Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Izvinjavam se sto cu da oskrnavim ovu temu sa ovim linkom (necu vise nikad) https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/kk-partizan-2021-22-povratak-kralja.5115/page-218 danas sam saznao za ovaj forum. Dovoljno je da se procita 218 i 219 stranica.

 

@Devil In My Pants Nazivaju ti Radonju Smradonjom i Jadonjom. 😄

 

Zamisli dobrog i postenog coveka koji nikada nikog nije uvredio nazivas Smradonjom jos se to pise redovno i masovno lajkuje tako da nisu to neki izolovani slucajevi gde je ono sto ljudi sto cudi pa da kazes ima svega na svakom forumu i ne generalizujes, ali...

 

Ako je Rsb vazio za neki esktremno-subjektivni zvezdaski forum ja ne znam kojim recima bih ovo nazvao. Rsb mu dodje onda kao neka bas lajt varijanta subjektivizma prema klubu i vredjanja druge strane brda.

 

Postoji neka granica u navijackom prepucavanju gde su se na nekom Rsb-u ili prosecnom Zvjezdasu i slicnim stranicama ili ovde na Tati od strane nasih u fazonu "jebi Grobare", "Indija-Pakistan" "jebi Rumenog" i slicnim podjebavanjima i jako retko sam vidjao dalje od toga a na ovom forumu ukoliko vratite par stranica unazad naci cete poruke poput "rak vas naceo", "da Bog da svi izgunili", "jebem li im mrtvu majku nek pocrkaju svi" i slicne stvari koje ne samo da se ne brisu i sankcionisu vec ih administratori sami pisu.

 

Zato ne treba biti bas toliko kritican prema ostalim Zvezdasima i stvarati neku iracionalno nerealnu mrznju prema bilo kome ko ima veze sa nama(kritika i razlika u stavovima naravno da da) jer prekoputa imas ovo i to u 95% slucajeva je ovaj nacin razmisljanja bio to Dule ili Tegi kao zaposleni u klubu ili obicni navijaci ili Gtr-Jna ili neke poznate licnosti koje navijaju za Partizan i imaju uspesne karijere.

 

Kod nas su ipak daleko vece razlike u razmisljanjima i stavovima i izmedju navijacke grupe i Rsb-a dela navijaca sto se videlo nebrojeno puta tamo ko je citao, i ovog foruma i tog i tako u krug sve kategorije mnogo puta u stilu Kneza DAL SI IKADA-MENE VOLJELA-KAO TEBE JA. Sto je i dobro sa jedne strane jer nemamo nekog svog Duleta i Tegija da nam kreira misljenje i rekao bih barem 50% nasih navijaca ukupno je kriticki nastrojeno prema Covicu sto je takodje dobro trebalo bi i vise. Ali sa druge strane nekad i nije dobro to sve, mislim na one dane kada treba biti slozan i pokazati jedinstvo, bilo to i na forumu, a to mislim na ova sad vremena.

 

Svakako pozdravljam vecinu ljudi koji pisu na ovom forumu i objektivnom pogledu na stvari u manjoj ili vecoj meri i takvim ga cine jedinstvenim sto se tice komentarisanja kkcz i mislim da to treba cuvati.

 

Evo i Tegijevih objava samo od juce(procitati opis slika)(a i unazad je svaka treca objava prema kkcz-u)koji je zaposlen u KK Partizan i kao takav snosi odgovornost koju svu prebacuje na Covica koji takodje nije cist da se razumemo. Da ne bude samo neki navijaci budale sa druge strane pisu po forumima kad im zaposlen u klubu koji mozda ima i najveci uticaj po vecinu navijaca Partizana a ja bi rekao i da ima i veliki uticaj na Ostoju jer prvo idu njegove objave sa instagrama pa onda Ostojine izjave u velikoj vecini slucajeva.

 

https://www.instagram.com/p/Cd4yve4oe1d/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

https://www.instagram.com/p/Cd5pLmzoBSQ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

https://www.instagram.com/p/Cd6lRo8ouR4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Zasto ovo pisem na ovoj temi a pripada Tati? Prvo zato sto ide derbi, drugo kada imas sve ovo prekoputa malo da se stane sa neotrebnom(ili potrebnom) kritikom prema Radonjicu, igracima ili navijacima pa i upravi, makar u ovoj finalnoj seriji i malo da se dostigne neko jedinstvo na svim nivoima pa i na ovoj temi. Naravno da ih inace sve treba kritikovati kad zasluze.

 

Napisa covek da osudjuje "slomiti ruke i oba ramena" pa nemojmo da preterujemo u pravednosti i postenju, nismo u pozoristu. To je sve u duhu nekog sportskog ili van sportskog nadmetanja, mi smo jaci i slicna prepucavanja. Naravno da osudjujem vredjanje bilo koga na nacionalnoj osnovi tako i Omica i Murica. Pa cak i Zeljku, koji nije Turcin vec mu se skandira sa nekim odredjenim razlogom, al eto nisam ni za to. Uzmi Zeljko evro titulu mi je vec bilo daleko simpaticnije u prvom derbiju al svakako da ni onaj prvi repertoar se verovatno ne moze izbeci.

 

Svako dobro svima i onima preko puta uz naravno zelju da izgube u finalnoj seriji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

Jedino što Nejtu fali za vrhunskog pleja su muda. Čovek jednostavno nije rođen za fajt i kada je gusto povlači se i prepušta odgovornost drugima. Preuzima je kad je baš čista prilika a ponekad ni tada. Jedan od najziheraškijih igrača koje sam gledao.

 

Džoni recimo sušta suprotnost.

 

mislim da takav utisak dobijas zbog toga sto je wolters veoma spor za pleja, pogotovo na prvom koraku. 

 

zato cesto izgleda kao da se predaje ziherastvu a zapravo ne moze da stvori prednost na ulazu dok mu ujedno pregled igre tj osecaj za asistenciju, nije ni u proseku, ako pricamo o vrhunskoj euro kosarci. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Zato ne treba biti bas toliko kritican prema ostalim Zvezdasima i stvarati neku iracionalno nerealnu mrznju prema bilo kome ko ima veze sa nama(kritika i razlika u stavovima naravno da da) jer prekoputa imas ovo i to u 95% slucajeva je ovaj nacin razmisljanja bio to Dule ili Tegi kao zaposleni u klubu ili obicni navijaci ili Gtr-Jna ili neke poznate licnosti koje navijaju za Partizan i imaju uspesne karijere.

 

 

Zasto ovo pisem na ovoj temi a pripada Tati?

 

ne pripada ovo ni tata-temi, već je još jedan u nizu tvojih postova u kojem imaš razumevanje i opravdanje za one koji pokazuju pripadnost istom entitetu kojem i ti pripadaš i u kojem nema toliko zlih, ružnih i glupih kao negde prekoputa. 

 

na stranu što si došao na zvezdinu temu da podeliš sa nama iskustvo čitanja nekog đubre-foruma sa interneta; to si uradio da bi nam podigao borbenu gotovost u kojoj ćemo sad da mrzimo one druge (jer su svi bolesni idioti, ti procenio) a da volimo "naše" idiote ili makar da ne gajimo neku iracionalno nerealnu mržnju prema bilo kome ko ima veze sa nama.

 

evo ja gajim racionalno-realan prezir prema tvojim stavovima, bilo da pričaš o razlici izmežu trenera koji se deklarišu kao srbi i kao jugosloveni, bilo da apeluješ na empatiju prema navijačko-kriminalnoj grupi ili da, kao danas, objašnjavaš koliko je bolji zvezdin kreten od partizanovog kretena (kojih je 95% tamo po tvom najnovijem istraživanju)

 

kontam da si do sada prolazio bez odstranjivanja kod moderacije jer niko osim mene ne čita tvoje kilometarske postove u koje onda umećeš ove anti-civilizacijske bombice.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jereticke knjige ne citati.

 

3 minutes ago, uini said:

kontam da si do sada prolazio bez odstranjivanja kod moderacije jer niko osim mene ne čita tvoje kilometarske postove u koje onda umećeš ove anti-civilizacijske bombice

Za ovo si sam kriv 🤭

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, 1945 said:

Izvinjavam se sto cu da oskrnavim ovu temu sa ovim linkom (necu vise nikad) https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/kk-partizan-2021-22-povratak-kralja.5115/page-218 danas sam saznao za ovaj forum. Dovoljno je da se procita 218 i 219 stranica.

 

@Devil In My Pants Nazivaju ti Radonju Smradonjom i Jadonjom. 😄

 

Zamisli dobrog i postenog coveka koji nikada nikog nije uvredio nazivas Smradonjom jos se to pise redovno i masovno lajkuje tako da nisu to neki izolovani slucajevi gde je ono sto ljudi sto cudi pa da kazes ima svega na svakom forumu i ne generalizujes, ali...

 

Ako je Rsb vazio za neki esktremno-subjektivni zvezdaski forum ja ne znam kojim recima bih ovo nazvao. Rsb mu dodje onda kao neka bas lajt varijanta subjektivizma prema klubu i vredjanja druge strane brda.

 

Postoji neka granica u navijackom prepucavanju gde su se na nekom Rsb-u ili prosecnom Zvjezdasu i slicnim stranicama ili ovde na Tati od strane nasih u fazonu "jebi Grobare", "Indija-Pakistan" "jebi Rumenog" i slicnim podjebavanjima i jako retko sam vidjao dalje od toga a na ovom forumu ukoliko vratite par stranica unazad naci cete poruke poput "rak vas naceo", "da Bog da svi izgunili", "jebem li im mrtvu majku nek pocrkaju svi" i slicne stvari koje ne samo da se ne brisu i sankcionisu vec ih administratori sami pisu.

 

Zato ne treba biti bas toliko kritican prema ostalim Zvezdasima i stvarati neku iracionalno nerealnu mrznju prema bilo kome ko ima veze sa nama(kritika i razlika u stavovima naravno da da) jer prekoputa imas ovo i to u 95% slucajeva je ovaj nacin razmisljanja bio to Dule ili Tegi kao zaposleni u klubu ili obicni navijaci ili Gtr-Jna ili neke poznate licnosti koje navijaju za Partizan i imaju uspesne karijere.

 

Kod nas su ipak daleko vece razlike u razmisljanjima i stavovima i izmedju navijacke grupe i Rsb-a dela navijaca sto se videlo nebrojeno puta tamo ko je citao, i ovog foruma i tog i tako u krug sve kategorije mnogo puta u stilu Kneza DAL SI IKADA-MENE VOLJELA-KAO TEBE JA. Sto je i dobro sa jedne strane jer nemamo nekog svog Duleta i Tegija da nam kreira misljenje i rekao bih barem 50% nasih navijaca ukupno je kriticki nastrojeno prema Covicu sto je takodje dobro trebalo bi i vise. Ali sa druge strane nekad i nije dobro to sve, mislim na one dane kada treba biti slozan i pokazati jedinstvo, bilo to i na forumu, a to mislim na ova sad vremena.

 

Svakako pozdravljam vecinu ljudi koji pisu na ovom forumu i objektivnom pogledu na stvari u manjoj ili vecoj meri i takvim ga cine jedinstvenim sto se tice komentarisanja kkcz i mislim da to treba cuvati.

 

Evo i Tegijevih objava samo od juce(procitati opis slika)(a i unazad je svaka treca objava prema kkcz-u)koji je zaposlen u KK Partizan i kao takav snosi odgovornost koju svu prebacuje na Covica koji takodje nije cist da se razumemo. Da ne bude samo neki navijaci budale sa druge strane pisu po forumima kad im zaposlen u klubu koji mozda ima i najveci uticaj po vecinu navijaca Partizana a ja bi rekao i da ima i veliki uticaj na Ostoju jer prvo idu njegove objave sa instagrama pa onda Ostojine izjave u velikoj vecini slucajeva.

 

https://www.instagram.com/p/Cd4yve4oe1d/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

https://www.instagram.com/p/Cd5pLmzoBSQ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

https://www.instagram.com/p/Cd6lRo8ouR4/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Zasto ovo pisem na ovoj temi a pripada Tati? Prvo zato sto ide derbi, drugo kada imas sve ovo prekoputa malo da se stane sa neotrebnom(ili potrebnom) kritikom prema Radonjicu, igracima ili navijacima pa i upravi, makar u ovoj finalnoj seriji i malo da se dostigne neko jedinstvo na svim nivoima pa i na ovoj temi. Naravno da ih inace sve treba kritikovati kad zasluze.

 

Napisa covek da osudjuje "slomiti ruke i oba ramena" pa nemojmo da preterujemo u pravednosti i postenju, nismo u pozoristu. To je sve u duhu nekog sportskog ili van sportskog nadmetanja, mi smo jaci i slicna prepucavanja. Naravno da osudjujem vredjanje bilo koga na nacionalnoj osnovi tako i Omica i Murica. Pa cak i Zeljku, koji nije Turcin vec mu se skandira sa nekim odredjenim razlogom, al eto nisam ni za to. Uzmi Zeljko evro titulu mi je vec bilo daleko simpaticnije u prvom derbiju al svakako da ni onaj prvi repertoar se verovatno ne moze izbeci.

 

Svako dobro svima i onima preko puta uz naravno zelju da izgube u finalnoj seriji.

Ма тај форум је болештина, мани се тога. 

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mislim da takav utisak dobijas zbog toga sto je wolters veoma spor za pleja, pogotovo na prvom koraku. 

 

zato cesto izgleda kao da se predaje ziherastvu a zapravo ne moze da stvori prednost na ulazu dok mu ujedno pregled igre tj osecaj za asistenciju, nije ni u proseku, ako pricamo o vrhunskoj euro kosarci. 

Onaj pokušaj pocket pasa na metar i po od Kuzmica s tim da se lopta odbija od parketa kojih pola metra od istog,   koji i inače ima velikih problema da uhvati loptu i u puno boljim akcijama je bio baš za nevjericu. I ono što veseli , bar mene je činjenica da je Kuz napokon bio važan faktor u našoj pobedi. Važan kos iz odbojke nakon promašaja Kaline.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milos 3.14 said:

Šta sam noćas propustio, išao sam sa gospođom u teatar pa nisam gledao

Osim dva sata stresa i emotivnog roller coastera ništa specijalno 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

С обзиром на пропадање НФТ можда и дође на лето хахаха

 

Zvezda mu je druga kuća i uvijek je dobrodošao.

 

Nikad neću zaboraviti kako nam je preokrenuo sezonu onomad sa Milerom, pa opet kasnije sa Panterom kad je došao prije prekida.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra utakmica sinoć. Imali smo padova (posebno onaj u 2. četvrtini) ali smo manje više kruzirali utakmicom, kad god je trebalo bio je tu neki dobar potez, da li Kuzmarin tip in, Lazina trojka iz ćoška, Džonijeva iz driblinga ili nešto slično. Olimpija je daleko ozbiljniji rival od ovakve Budućnosti a siguran sam da bi imali šta da kažu i protiv KKP. Nepotrebna nervoza kod Kalinića na kraju, Murić nije cvećka ali nije ni Kalinić, bezveze se unela tenzija kad je već bilo izvesno ko će biti pobednik. Nekoliko stvarno lepih poteza, posebno ono kucanje Luke. Brine malo Wolters jer mi ne deluje da je u nekoj formi, dobra stvar je da se Ivanović oseća sigurnije u ABA okvirima, prolazio je već ovu priču. 

 

Što se finalne serije tiče, očekujem da naša tvrda odbrana i sistematičniji napad prevagnu. Neće biti lako, tim pre jer očekujem nažalost baš velike tenzije i sranja kome god da pođe po zlu. U slučaju poraza KKP evidentan bi bio potpuni fejl globos troters projekta i ne znam kako će Željko to podneti a ni mandrili na tribinama. Slična stvar i ako nas kojim slučajem oni dobiju. Treba se podsetiti nekih naših dobrih izdanja iz EL kada smo i mnogo potentnije ekipe od KKP ostavljali u prašini i bez efikasnosti. Oni će dati sve što ovog trenutka imaju ali mislim da smo bolja i nekako "pametnija" ekipa. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

mislim da takav utisak dobijas zbog toga sto je wolters veoma spor za pleja, pogotovo na prvom koraku. 

 

zato cesto izgleda kao da se predaje ziherastvu a zapravo ne moze da stvori prednost na ulazu dok mu ujedno pregled igre tj osecaj za asistenciju, nije ni u proseku, ako pricamo o vrhunskoj euro kosarci. 

 

Gle, ma koliko spor bio (a nije toliko koliko kažeš), opet je za Dobrivoja Larkin lično & personalno, pa se jbg ne sme desiti da na par sekundi pre isteka napada loptu dodaje njemu, Holinsu ili Lazi recimo, koji su sa loptom na vi.

 

Takav igrač MORA da poseduje protagonizam u takvim situacijama i to je jednostavno tako.

 

i-to-je-tako-goran-vesic.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...