da nikada ne bih mogao da navijam protiv Zvezde! Šta tu nije jasno i šta je pinkovsko podmetanje? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Misterija Organizma said:

...će dobiti još jednu šansu da rehabilituje karijeru, koja je u ozbiljnom padu. Za njegove usluge zainteresovan je osmoplasirani tim iz zemlje Helena Atromitos. Grci pišu da je klub iz Peristerija u završnoj fazi pregovora sa Crvenom zvezdom oko pozajmice krilnog fudbalera. Atromitos bi se obavezao da za godinu dana otkupi Spiridonovića.

 

Izvor Mocart..

Da rehabilituje šta..?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

@Perkos2 Pogledaj šta je čovek napisao pa onda pričaj o pinkovskom podmetanju jer ispada da ti to radiš. Kaže svim srcem navijao za Šerif i ja mu na to odgovorim da nikada ne bih mogao da navijam protiv Zvezde! Šta tu nije jasno i šta je pinkovsko podmetanje? 

Pinkovski su isekao njegovu izjavu ali se i ovde vidi od kog trenutka je počeo da navija za šerif. Da te podsetim od trenutka kad je "mister kvadrat"uveo u igru nekog čobanina kojeg je mafijaš rajo dao terzicu i naredio mu da čobanin igra kako bi ga nekako prodali u tobol ili karagandy. Tog trenutka prestaje svaki fudbal i Zvezda vise nije Zvezda vec mafiasko leglo. Nije tesko da se ukapira samo treba da sam razmisliš. 

Link to comment
Share on other sites

Ti ćeš da mi kažeš kad je Zvezda "Zvezda" i kada treba da prestane da se navija za nju? Ja sam rekao i naglasio da nikada ne bih mogao da navijam protiv Zvezde, dakle u bilo kom slučaju. Dakle ti pokušaj da razmisliš i shvatiš napisano. Jedino ti podmećeš svoje gluposti u ovom kristalno jasnom slučaju. Niti sam ja njemu šta podmetao niti sam mu bilo šta prebacivao. Njegovo pravo i njegov izbor, ja sam samo napisao da ja to ne bih mogao. Samo tvoj je problem što pokušavaš da nametneš svoj stav, za koji me, u ovom slučaju, savršeno zabole.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Knipex said:

Ti ćeš da mi kažeš kad je Zvezda "Zvezda" i kada treba da prestane da se navija za nju? Ja sam rekao i naglasio da nikada ne bih mogao da navijam protiv Zvezde, dakle u bilo kom slučaju. Dakle ti pokušaj da razmisliš i shvatiš napisano. Jedino ti podmećeš svoje gluposti u ovom kristalno jasnom slučaju. Niti sam ja njemu šta podmetao niti sam mu bilo šta prebacivao. Njegovo pravo i njegov izbor, ja sam samo napisao da ja to ne bih mogao. Samo tvoj je problem što pokušavaš da nametneš svoj stav, za koji me, u ovom slučaju, savršeno zabole.

Ajde idi botuj na rsb mozda te i pohvali zajcev ili selektor. Ovde se još uvek razmišlja svojom glavom.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Ajde idi botuj na rsb mozda te i pohvali zajcev ili selektor. Ovde se još uvek razmišlja svojom glavom.

 

Hajde povedi računa malo. Ako nekog ne možeš nazvati rsb - botom, to je sigurno Knipex. Što se tiče ove vaše prepisketm, i tu je u pravu em si ga napao prvi i bez osnove. Ruka ruci i idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Neme said:

 

Hajde povedi računa malo. Ako nekog ne možeš nazvati rsb - botom, to je sigurno Knipex. Što se tiče ove vaše prepisketm, i tu je u pravu em si ga napao prvi i bez osnove. Ruka ruci i idemo dalje.

Nisam ja druze nikog napao vec sam upozorio na ucestale upise onih koji sve mogu da progutaju zarad "uspeha" Zvezde. On je napao lika koji je lepo na čistom srpskom napisao zašto je počeo da navija protiv Zvezde ma utakmici sa Šerifom. Neke stvari su stvar lične higijene.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Nisam ja druze nikog napao vec sam upozorio na ucestale upise onih koji sve mogu da progutaju zarad "uspeha" Zvezde. On je napao lika koji je lepo na čistom srpskom napisao zašto je počeo da navija protiv Zvezde ma utakmici sa Šerifom. Neke stvari su stvar lične higijene.

 

Ne, nego ti nisi shvatio poentu i napao si čoveka. Sad i meni držiš slovo. Zajebi više.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Neme said:

 

Ne, nego ti nisi shvatio poentu i napao si čoveka. Sad i meni držiš slovo. Zajebi više.

Mislim da si ti taj koji držiš slovo, apsolutno bespotrebno. Svako je izneo svoj stav, tvoja intervencija nije bila potrebna.

Poenta je da ne treba ćutati dok ološi pljačkaju Zvezdu, uprkos titulama!   

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Perkos2 said:

Mislim da si ti taj koji držiš slovo, apsolutno bespotrebno. Svako je izneo svoj stav, tvoja intervencija nije bila potrebna.

Poenta je da ne treba ćutati dok ološi pljačkaju Zvezdu, uprkos titulama!   

 

Odmorićeš do ujutro.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...