Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Pero_Cameron said:

Svejedno bi navijaci gadjali i strane sudije cim 2 puta dosude sumnjivu odluku za goste.

Mislim da ne, ali mozda. Ipak bih probao sa stranim sudijama par skakljivih utakmica. Gore od ovoga ne moze biti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pero_Cameron said:

Svejedno bi navijaci gadjali i strane sudije cim 2 puta dosude sumnjivu odluku za goste.

 

 

Ono sto nisam primetio da ljudi apostrofiraju a zasto ja mislim da je ponasanje Partizanove publike bilo prilicno gore nego ponasanje Zvezdije je cinjenica da Partizanova publika uopste nije cekala da vidi sudjenje. Ne, oni su bukvalno na ulasku nasih u halu zasuli upaljacima i topovskim udarima.

 

Reakcija nasih navijaca nije bila usmerena prema protivnickim nego je bilo nezadovoljstvo sudjenjem. Licno mislim da je to nezadovoljstvo bilo neutemeljeno, ali je cinjenica da meta nisu bili igraci Partizana. Na trecoj, meta jesu bili igraci Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Edward Louis Severson III said:

 

 

Ono sto nisam primetio da ljudi apostrofiraju a zasto ja mislim da je ponasanje Partizanove publike bilo prilicno gore nego ponasanje Zvezdije je cinjenica da Partizanova publika uopste nije cekala da vidi sudjenje. Ne, oni su bukvalno na ulasku nasih u halu zasuli upaljacima i topovskim udarima.

 

Reakcija nasih navijaca nije bila usmerena prema protivnickim nego je bilo nezadovoljstvo sudjenjem. Licno mislim da je to nezadovoljstvo bilo neutemeljeno, ali je cinjenica da meta nisu bili igraci Partizana. Na trecoj, meta jesu bili igraci Zvezde.

U G3 se ponovilo isto ono sto se desavalo protiv Buducnosti. Tada je nakon G2 Repesa rekao da je ovo bilo grozno (bio sigurno dobrim delom u pravu) i onda je sledila "osveta". Sad isto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da smo solidno pokradeni na uzorku od 3 tekme, ne treba sasa fakin maricic da mi objasnjava.

Veceras kad javor zasvira....

Valja preskociti i ovo veceras, prosto se sve radi da dodje do petog meca.

Mislim da ce veceras jos lakse kkp dobiti, sansa je bila u prethodnom mecu iako je boltauzer mnogo toga odradio i pored pantera bio najbolji igrac kkp.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dok ove najbolje evropske sudije samo sede besposlene i čekaju da ih ABA liga pozove i izvlači iz bubnja. 😄 Pa to bi moralo da se dogovori na početku takmičenja i utanače termini, a ne ad hoc, kad skontamo da će igrati Zvezda protiv Partizana.

Ubedjen sam da niko normalan ne bi prihvatio tu tezgu. Barem ovi prvoklasni, sto bi rizikovali jebavanje majki, gadjanje sranjima sa tribina i istresanje funkcionera timova ucesnika.

Link to comment
Share on other sites

Ma veceras ce Kalina da ispostuje zelju navijaca partizana, koji su poatavili njegovu sliku na zastavi, i da poprska to lagano i zatvori ovu seriju. 

 

Optimista mod off: ebace nas javor lose.

Just now, Kosjan Willavić said:

Ubedjen sam da niko normalan ne bi prihvatio tu tezgu. Barem ovi prvoklasni, sto bi rizikovali jebavanje majki, gadjanje sranjima sa tribina i istresanje funkcionera timova ucesnika.

A ako Suzana Mancic izvlaci imena iz bubnja? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne secam se za sve ove godine gledanja kosarkaskih utakmica, da sam video na jednoj utakmici dva slicna "detalja" , tj dve slicne sudijske odluke... prva ono sa faulom Dobrica kada nismo jesmo u bonusu, i da su dodeljena bacanja posle sviranog  faula u napadu od igraca koji ima loptu. 

 

@drakon1... da li su povređena "materijalna pravila" ili kako se to vec kaže. 

 

Imao I ja nameru da preskočim danasnju utakmicu,  ali ne vredi, ljubav prema KKCZ je nadjacala razum ( i obaveze 😄 )

Link to comment
Share on other sites

Igrac ako sutne pre nego sto je napravio faul u napadu to tehnicki nije faul u napadu nego loose ball faul. Nije bas toliko retka situacija. Bila je kad smo igrali u Novom Mestu ove sezone, tako smo dobili 2 bacanja u trenucima kad smo ih stizali.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Igrac ako sutne pre nego sto je napravio faul u napadu to tehnicki nije faul u napadu nego loose ball faul. Nije bas toliko retka situacija. Bila je kad smo igrali u Novom Mestu ove sezone, tako smo dobili 2 bacanja u trenucima kad smo ih stizali.

Да, ту је грешка што нису свирали фаул Ледеја кад га је ДеДа финтирао.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Да, ту је грешка што нису свирали фаул Ледеја кад га је ДеДа финтирао.

Leday je pravio faul u svakom napadu, hand check je ziv. Lepo je neko napisao, cim neka ekipa gubi dozvoljeno im je mnogo vise kontakta nego na drugoj strani. Podseca na vaterpolo. E ovi vode 2 razlike, daj onima igraca vise.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Sto ne pricate da je poceo studijski program na Areni, mora da se okrene 300, razocaran cu da budem ako Vlade Djurovic nije strucni komentator u studiju.

Vlade je naš. Nikad mu ne zabim onu pobjedu nad Cibonom u ZG 86/87 kad ih je Prelevic razmontirao.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, necke said:

Moglo bi vec jednom ovo da ze zavrsi veceras. Uz manje klizav parket, uz agresivnijeg Holinsa na Panteru, uz raspolozenijeg Kalinu, Mitra i Voltersa staviti tacku na ovo finale.

 

radonja-dejan-radonjic.gif

I uz manju minutazu Laze na parketu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...