Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Bobi igra NBA za milione, a to znaci putovanje privatnim avionom na svaku utakmicu, spavanje u hotelima od 5*, sa dovoljno dugackim krevetima za njega, pristup najboljim strucnjacima za oporavak i sve to uz 0 pritiska. Uz to polako postaje zvezda na drugim poljima u USA, sto mu omogucava i da posle kosarke ima karijeru. Ima i 34 godine.

 

Zasto bi bilo ko to menjao za ovo ovde kod nas, pogotovo sto vec ima i titule i nastup u EL sa nama?  

Mozda mu predsednik naredi...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, medobrundo said:

Ne znam da li je ikada Žoc toliko puta izgubio od drugog trenera u jednoj sezoni, ali sada kada je furnuo sa crte, ostao je ipak na pet poraza.

bambusao ga je rahmetli duda svojevremeno u onim cuvenim sezonama kad je stavljena tacka na zelenu bajku, kao sto je i ovaj njega u prethodnim.
nista dramaticno, sve je to u opisu trenerskog posla, samo neki ljudi (treneri) imaju malo veci ego od drugih.

 

  

49 minutes ago, Miki28 said:

Jel se to Zirbes vraca u tim?💪💪💪

wolters je otisao, tako da smo otvorili to jos jedno mesto za stranca, valjda u kls jos uvek vazi pravilo o 4 strana igraca?

Link to comment
Share on other sites

Cestitke momcima na jos jednoj tituli! Lepo je opet osvojiti ABA. Lepo bas. Videlo se da im mnogo znacima, cak najmatorijima (Laza, Kalina, Pefi) ponajvise.

 

Ipak, meni je ova serija ostavila grozan ukus. Ovo je bilo uzasno. I, ako se reci da su Grobari pocetkom prosle decenije bili generator haosa, cak i mrznje (a mi bili besni i bespomocni), ovde smo mi odgovorniji. Odgovorniji jer smo stalno u finalu i stalno sranja. 'Nismo isti, mi ne vredjamo naseg predsednika.' More marsh. 

 

Teren je naravno bio najvise iznad situacije, mada je pritisak bio prevelik. Bolje su ga hendlovali nasi igraci, psihicki su bili spremniji za ovako nesto. Da ne kazem da su navikli. Treba reci bravo i Zeljku. Nije spremio svoje igrace na ludilo kako treba (mada Lesora ne bi spremio ni Duda), ali je u sustnini bio glas razuma. Naravno, najsvetlija tacka je Luka Mitrovic, i njegove izjave i ponasanje. Mozemo njega odmah u strucni stab ili na Simonovo mesto sledece sezone 🙂 (smeka u igri ima, i skila za ABA, ali za ista vise jooooooj) ?

 

O ekipi za sledecu sezonu drugom prilikom, ali moramo napraviti ozbiljan rez. Oooozbiljan. Nama je mladi talentovani igrac 26ogodisnjak. Centri nam zbirno imaju odraz ispod 1 metra. Defanzivni specijalista u godinama da moramo dovoditi stranog defanzivnog specijalistu. A broj igraca koji moze iz ulaza poentirati smesno mali. Oooozbiljan rez nam treba, ili nas ceka jos jedno mrcvarenje u EL i onda kraj nase ABA dominacije.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Kakav crni rez kad imamo uigran tim koji godinama radi sa Radonjicem, koji je i napravio vecinu igraca koji su danas u prvom timu.

 

Imamo bazu, trebaju nam, ako je moguce, tri ozbiljna pojacanja, mada ce verovatno biti dva. U svakom slucaju, nikakvi rezovi kada je biljka zdrava i samo je treba ojacati malo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geronimo said:

O ekipi za sledecu sezonu drugom prilikom, ali moramo napraviti ozbiljan rez. Oooozbiljan. Nama je mladi talentovani igrac 26ogodisnjak. Centri nam zbirno imaju odraz ispod 1 metra. Defanzivni specijalista u godinama da moramo dovoditi stranog defanzivnog specijalistu. A broj igraca koji moze iz ulaza poentirati smesno mali. Oooozbiljan rez nam treba, ili nas ceka jos jedno mrcvarenje u EL i onda kraj nase ABA dominacije.

 

Za taj rez je potrebno da FMP ne izigrava profesionalni klub nego da bude kao Mega - u21 ekipa koja forsira najvece talente, pa ako ispadne, ispadne.

 

Ako se setimo na sta je licio period izmedju dva Radonjiceva mandata (Alimpijevic i mnogo slabiji tim, pa Tomic koji je samo iskoristio raspad glavnih rivala, pa onda raspad sistema sa osam stranaca + dvojicom koja su bila sutnuta uz 3. mesto u ABA ligi, pa onda jos jedna legija stranaca i novi raspad sistema), jasno je da jedino sto klub drzi na nivou Radonjic i njegova filozofija oslanjanja na domacu osnovu.

 

Naravno, navijaci bi eksplozivnog pleja Amera, beka sutera Amera tipa Loyd, krilnog centra koji voli loptu i napada kos, ali moramo shvatiti da je to sve vec vidjeno i da predstavlja neke EL ekipe samo sa mnogo manjim budzetom.

 

Evo, ja bih voleo kada bi neko mogao da mi navede moguca pojacanja za KKCZ, ali da se ogranicimo samo na domace igrace i strance iz Evrope.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Snjofko said:

Kakav crni rez kad imamo uigran tim koji godinama radi sa Radonjicem, koji je i napravio vecinu igraca koji su danas u prvom timu.

 

Imamo bazu, trebaju nam, ako je moguce, tri ozbiljna pojacanja, mada ce verovatno biti dva. U svakom slucaju, nikakvi rezovi kada je biljka zdrava i samo je treba ojacati malo.

 

Trebaju nam barem startni centar, startni plej, startni bek. Ukoliko ode White onda i startna cetvorka. Dakle 3 do 4 pojacanja.

 

1. Pojacanje, Markovic

1/2. Ivanovic

1/2/3/4/5 Davidovac

2. Pojacanje (Nedovic)

2/3. Dobric, Hollins

3. Lazarevic, Lazic

3/4. Kalinic

4. Pojacanje (White)

5/4. Mitrovic

5. Pojacanje, Kuzmic

 

14 igraca za celu sezonu. 2 odmaraju, rotacija fina.

 

Dakle, ne bih to nazvao rezovima, ali potrebna su pojacanja prilicno.

 

P.S. Licno ne bih zadrzao Whitea i Kuzmica, ali videcemo kako razmislja Dejo. Dakle, da je do mene, treba 5 novih igraca. Ali moze da se skrpi i sa 3.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

ne slažem se da nam treba startni bek jer je to hollins.

treba nam neki trpač backup, možda i ballhandler ali ne vidim rezona kojim će radonjić nakon ove sezone i svojih svima poznatih basket-nazora, posaditi hollinsa na klupu.

 

tiny reminder: i billy baron je dovoljno puta ulazio sa klupe u zvezdi a to se nastavilo i u zenitu.

 

daklem, da li će to biti arhetip 6og igrača tipa jordan clarckson, lik koji uđe i preuzme tekmu for better or worse (nedović) ili će to biti jc carroll / baron tip igrača, pojma nemam ali se nadam da to neće biti nedović jer on jednostavno ne bi pristao da ne bude starter u zvezdi, tako da se uzdam u to  ( :

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Trojka Pefi, Dzoni i Ćofi na pleju deluje sasvim ok za domacicu.

 

S druge strane, neka ovo bude samo produzeni odmor za Nejta, stvarno ne mogu da zamislim pleja koji bi se bolje uklopio u sistem od njega. 


 

 

Da izvineš, jebote Ćofi. Tebi svaka čast ko' čoveku i komunisti, ali Ćofi mi je noćna mora. Jedva ga oteramo onomad. Da se ponovo javi skočio bih sa Brankovog mosta. Ako si se zajebava, praštaj! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Pantelija said:

Da izvineš, jebote Ćofi. Tebi svaka čast ko' čoveku i komunisti, ali Ćofi mi je noćna mora. Jedva ga oteramo onomad. Da se ponovo javi skočio bih sa Brankovog mosta. Ako si se zajebava, praštaj! 

 

Da, razumem te skroz, i ja kad pomislim na Cofija u nasem dresu reagujem ovako, isto kao i ti:

 

 

6 minutes ago, Sector said:

Ma troluju vas Sreten Žujkić i penzioner.

 

Ne zna se ko je veci trol, on ili ja 😛

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Igrači su opet zaslužili bravo za ponašanje tokom proslave ispred Pionira jer su svi iskulirali pesmu Indija, Pakistan…

Mislim to je nešto normalno što su učinili i ne bi trebalo da budu specijalno pohvaljeni, ali na kakvim prostorima i u kakvim vremenima živimo onda je raritet a ne normalnost.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...