Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Jedino bitno s ove tekme - pobedili smo. 
 
Sve ostalo je za zaborav.
 
Ne smemo ovako dekoncentrisano i bez ideje protiv komšiluka.
Ne zezaj Laki... odlična je utakmica bila.Dva puta do +20 i vraćaju se.Odlična je Olimpija.
Prava PO utakmica.Jel sigurno da je ono bio Zoran a ne Goran Dragić.[emoji1]

Idemoooo
18467d29eda8c7e60fa5594121ec139e.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ivanović ima dosta utakmica u karijeri na ovom nivou koje je riješio. Mislim da to dolazi do izražaja u ovom doigravanju. Očekujem i protiv Partizana da bude bitan faktor. Zavisi svakako dosta i od igre Woltersa. Marković ne pomaže previše, prvo što više nije u pravoj formi, a drugo što takav igrač ne znači puno ovako sklopljenom rosteru, jednostavno nije dobar fit.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

 

 

Ovo si slabo odrezao na početku. Treba pustiti  pre nego što je izvdeno slobodno, gde se Muriću na faci vidi šta če da uradi kad se baci slobodno. Zaleteo se Kalini svom silom pod rebra, popio posle toga lakat, pa onda udario šakom.

 

Ono jeste Kalina bitanga, tu nema šta. A i meni ne smeta da ima malo fajta u ovako bitnim utakmicama. Ali po nepotrebnom su par puta olimpijini igrači provocirali publiku i izazivali. Murić, Ferrell, Ejim. Pullen nije ni dobio mnogo prilike pa nije ni mnogo. Dragić dost amiran s obzirom kakva je prznica. Blažič i Omić očekivano.

 

Najsmešnija mi je bila situacija između Ferrela i Lazića na kraju. Gde Ferrel trash talkuje, verovatno na konto svojih 25 poena. A Laza mu objašnjava da mu to ne pomaže jer ide kuči. Ali džabe, neče on to verovatno nikad skontati i bitnije mu je što je on ubacio tih 25. A Laza otprilike toliko trofeja razdigao u karieri, i još če. Nadamo se več uskoro

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

У финалу очекујем тучу , мање кошева него у претходним дербијима и полуфиналима и десетоминутне прекиде.

 

 

3-1 за нас

Edited by Урош19
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Don Radonja said:

Partizan je dosada u svakoj bitnoj utakmici podbacio.Ne znam da li oni mogu drasticno da okrenu na drugu stranu odjednom...

 

Partizan je upravo glavna perjanica sintagme da protivnik igra onoliko koliko mu dozvoliš.

11 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Ovo si slabo odrezao na početku. Treba pustiti  pre nego što je izvdeno slobodno, gde se Muriću na faci vidi šta če da uradi kad se baci slobodno. Zaleteo se Kalini svom silom pod rebra, popio posle toga lakat, pa onda udario šakom.

 

Ono jeste Kalina bitanga, tu nema šta. A i meni ne smeta da ima malo fajta u ovako bitnim utakmicama. Ali po nepotrebnom su par puta olimpijini igrači provocirali publiku i izazivali. Murić, Ferrell, Ejim. Pullen nije ni dobio mnogo prilike pa nije ni mnogo. Dragić dost amiran s obzirom kakva je prznica. Blažič i Omić očekivano.

 

Najsmešnija mi je bila situacija između Ferrela i Lazića na kraju. Gde Ferrel trash talkuje, verovatno na konto svojih 25 poena. A Laza mu objašnjava da mu to ne pomaže jer ide kuči. Ali džabe, neče on to verovatno nikad skontati i bitnije mu je što je on ubacio tih 25. A Laza otprilike toliko trofeja razdigao u karieri, i još če. Nadamo se več uskoro

 

Što se Murića stoke tiče, jedino bitno je da kao poslednji bednik udara s leđa po običaju. Šte je prethodilo ili ne, nebitno je. Đenku je isto tako pokušao da potkači, a da ga ovaj doslono nije ni pogledao a kamoli provocirao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo uopšte toliko loše bilo, potcenjuje se ovde Olimpija. Imali smo dva perioda sa po nekoliko izgubljenih lopti u nizu, a oni igraju jako brzo pa su tada pravili serije. U tom segmentu je Olimpija u evropskom vrhu. Ne bih se složio ni da nam je odbrana bila loša. Ferel je imao dan, a nemamo igrača koji može takve igrače da čuva, još je ovog danas baš išlo. Mogao je možda Lazić pre par godina malo da uspori takve igrače, ali sada ne može, a i nema tu leka realno. Partizan nema takvog igrača, Panter je dosta sporiji i slabiji sa loptom od njega i imamo nekoliko igrača koji mogu da mu otežaju život.

 

Bitno je bilo da dobijemo bitku u oba reketa za razliku od utakmice u Ljubljani, to smo i uradili i rutinski pobedili. Meni je i Kalina bio sasvim dobar danas, ubacio je 15, napravio još jedno 5-10 poena za druge, dobar u odbrani, sve ok, možda i najbolji kod nas. Kuzmić me iznenadio, njegova uloga je bila dosta važna. Drago mi je što je Lazarević dobio šansu i iskoristio je. Nejt je bio slab, a mnogo nam je bitan i opet rutinska pobeda protiv u ovom trenutku najteže protivnika iz ABA. Lakše će nam biti protiv grobara, ali biće mnogo nervoze. I danas je u hali na 10 razlike minut do kraja bila ogromna tenzija i na terenu i na tribinama, mogu da zamislim šta će biti protiv Partizana.

Edited by Heaviside
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

...

 

Što se Murića stoke tiče, jedino bitno je da kao poslednji bednik udara s leđa po običaju. Šte je prethodilo ili ne, nebitno je. Đenku je isto tako pokušao da potkači, a da ga ovaj doslono nije ni pogledao a kamoli provocirao.

 

 

 

Ja bi rekao da je bitno. Pošto se na ovom tvom snimku dešavanja počinje sa laktom Kaline u Murićevu donju vilicu, pa onda ide njegov udarac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Heaviside said:

Nije ovo uopšte toliko loše bilo, potcenjuje se ovde Olimpija. Imali smo dva perioda sa po nekoliko izgubljenih lopti u nizu, a oni igraju jako brzo pa su tada pravili serije. U tom segmentu je Olimpija u evropskom vrhu. Ne bih se složio ni da nam je odbrana bila loša. Ferel je imao dan, a nemamo igrača koji može takve igrače da čuva, još je ovog danas baš išlo. Mogao je možda Lazić pre par godina malo da uspori takve igrače, ali sada ne može, a i nema tu leka realno. Partizan nema takvog igrača, Panter je dosta sporiji i slabiji sa loptom od njega i imamo nekoliko igrača koji mogu da mu otežaju život.

 

Bitno je bilo da dobijemo bitku u oba reketa za razliku od utakmice u Ljubljani, to smo i uradili i rutinski pobedili. Meni je i Kalina bio sasvim dobar danas, ubacio je 15, napravio još jedno 5-10 poena za druge, dobar u odbrani, sve ok, možda i najbolji kod nas. Kuzmić me iznenadio, njegova uloga je bila dosta važna. Drago mi je što je Lazarević dobio šansu i iskoristio je. Nejt je bio slab, a mnogo nam je bitan i opet rutinska pobeda protiv u ovom trenutku najteže protivnika iz ABA. Lakše će nam biti protiv grobara, ali biće mnogo nervoze. I danas je u hali na 10 razlike minut do kraja bila ogromna tenzija i na terenu i na tribinama, mogu da zamislim šta će biti protiv Partizana.

Dobro vece

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Martin Mystere said:

Lakat prilikom građenja i pesnica s leđa u bubrege - prilično slično.

Ma dobro, Muric je nebitan skroz, treba zaboraviti ovo, nije to bio toliko jak koliko kurvinski "potez"

Nadam se da protiv komsija nece biti bacanja rekvizita na teren i da ce kosarka biti u prvom planu.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bodo said:

Ako netko zna šta je Volters konzumirao danas prije meča.,može u inbox. Ovakva prilika se ne propusta

 

Jedino što Nejtu fali za vrhunskog pleja su muda. Čovek jednostavno nije rođen za fajt i kada je gusto povlači se i prepušta odgovornost drugima. Preuzima je kad je baš čista prilika a ponekad ni tada. Jedan od najziheraškijih igrača koje sam gledao.

 

Džoni recimo sušta suprotnost.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Jedino što Nejtu fali za vrhunskog pleja su muda. Čovek jednostavno nije rođen za fajt i kada je gusto povlači se i prepušta odgovornost drugima. Preuzima je kad je baš čista prilika a ponekad ni tada. Jedan od najziheraškijih igrača koje sam gledao.

 

Džoni recimo sušta suprotnost.

ovo ti je bas onako hot take

nejt je pokazao muda x puta do sad, i zajedno sa kalinom nas nosio dobar deo sezone

i u bitnim i manje bitnim tekmama

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...