Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 minutes ago, Igor028 said:

Nemam sta da se sabiram. Najbolje da ga izbacimo iz tima sad zbog ovoga. Videli smo kako smo igrali kad je on bio na klupi u prvim mecevima, on je motor ove ekipe, usrao je danas al jbg. Gazimo ove lagano tamo, ljudi nemaju blage veze.

 

Ne znam koju si utakmicu gledao u prvih pola sata. Jesmo primili glup gol, ali ljudi su nas ozbiljno pritiskali. Posle datog gola, svesno su se povukli i igrali na kontre. I sa Kangom na terenu, pitanje da li bi im dali još neki gol. Stanković je baš fejlovao... 

Link to comment
Share on other sites

Kako bi jedan Sinisa ili Dragisa jebali mamu maminu ovom Krstovicu. Bukvalno bi ga odvalili od batina. Majmuncina jedna nevaspitana, skidaj gace sada, dzukeletino raspala. Ciji dres brukas, idiote jedan. Mada je taj dres vec izbrukan odavno od duhova i jebenog mistera. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Krsticic je potpuno nespreman, ali zna fudbala. Mozda ce nas proslogodisnji bonusi nesto da odigraju u Moldaviji.

 

Utisak meca mi je koliko je Serif brza ekipa od nas. Prelecu svaki duel 1 na 1, neverovatno. Doduse, sa tehnikom su na vi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne boli me ovo blamiranje, sve je zasluzeno, nije slucajno ni najmanje. Samo neka nastave da prizivaju losu srecu sa Degenekom, Krstovicem... Dejan Stankovic uz svog Terzinja najveci krivac.

Ni ovaj crveni Kange nije slucajan.

Link to comment
Share on other sites

Jesu brzi, i grublji, to nam pravilo problem. Da je onoj 21. ako je taj broj desni bek valjda, dao zuti posle 2 starta ovaj ne bi smeo da pipne vise Kataia i Ivanica, za 10 minuta u drugom poluvremenu covek je napravio 4 gruba starta i ovaj sudija nista..

A nama za prva dva starta dao kartone.

Link to comment
Share on other sites

Sa jedne strane Katai,Ivanić,Kanga(bez obzira na ovaj crveni),Dragović, pa i Sanogo....

Sa druge,Gobelja,Pankov,Krstović...

Nisam neki fudbalski fanatik pa da pratim mnogo utakmica,ali ja u životu nisam video ekipu sa većim dizbalansom u kvalitetu od ove ekipe Zvezde ...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

- Moldavci ozbiljna ekipa, timski deluju bolje od nas, naročito u tranziciji.

- Nagomilali smo igrače na ofanzivnim pozicijama. Ivanić, Kanga, Falko, Ben...4 igrača koja najviše mogu da pruže na poziciji "desetke". A pravog napadača nemamo.

- Gobeljić solidan (ako ništa, trči kao navijen, dobija duele, ima neku energiju), Pankov loš, Krstović iritantan.

- Katai ima snage za 60 min i ako do tada ne uradi nešto konkretno, mi smo u problemu.

- Nismo više favoriti, možda to i nije loše.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Rodić, Ivanić i Katai su odigrali odlične utakmice. Vukli su koliko su mogli, pravili višak, do kraja su pokušavali da naprave nešto. Zato je ova desna strana potpuno podbacila. Gobeljić muku muči da primi loptu koja mu ide pravo u noge.

i kanga je igrao odlicnu tekmu do kartona jbg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Napadas 20 miliona bez spic igraca?!! Da, bez spica, jer ovako nespreman Dioni nije ni za Q.

Nevidjeni debilizam.

 

Oni su usli u mec onako kako smo mi trebali, jako i sa pritiskom na svaku loptu.

Ne pamtim da smo, cak i u grupama LS izgledali ovako meko na sredini terena. Bukvalno su nam sve nicije lopte sa lakocom kupili.

Sreca je sto su naprijed prilicno limitirana ekipa. Sa igracem vise nam skoro nista nisu napravili.

Sve u svemu, mislim da smo bolji i da cemo to dokazati u revansu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hugo Punch said:

Stankovic je jedna teska budaletina. Sta on radi sa izmenama, majko moja... Krstovic? Pa taj nije ni za Dubocicu bre, betonligas doveden kao pulen onog krimosa Raje.

 

Jel moguce bre ovo?

Pa kad je vladiku hteo United, mozda ovog debilka trazi Siti. Pa da ga vide na delu...

Link to comment
Share on other sites

Pavkov recimo nikad nije imao kvalitet za prvog špica, ali je mogao da se iskoristi kao opcija sa klupe 15-20 minuta. Prvo zato što je ogroman i može da poremeti odbranu fizičkim prisustvom, drugo zato što zna da udari loptu glavom i ima solidnu tehniku udarca nogom, i treće zato što je imao neku dobru auru, jednostavno ga je išlo na tim velikim utakmicama. Krstović praktično ništa od ovoga nema, njemu je krajnji domet u fudbalu ako uspije da ubaci u domaćoj ligi neku loptu u prazan gol.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

ako ne prodjemo serif merif, stankovic ako ima obraza bi trebao da podnese ostavku.
pristao je na mesetarenje sa lopinom terzicem da mu se ne dovede spreman napadac i da se forsira rajov bizgov.
vec 4-5 utakmica i dalje forsira pankova iako isti po svakoj pravi 3-4 ozbiljna kiksa, dok mu na klupi sedi degenek koji je donosio ls, a sve kako bi opet terzic sa njegovim tipusima sebi u dzep stavio 100k, dok ce vamo zvezda da pukne 11m zbog svih ovih zajebancija..
al ne samo da bi se ostalo bez 11m i onako ce to lopine da podele izmedju sebe, vec se pisha u facu igracima poput dragovica, koji na kraju ispadaju malo je reci naivni, sto cistog srca odluce da dodju u klub koji vole.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Kolovoz je opasan igrac, sad bi to Dzaja kaparisao da je u sedlu 😄 Meni se Dioni ne dopada, iako ga hoce gol za sada na evropskim, mnogo je inertan i pasivan, u vazdusnim duelima se nije dobro pokazao

Just now, Betolingar Misdongard said:

Pavkov recimo nikad nije imao kvalitet za prvog špica, ali je mogao da se iskoristi kao opcija sa klupe 15-20 minuta. Prvo zato što je ogroman i može da poremeti odbranu fizičkim prisustvom, drugo zato što zna da udari loptu glavom i ima solidnu tehniku udarca nogom, i treće zato što je imao neku dobru auru, jednostavno ga je išlo u tim velikim utakmicama. Krstović praktično ništa od ovoga nema, njemu je krajnji domet u fudbalu ako uspije da ubaci u domaćoj ligi neku loptu u prazan gol.

Pavkov bukvalno na muda i na tu vazdusnu igru  koja je falila vcrs moze da resi ovakve utakmice, kakav god trupac bio. Mister neka se stidi zbog onoga sto radi Degeneku, ali i da je ova mafijaska piksla ispred Pavkova

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni je još žalije malog Lazetića. Taj momak bi vjerovatno u nekom Salzburgu već dobijao minute sa klupe. Za godinu ili dvije ako bi se pokazao bio bi starter. Tamo je skroz normalno da igraju momci od 18-19 godina. Čak i jedan Partizan ima mnogo bolji odnos prema mlađim igračima, nikad se nijesu libili da bace u vatru neke klince.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Ми изгледа хоћемо у ЛШ а да немамо 11 фудбалера на терену па стално шлепамо некога ко то није!? Ти бонуси су испуцани претходних година лопурде бахате!

Имамо неколико зналаца који ипак нису Месији и који требају подршку бекова. Турбо фолкер нема благе везе а Рода традиоционално доживи крах у неком минуту 2п. Тако да не добијемо читавог Фалка а Катаи цркне раније него што треба.

Шериф да је нека специјална екипа рутинирао би нас са играчем више јер Драговић не може сам све закрпити. А били су гори у 2п.

Може се ово и даље проћи али ко да промијени ове ствари о којима причамо годинама и то до уторка?

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Misterija Organizma said:

Inače rekoše na Areni da je i njihov gol neregularan, ne sme više da igrac njihov stoji u živom zidu, nisam ni ja znao za to pravilo.

Već nekoliko godina važi. Mislim da je ovo druga ili treća sezona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih u revansu krenuo sa Njegosom i Sanogom pa nek se biju sa ovim serifovcima, ako kod kuce budu imali takvu nadmoc na sredini tesko da se provucemo. Ovi napred ce valjda da izmisle nesto, mozda bi mogao da pocne stara mustra Ben, Ivanic u sredinu iza njega a Katai i Mesi iz Salerna levo i desno, tako bi bili nesto opasniji u tranziciji nego sa nespremnim i neubedljivim Dionijem. Pocecu da se ustrucavam da kritikujem igrace jer ih obicno zamene jos gorim, dosta sam kukao na Falcinelija ali sa njim smo licili na ozbiljnu i pismenu evro ekipicu sto sa sada nije slucaj. I Degenek je dobar deo protekle sezone bio vrlo neubedljiv ali je za Pankova suva klasa, on je decko toliko istraumiran i preplasen, samounisten strasnim kiksevima, da je danas mnogo losiji igrac nego kada je tek poceo da dobija priliku, a kao takav je i dalje neprikosnoveni starter. Nismo mogli gore da se upucamo u nogu nego da pustimo Milunovica posle onakve sezone u kojoj je bio bukvalno briljantan, da nam je danas on u paru sa Dragovicem bukvalno bi bili 50% jaci, i pored toga sto su obojica dosta slican profil stopera i sto uz Milunovica savrseno leze neki pokretni korektor tipa Degenek, ali Dragovic je toliko dobar igrac da bi sve to pokrpio bez problema. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...