Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, bodo said:

A zašto je problem napisati da je ovo ipak bilo svojevrsno brukanje. Za neke više za neke manje. Ne nego je trebalo napisati da smo vrlo profesionalno odradili ovu utakmicu. Inače se slažem sa @1945 da će se na kraju ostvariti zacrtani ciljevi ali nazovimo stvari onakvima kakvima jesu. Bilo pozitivno bilo negativno.

Svojevrsno brukanje je teska rec. Poraz, neocekivani, i to je to. Za 10 dana se niko ziv nece ni secati ovog najnebitnijeg poraza ove sezone.

 

A da li se slazes sa time da nas najtrofejniji trener se naziva mazgizmom, sto alaudira na glupog magarca? I sam sam ga kritikovao vise puta, ali je jasna razlika u kritici i vredjanju, narocito nekoga ko je najtrofejniji trener u istoriji i ko je uzgred ostvario sve vazne ciljeve ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

:classic_biggrin:

To mu se smračilo pred očima 😁

Just now, 1945 said:

Svojevrsno brukanje je teska rec. Poraz, neocekivani, i to je to. Za 10 dana se niko ziv nece ni secati ovog najnebitnijeg poraza ove sezone.

 

A da li se slazes sa time da nas najtrofejniji trener se naziva mazgizmom, sto alaudira na glupog magarca? I sam sam ga kritikovao vise puta, ali je jasna razlika u kritici i vredjanju, narocito nekoga ko je najtrofejniji trener u istoriji i ko je uzgred ostvario sve vazne ciljeve ove sezone.

Ja nisam za verbalno vredanje, nikada..ja sam se referirao samo na riječ  bruka. Evo priznajem ,možda je preteška riječ. Ali nato sam se nadovezao i rekao da nismo profesionalno odradili ovu utakmicu. Da li je to dovoljno korektno ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

To mu se smračilo pred očima 😁

Ja nisam za verbalno vredanje, nikada..ja sam se referirao samo na riječ  bruka. Evo priznajem ,možda je preteška riječ. Ali nato sam se nadovezao i rekao da nismo profesionalno odradili ovu utakmicu. Da li je to dovoljno korektno ?

Da. ☑️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Nazivati "odvratnim" ljude koji su nam toliko radosti doneli je preko svake mere dobrog ukusa.

Ne vidim da je iko rekao odvratni ljudi, i ne patetisi. Napisano je odvratno sklopljena ekipa. To je moje misljenje, a vidim da nisam usamljen. Sitnice su ovde falile da sve ode u majcinu i da nas Partizan srusi u petoj. Partizan koji ove sezone je vise licio na skupinu basketasa nego na tim. Ako vecina navijaca to ne vidi onda se nadam da u klubu vide i da ce sve ispraviti za narednu sezonu. Verujem i da hoce. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dl91 said:

Ne vidim da je iko rekao odvratni ljudi, i ne patetisi. Napisano je odvratno sklopljena ekipa. To je moje misljenje, a vidim da nisam usamljen. Sitnice su ovde falile da sve ode u majcinu i da nas Partizan srusi u petoj. Partizan koji ove sezone je vise licio na skupinu basketasa nego na tim. Ako vecina navijaca to ne vidi onda se nadam da u klubu vide i da ce sve ispraviti za narednu sezonu. Verujem i da hoce. 

Još nisi svldao ni prvo pravilo: uvek je bolje zamalo izgubiti, nego zamalo pobediti.

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, pavijan2 said:

ako bi moglo bez vredjanja igraca i radonje. hvala.

 

i to u totalno nebitnom mecu koji smo ocigledno prepustili nasem saradniku i velikom sportskom prijatelju gospodinu misku. 

 

1 hour ago, bodo said:

Pa nije valjda da smo postali gadljivi na titulu u KLS. Istina da su ga komšije obezvredile, ali titula je titula pa makar i u kllikerima.

 

po meni nismo trebali ni igrati, ovo ce biti bas prejadna titula jer glavni konkurent ne igra i protivnici su nam nasa filijala i mega sa kojom smo u izuzetno prijateljskim odnosima.

ne znam zasto su komsije odustale, 99% tu ima i politike i sumnjam da je to zbog domaceg terena. zar je toliko bitno da imamo tu jednu vise titulu prvaka?

uopste sve sto se desava oko partizana je meni tuzno i jasno je da vrhovni vodja koji mrzi partizan sve cini da ih svede na vecitog dugog. u fudbalu im je klub rasturen, prvo im je rasturio tribinu, dozvoljavao sve ono sto su radili ubaceni db-ovci koji su kao glumili navijace. od ovog mutavog, pa velja, pa i dan danas ta tribina izgleda jadno i tuzno. ljudi se tuku na istoku i svi koji krenu protiv vodje, drzavna sportska televizija utisava ton na skandiranje protiv njega. cak i pustaju zvezdine pesme dok ide skandiranje (to se desilo u trecoj ili cetvrtoj utakmici, lagano je islo zvezda le). da je bolesno malo je reci. 

klub vode govna, kojim je totalno ok da budu drugi i koji su samo pijun u toj igri gde jedan covek drzi sve. nasa liga u fudbalu je totalno djubre, tu 90% tekmi zvezde i partizana je namesteno i protivnici nece ni da smetaju na terenu. jer sve je odavno poznato i zna se ko mora da bude prvak.

jos gore nego u vreme toleta kad su njima sudjeni penali kad god zatreba, kad se toletov barjak viorio na jugu i kad je tadic najvijao u areni.

izuzetno je licemerno da mi kao nesto slavimo domacu titulu u fudbalu ili da se radujemo nekakvom trofeju u kls i to bez komsija.

otisao sam predalko sa fudbalom, ali meni ova titula u basketu nece znaciti ama bas nista. kao da smo osvojili neki turnir.

bolje da smo se povukli i pustili da fmp/mega uzmu sebi trofej.

to bi bas bio smekerski potez.


 

 

 

Edited by jaka blazic
  • Like 1
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pavijan2 said:

Još nisi svldao ni prvo pravilo: uvek je bolje zamalo izgubiti, nego zamalo pobediti.

Ali u stvari je najgora stvar uspavati se na lovorikama i pomisliti da je dovoljna ova centarska linija. Ok, proslo je za dlaku ove godine, ali daj da se u ovom prelaznom roku sve to resi, i da udjemo sa boljim timom naredne sezone. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jaka blazic said:

 

 

i to u totalno nebitnom mecu koji smo ocigledno prepustili nasem saradniku i velikom sportskom prijatelju gospodinu misku. 

 

 

po meni nismo trebali ni igrati, ovo ce biti bas prejadna titula jer glavni konkurent ne igra i protivnici su nam nasa filijala i mega sa kojom smo u izuzetno prijateljskim odnosima.

ne znam zasto su komsije odustale, 99% tu ima i politike i sumnjam da je to zbog domaceg terena. zar je toliko bitno da imamo tu jednu vise titulu prvaka?

uopste sve sto se desava oko partizana je meni tuzno i jasno je da vrhovni vodja koji mrzi partizan sve cini da ih svede na vecitog dugog. u fudbalu im je klub rasturen, prvo im je rasturio tribinu, dozvoljavao sve ono sto su radili ubaceni db-ovci koji su kao glumili navijace. od ovog mutavog, pa velja, pa i dan danas ta tribina izgleda jadno i tuzno. ljudi se tuku na istoku i svi koji krenu protiv vodje, drzavna sportska televizija utisava ton na skandiranje protiv njega. cak i pustaju zvezdine pesme dok ide skandiranje (to se desilo u trecoj ili cetvrtoj utakmici, lagano je islo zvezda le). da je bolesno malo je reci. 

klub vode govna, kojim je totalno ok da budu drugi i koji su samo pijun u toj igri gde jedan covek drzi sve. nasa liga u fudbalu je totalno djubre, tu 90% tekmi zvezde i partizana je namesteno i protivnici nece ni da smetaju na terenu. jer sve je odavno poznato i zna se ko mora da bude prvak.

jos gore nego u vreme toleta kad su njima sudjeni penali kad god zatreba, kad se toletov barjak viorio na jugu i kad je tadic najvijao u areni.

izuzetno je licemerno da mi kao nesto slavimo domacu titulu u fudbalu ili da se radujemo nekakvom trofeju u kls i to bez komsija.

otisao sam predalko sa fudbalom, ali meni ova titula u basketu nece znaciti ama bas nista. kao da smo osvojili neki turnir.

bolje da smo se povukli i pustili da fmp/mega uzmu sebi trofej.

to bi bas bio smekerski potez.


 

 

 

Fudbal sam prestao da pratim sa žarom i gorljivošću još tamo od Vladana Lukića. Ispratio sam jedino onu sezonu kada nam je titulu donio moj bivši suigrač i inače veliki čovjek , Slaviša Stojanović. Od fudbala pratim jedino još našu reprezentaciju mada je i tu bilo trenutaka kada sam batalio gledanje. Basket je druga priča. Tu se emocije nikad nisu zatomile.

 

Evo i sam trener nam je rekao na KZŠ da je ovo bilo ispod svakog nivoa i da se nada kako ćemo opravdati ulogu favorita u narednim mečevima.

Link to comment
Share on other sites

@jaka blazic izvini molim te, mi smo te titule itekako opravdali u evropi dok su komsije u svom vremenu jedva ulazili i tamo osvajali po 0 bodova, redovno

36 minutes ago, Dl91 said:

Ne vidim da je iko rekao odvratni ljudi, i ne patetisi. Napisano je odvratno sklopljena ekipa. To je moje misljenje, a vidim da nisam usamljen. Sitnice su ovde falile da sve ode u majcinu i da nas Partizan srusi u petoj. Partizan koji ove sezone je vise licio na skupinu basketasa nego na tim. Ako vecina navijaca to ne vidi onda se nadam da u klubu vide i da ce sve ispraviti za narednu sezonu. Verujem i da hoce. 

Sitnice u vidu normalnih sudija su bile dovoljno da dobiju metlu u seriji. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt, nije ni sedam dana proslo od kad smo ostvarili zacrtani cilj za sezonu i pobedili nikad favorizovanije komsije sa najtrofejnijim evropskim trenerom i gomilom dobrih igraca i sad je vama problem sto nije onako kako ste zacrtali u glavi, vec cemo morati i trecu s Megom da igramo. I da dobijemo, jelte. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

 

 

i to u totalno nebitnom mecu koji smo ocigledno prepustili nasem saradniku i velikom sportskom prijatelju gospodinu misku. 

 

 

po meni nismo trebali ni igrati, ovo ce biti bas prejadna titula jer glavni konkurent ne igra i protivnici su nam nasa filijala i mega sa kojom smo u izuzetno prijateljskim odnosima.

ne znam zasto su komsije odustale, 99% tu ima i politike i sumnjam da je to zbog domaceg terena. zar je toliko bitno da imamo tu jednu vise titulu prvaka?

uopste sve sto se desava oko partizana je meni tuzno i jasno je da vrhovni vodja koji mrzi partizan sve cini da ih svede na vecitog dugog. u fudbalu im je klub rasturen, prvo im je rasturio tribinu, dozvoljavao sve ono sto su radili ubaceni db-ovci koji su kao glumili navijace. od ovog mutavog, pa velja, pa i dan danas ta tribina izgleda jadno i tuzno. ljudi se tuku na istoku i svi koji krenu protiv vodje, drzavna sportska televizija utisava ton na skandiranje protiv njega. cak i pustaju zvezdine pesme dok ide skandiranje (to se desilo u trecoj ili cetvrtoj utakmici, lagano je islo zvezda le). da je bolesno malo je reci. 

klub vode govna, kojim je totalno ok da budu drugi i koji su samo pijun u toj igri gde jedan covek drzi sve. nasa liga u fudbalu je totalno djubre, tu 90% tekmi zvezde i partizana je namesteno i protivnici nece ni da smetaju na terenu. jer sve je odavno poznato i zna se ko mora da bude prvak.

jos gore nego u vreme toleta kad su njima sudjeni penali kad god zatreba, kad se toletov barjak viorio na jugu i kad je tadic najvijao u areni.

izuzetno je licemerno da mi kao nesto slavimo domacu titulu u fudbalu ili da se radujemo nekakvom trofeju u kls i to bez komsija.

otisao sam predalko sa fudbalom, ali meni ova titula u basketu nece znaciti ama bas nista. kao da smo osvojili neki turnir.

bolje da smo se povukli i pustili da fmp/mega uzmu sebi trofej.

to bi bas bio smekerski potez.


 

 

 

Umesto da ideš da protestuješ što ti klub neće igrati KLS, ti dolaziš ovde da glumiš zvezdaša. Al dobro, valjda ove sezone bar na trenutak hoćeš da se osećaš lepo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ok...energetski smo na donjoj crti...većina je već u planovima za letovanje...ali mi i Sega-Mega zonu obikaljamo kao da su Pistonsi '88. Radonja iskusno napao šutem spolja a ona šaka fotografa se iskusno povukla od ispod koša...mortar random fire.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

 

 

i to u totalno nebitnom mecu koji smo ocigledno prepustili nasem saradniku i velikom sportskom prijatelju gospodinu misku. 

 

 

po meni nismo trebali ni igrati, ovo ce biti bas prejadna titula jer glavni konkurent ne igra i protivnici su nam nasa filijala i mega sa kojom smo u izuzetno prijateljskim odnosima.

ne znam zasto su komsije odustale, 99% tu ima i politike i sumnjam da je to zbog domaceg terena. zar je toliko bitno da imamo tu jednu vise titulu prvaka?

uopste sve sto se desava oko partizana je meni tuzno i jasno je da vrhovni vodja koji mrzi partizan sve cini da ih svede na vecitog dugog. u fudbalu im je klub rasturen, prvo im je rasturio tribinu, dozvoljavao sve ono sto su radili ubaceni db-ovci koji su kao glumili navijace. od ovog mutavog, pa velja, pa i dan danas ta tribina izgleda jadno i tuzno. ljudi se tuku na istoku i svi koji krenu protiv vodje, drzavna sportska televizija utisava ton na skandiranje protiv njega. cak i pustaju zvezdine pesme dok ide skandiranje (to se desilo u trecoj ili cetvrtoj utakmici, lagano je islo zvezda le). da je bolesno malo je reci. 

klub vode govna, kojim je totalno ok da budu drugi i koji su samo pijun u toj igri gde jedan covek drzi sve. nasa liga u fudbalu je totalno djubre, tu 90% tekmi zvezde i partizana je namesteno i protivnici nece ni da smetaju na terenu. jer sve je odavno poznato i zna se ko mora da bude prvak.

jos gore nego u vreme toleta kad su njima sudjeni penali kad god zatreba, kad se toletov barjak viorio na jugu i kad je tadic najvijao u areni.

izuzetno je licemerno da mi kao nesto slavimo domacu titulu u fudbalu ili da se radujemo nekakvom trofeju u kls i to bez komsija.

otisao sam predalko sa fudbalom, ali meni ova titula u basketu nece znaciti ama bas nista. kao da smo osvojili neki turnir.

bolje da smo se povukli i pustili da fmp/mega uzmu sebi trofej.

to bi bas bio smekerski potez.


 

 

 

Jeste, drzava im dovela najboljeg trenera i 2 f4 igraca da bi ih dotukla. Kakav li ce to zavrsni udarac da bude ako igraju EL, jadni oni.

A sta nekog zabole zbog njihovog odustajanja i razloga koji oni navode. I mala deca znaju da su drugi razlozi odustajanja.

Neka odustanu i od EL, ako ih pozovu. Nema Rusa, nije regularno. Avangarda, bunt...

A tribina... Sami pali, sami se ubili. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Volter said:

U prvoj utakmici smo imali pomoć organizovanih navijača. Mora se priznati da su napravili dobru atmosferu. U utorak najverovatnije neće ih biti. Crveno slovo.

 

U petoj utakmici smo imali najveću pomoć navijača, kada su organizovano izašli sa tribina i pustili igrače da pobede.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

@jaka blazic izvini molim te, mi smo te titule itekako opravdali u evropi dok su komsije u svom vremenu jedva ulazili i tamo osvajali po 0 bodova, redovno

Sitnice u vidu normalnih sudija su bile dovoljno da dobiju metlu u seriji. 

 

ovde se ne radi o tome kako smo mi prosli u evropi, i to sto osvajamo namestena prvenstva ne moze da se opravda rezultatima u evropi. 

u nasem prvenstvu u 90% utakmica kvote na vecite ne prelaze 1.4, sto nema ni u trecoj severnoj ligi zambije. 

mi kad igramo kuci to je oko 1.2 prosecno. o cemu mi tu pricamo? 

o tome da trener jedinog konkurenta u utakmici gde mora da ide na sva tri boda nece ni da napadne i zadovoljan je i remijem? da ubedljivo najboljeg igraca drzi na klupi i uvodi ga u 90-tom minutu? 

mi za konkurenta imamo sns prciju koja se ni ne trudi da smeta. to nam je jedini konkurent. jad i beda, takmicenje koje zapravo i ne postoji jer je sve jasno i pre pocetka. 

a sve se to raadi naravno da bi se iz kluba izvlacile na desetine miliona koji ce zavrsiti u sns-u, malo kod terze i svuda osim u klubu. 

tako stoje stvari. i severnu tribinu drze sns krimosi iz ultra kopa i milenijum tima. dakle klub nam je u rukama sns-a, sljama poput terze i sns biznismena. bilo ko od forumasa bi doveo zvezdu do torfeja u ligi. 

 

za aba se slazem, imali su sansu i vise nego dobro sudjenje celu seriju plus parznu halu u majstorici, ali kako je mogla metla moglo je i 2:3 sto bi bila tragedija za nas. 

nisu iskoristili, bili smo najbolji kad je najteze i to je to. 

ali u ovoj bolestini od drzave gde je manje vise sve plod korupcije, kriminala i nekog namestanja, gde jedan covek i jedna sekta kontrolisu sve imam zebnju da je sve cisto. 

pa postavljam pitanje zasto se gazda opusteno smeska sa milijom koji je nas covek u aba pri prekidu na 39:39 gde tek treba da usledi praznjenje hale?

jel treba napominjati ko je predsednik komsija i cega je deo? i da je tu postavljen direktno iz vrha te sekte?

ne znam, kao sto rekoh jasno je da smo svi pod kontrolom jednog coveka i sekte, oba kluba i mozda se znalo da oba kluba idu u el pa je dogovor bio da se odluci u majstorici. 

mi smo vrlo opusteno presli preko dogadjaju u finisu trece, niko ne reaguje na 5-6 sudjenih koraka u polasku, ne konstantno navlacenje za komsije, na prekrsaj pantera recimo gde bi imali sanu za pobedu, pa davidovac uzima trojku iz okreta, itd. tu smo bili da izgubimo, ali njih nista nije islo pa je morala jedna gurka.

u cetvrtoj smo isto lagano presli preko demoliranja, svi su opusteni, njih bas islo ali kod nas stanje nirvane. 

i onda se gazda smeska na 39:39 u petoj? 

i od kad je nama sponzor milenium tim? 

 

 

1 hour ago, Volter said:

Umesto da ideš da protestuješ što ti klub neće igrati KLS, ti dolaziš ovde da glumiš zvezdaša. Al dobro, valjda ove sezone bar na trenutak hoćeš da se osećaš lepo.

 

ja da glumim? ja sam 101% cigancina, vrlo dobro se secam obrnute situacije i toleta i duleta i svega sto je islo uz njihovu dominaciju. i izuzetno je licemerno sad kao nesto slaviti, pogotovo titulu gde i nemas protivnika kao sad u kls. a tako je i u fudbalu, tamo ga samo zvanicno imas. 

 

zvezdu obozavam i naravno da mi je drago sto smo uzeli abu i na terenu dokazali da smo ipak malo bolji. budalastina je to sto kazes, jer se vrlo dobro secam svakog sjebanog visenedeljnog osecaja kad opet iz sezonu u sezonu ispusimo u play off-u i kad cekamo sledecu seoznu. i tako svako leto. 

kao sad njima sto se desava, i mi bi morali biti ti koji najbolje znaju kako je to.

to sto komsije ne igraju kls je veoma cudna odluka, jer nema nikakve logike da je ne igraju bez obzira na to sto aba poredak odredjuje domacinstvo. 

i oni sami su glasali za to na pocetku sezone, i smesno je pricati da nas se boje a dali nam 112 poena pre nedelju dana, i da stranci nece da igraju i sl. sve su to oni znali na pocetku lige, dobili smo ih na misice i sad kao oni odustaju zbog domaceg terena i budalastine kako je to zbog huligana. 

nije realno, veoma cudna odluka pogotovo sto se zna da bi po pravilima mogli biti i kaznjeni.

a sto se nas tice imali smo zicer da kazemo necemo ni mi i ispadnemo smekeri i gospoda. plus kao sto rekoh trofej bi uzeo neko kome bi mnogo znacio, ali ipak je bitnije da ih prestignemo po boju kls titula, i ako nikad necemo biti veci klub od njih sve dok ne uzmemo el. isto kao i oni u fudbalu od nas, makar posle av dosao neki novi tole i uzeli 10 za redom. 

i to su cinjenice. ja bi najvise voleo da se jovic nije okliznuo u moskvi, ja zivim za dan kad cemo uzeti el!

jer kosarka je ubedljivo najlepsi, najneizvisniji, najatraktivniji sport. 

fk crvena zvezda mi se gadi, svi osim igraca. a i tu ima goveda poput gobeljica i sl. 

kosarkasi su gospoda za fudbalere, ceo kk je pojam gospodstva za fk. 

cova je doktor kosarke, zaljubljenik u istu i klub nam funkcionise i vise nego dobro od kako ga je preuzeo. 

zlatnim slovima ce biti upisan u istoriji, kao najuspesniji predsenik kk ikad. 

zlatnim!

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...