Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kopka me jedan trenutak za vreme meca, kako se vama koji ste bili u hali cini? Situacija koja je neposredno prehodila 4.licnoj greskinKalinica,,,Lesor je bio u duelu sa Davidovcem ispod kosa da li Davidovac napravio faul ili ne u tom duelu? 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

@drakon1, skroz si u pravu; 

ja samo kažem da meni u ovom razmišljanju nije prioritet da merim pravdu ili famozno licemerje, već se trudim da gledam na to kao na potencijalnu odluku koja može da vrati stvari u normalu.

 

ako nas to ne interesuje (ne tebe ili mene lično, generalno pričam) - već gledamo samo rezultat zvezde kao nešto što nam je važno -> mišljenja sam (možda tripujem) da je nama pražnjenje hale bukvalno pomoglo da se fokusiramo na igru i teren.

 

nema ničeg lepšeg kada te publika bodri i nosi pozitivnim navijanjem.

nema puno toga goreg od publike koja je stalno na ivici incidenta, tvoja ili tuđa nebitno je, i koja bodri tako što 60% tekme vraća konju glavu, jebe se k'o besna ili ima neku kurvu. a to je onaj šatro benigni deo.

 

tako da i što se rezultata zvezde juče tiče, mislim da su nam učinili uslugu (iako nije bila namerna) tim pražnjenjem, jer negativna energija i bes nikada nikoga nisu doveli tamo gde želi.

Nemam vise reputacija,  zato ovako: slazem se do poslednje reci. Imas Medalju.

Link to comment
Share on other sites

One godine smo uzeli titulu bez pleja. Reglamd se slomio, pa ga je glumio Filip. Ove godine bez centra. Da batalimo vise da unosimo revoluciju u kosarku. Neka se sada skocka tim. Bez bas mnogo promena, bez SO gluposti.

Na stranu interesi srspke kosarke i ostale patetike, ali za nas je bolje da oni ne igraju EL. Te izjave koje su dolazile iz oba kluba oko toga da bi voleli da i Zvezda i KKP igraju El su u tom momentu bile vise posledica ogromne tenzije i straha. Ko god da je osvojio, posle toga bas i nema neku zelju da i onaj drugi igra EL.

Videcemo sta ce biti. Od ranog kompletiranja ekipe nema nista jer za to su potrebni golemi novci.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Да нису превише идеализовали Жоца већ мало  и критиковали, можда би од оног баш попуњеног ростера и направио тим па би било баш захебано узети поново АБА. Али то је њихов проблем баш као што смо ми немање центра и поентера некако закрпили. Испражњена је хала једино у петој, имали су и више него лепо суђење на крају (све али она силазна да се ни не погледа је утисак вечери), тако да је све чисто као Куретова суза (зна ли се има ли га ђе).

Браво момци, браво Радоња!:Hail:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam snimak, pocunje drugo poluvreme, u kadru Djuka Bizon, al nema veze, ne moze niko da mi pokvari srecu.

Saglasan sam za praznjenje tribina na prvi ubacen predmet, mozda balvani ukapiraju, al samo mozda.

Vise sam da se snimi smradurina, istambura, pa privede, pa kazni novcano oko milion dinara i zabrani mu se ulazak na bilo koju sportsku priredbu dozivotno.

Mora i regularnost taknicenja da se popravi, odgovornost sudija da bude na mnogo visem nivou, tendencija da se strogo kaznjava.

Moze se sve, al se nece, ocigledno.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Inbox said:

Gledam sada snimak kucanja Holinsa. Lagano je Panter prosao pored, zakacio mu noge i ovaj je pao. Naravno, nista se nije sudilo. Vidi se na snimku da Holins dize ruke ka sudiji... Meni je Panter bio OK dok je igrao za KKCZ, Milan... ali je ili placen / instruisan da se ovako ponasa, ili je diabola. Bio je vrlo aktivan u 'nasrtanju' na Kalinu nakon Kalininog izleta do njihove klupe. 

Inace, dobra timska odbrana i duge ruke Holinsa... 

 

 

taj potez pantera je bio za iskljucenje, naravno nije svirano nista.

sudije su buy the way samo u poslednja 2 minuta, napravile jedno 4 ozbiljne greske na nasu stetu.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Iz ove finalne serije može se nabrojati mnoštvo utisaka po raznim pitanjima ali meni je na prvom mestu to kako sudije olako i bez problema dodeljuju tehničke Radonjiću i klupi Zvezde a sa druge strane nemaju muda da isto bar jednom dodele najvećem treneru/Srbinu/dodatipoželji ikada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

O tome je vec pisano i ja bih za tu titulu "najveci" dodeljivao bodove - 10 za osvojenu EL, 7 za prolazak na F4, 5 za osvojenu ABA, 2 za osvojenu KLS, 1 za kup (i 5 za osvojen EC + 3 za ulazak u finale). Na taj nacin bi izbegao da najveci ikada bude Split sa 3 osvojene EL iako nakon toga apsolutno nista nisu uradili.

 

Partizan je svakako najveci klub sa ovih prostora jer ima 1 EL i jos 3 F4. To nije neka sramota, to je cinjenica, kao sto je cinjenica da je i FKCZ najveci klub sa ovih prostora.

 

Na kraju, ne moramo svi navijati za najuspesnije jer su bili najuspesniji u proslosti, to nema nigde, pa sto bi bilo kod nas? KKCZ uvek ima sansu da osvoji EL jedne sezone (u narednih 10) i ozbiljno otvori to pitanje najveceg ikada. Do tada, nema dileme - KK Partizan ima tu titulu.

Joj vise tog racunanja i patkometrije. Ko je najveci, kome je najveci... Ja cu jednostavno slaviti to sto imamo najvise domacih titula, sto je veliki uspeh i imamo crno na belo dokaz. Lep, cisto sportski uspeh.

 

I ne znam kakav Split ubacujes, ta zemlja vise ne postoji i ne mozemo se meriti vise sa njima jer je besmisleno jer onda Cibona ima jedno vise domace prvenstvo od nas i Partizana.

Link to comment
Share on other sites

Kalinin potez je dziberski i za osudu. Jedino pozitivno je to sto je on pokazao da mu je bas, bas stalo do ove titule. Nekako stalno visi u vazduhu dilema, bar za mene, da je njemu sve preko kurca ovde i da se kaje sto je dosao. Posle ovoga se ne bih iznenadio da ostane.

Dakle, potez za osudu, pozitivno je sto je pokazao ogromnu emociju, iako na pogresan nacin.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

o tome je i željko konkretno pričao na konferenciji za štampu (80% konferencije), iako se ovde doživljava kao salty i kao neko ko traži opravdanje.

ja se sa tobom slazem na sve te teme...sem da je zeljko o tome pricao na konf

on je, kao i uvek, pricao o sebi

a na prethodnoj konf je rekao "ok sto je deo hale ispraznjen, ali zasto to niste uradili na prosloj"

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dali smo im Kalinu fore , to je osnovni razlog neizvesnosti. Kad god je bio u igri bili smo bolji, stizali razliku i ličili na nešto. To je i razlog nesigurnosti u šutu, igraš majstoricu bez najboljeg igrača, bez pola akcija i u napadu i u odbrani.

Nije mi jasno što Radonjić ne uvede Kuzmića u one dve prilike kada je Avramović šutirao bacanja, prvi put smo imali sreće, drugi put izgubljena lopta.

Marković, Kalina, Volters, kapa dole za one tri trojke. 

 

P.S. Sinoć mi je voljena supruga opet imala wtf momenat kada me u momentu najveće nervoze , čisto da bi nešto pitala , a da je suštinski ( Steva ™) ne zanima , pita šta se desilo?????? Koji je rezultat, pa piše jebote....

Šovinista mode on: Ne pitaj ništa, donesi pivo ako hoćeš da pomogneš, a ne moraš ni to . Šovinista mode off.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Wingwalker said:


 

 


Jutro je pametnije od večeri...

 

 

Duhovito priznajem! 😀

 

No, ja bih i dalje zadržao i Markovića na 1 i Kuza na 5, da budu 11. i 12. igrač u rotaciji i daju timu neophodnu dibinu. U kakvom su stanju, verujem da skupi nisu, a ipak bih voleo čvrstinu jednog Markovića, nego da gledam Uskokovića npr i kako ceo tim krši kolena da ga pokrije! Ovom timu da se dovede ooozbiljna petica i bek-skorer da rastereti Kalinu, lagani top8!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ja se sa tobom slazem na sve te teme...sem da je zeljko o tome pricao na konf

on je, kao i uvek, pricao o sebi

a na prethodnoj konf je rekao "ok sto je deo hale ispraznjen, ali zasto to niste uradili na prosloj"

 

ma dobro, ne moramo u svemu da se slažemo, pogotovo na tako osetljivoj temi kao što je rumenige.

k.dot, doajen ultras-internet misli, me je već pitao nakon četvrte tekme dal' se radujem, tako da ti to ne treba u životu

 

mislim, zezam se, sve okej, drugačije vidimo to 

Link to comment
Share on other sites

Da, po tom principu se sada moze reci "Ok sto ste ispraznili celu halu, ali sto to niste uradili ranije"

 

Ne bih komentarisao sudjenje Pukla, covek je attention whore i o tome sam vec pricao, ali praznjenje hale je moralo da se desi. Nesto mora da se uradi da ovo ludilo stane. 

 

Najbolje bi bilo sada, tokom mrtve sezone, dogovoriti nultu toleranciju na divljanje publike. Cim se desi incident, upozorenje, sledeci put praznjenje hale. Ali "ni po babu ni po stricevi". Svima jednako.

 

Jos nesto, da zeljko ne moze da dobije tehnicku gresku, da se sudije toliko plase njega, ja ne mogu da verujem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...